Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi, ez jókor jött. Pont egy 10" körülit keresek. Akár még ez is lehet a befutó, de keresem mi lehet még jó alternatíva.

(#2) csobolade válasza Fejvadi (#1) üzenetére


csobolade
csendes tag

Én is 10 colos tabletet keresek. Wifi elég, nincs szükségem mobilnetesre. Lenovo tab 2 a10-70-essel szemezek 80.000,- környékén, de sajnos az Android 5.0-ára történő frissítéséről nagyon rossz tapasztalatokat olvastam. A mobilarena-n tesztelt Asus Z300CL jöhetne még szóba, de annak a kijelzőjét tartják gyengének. A többi tablet számomra vagy nagyon drága, vagy hardveresen gyenge. Minimumnak tartom a 2 GB Ram-ot és valami tisztességes videomeghajtót.

(#3) batai15


batai15
félisten

Qpar mennyire jo?

(#4) roli543 válasza csobolade (#2) üzenetére


roli543
őstag

Én egy Zenpad 10.et nyüstölök pár hónapja, és imádom, ha ez segítség neked :) Extreme Digitalba vettem 60ért és nem bántam meg. Suliban, otthon, vonaton tökéletes :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az S800 még mindig sokkal jobb, mint az S610/615, még úgy is, hogy nem 64 bites. Persze érdekes lett volna a sokkal gyorsabb S650, de az valszeg sokkal drágább chipset. Nekem alapvetően tetszik, bár jobb lett volna 3GB rammal.

Ja igen. Amit lefelejtettem írni, hogy középkategóriáshoz képest drága.

[ Szerkesztve ]

***

(#6) Graphics válasza ollie (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kisebb cetlivel jobb lett volna az tuti.

Snap800-801 meg mindenre eleg, hogy ezt az LG honnan szedte :D, lehet volt nekik vmi buko mobil projectbol, aztan ide meg pont jo lett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) noro79


noro79
tag

A G Pad II 10.1 szép, jól működik, a felhasználók kegyeinek megszerzése során viszont farkasszemet kell néznie a hasonlóan erős, ám kisebb felbontású képernyővel szerelt Samsung Galaxy Tab A 9.7-tel,
Samsung nagyon gyenge az LG-hez képest.

(#8) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Szerintem drága... :(
Pedig amúgy nagyon jók a paraméterei, jó kijelző, éppen elégséges RAM. A régi proci sem zavar, ma is tudja amit tudnia kell. Csak szerintem 30-40ezerrel túllőtték az árat.

Minden szavam magánvélemény!

(#9) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

En mrg mindig az ipad megoldasat tartom a legjobbnak tablet teren.

YNWA

(#10) Jeanne d'Arc

Árban lehetne olcsóbb, Air 2 ennél picit több, de sokkal jobb vétlenek számít ha a bovithetoseg nem az első helyen áll a vásárolnál.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#11) Mono25


Mono25
csendes tag

Nekem ilyen van december eleje óta. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Egyedül a 16 GB tárhelyet keveslem. Telenornál vettem a mobilnetem mellé, úgy már barátibb az ára. Járt mellé egy kbb-700-as billentyűzet is. Ja és nálam nagyon bejött hogy van alapból benne reader mode. :)

(#12) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

7400-as akksival épp hogy egy nap üzemidő? :Y

(#13) ncsicso


ncsicso
tag

Nagyra nőtt G2.. :) Most tettem magamévá öcsém ledobott G Pro 2-esét, az én G2-m a fiamnál landolt. Ez a SoC szerintem mindenre elég. Talán csak e-penis show-ra nem.

ha véleményed van, ellenséged is van

(#14) 2o1i


2o1i
senior tag

Már megjelenése óta szemezek vele. Nagyon tetszik, csak túl drága most nekem.
Egész eddig snapdragon 800-as procival szerelt telefonokat használtam (LG G2, S4 i9506) és soha semmi gond nem volt a teljesítménnyel. Szóval jó ez a kis régi snapi 800. :K

(#15) HardRic


HardRic
addikt

Jöhetnének már normális tabletek is. Attól, hogy esik a kereslet még adhatnának ki valami flagship cuccot.

(#16) rosszfiu18 válasza ollie (#5) üzenetére


rosszfiu18
tag

Hidd el, elég a 2 GB-is. Folyamatos működésre képes a tablet, minden azonnal történik. Lassan 1 hónapja használom, az üzemidő tökéletes. Magas kijelző ideje van. Az olvasási mód pedig este netezésre, pdf olvasáshoz kiváló, valóban nem bántja annyira a szemet. Én csak ajánlani tudom, jó vétel lehet. Én kaptam hozzá kigörgethető billentyűzetet is, nagyon klassz párost alkotnak, főleg, ha még egy egeret is csatlakoztatok hozzá, kész mini laptopot kapok :)

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#17) Wynsent


Wynsent
tag

Eszébe jutott bárkinek rajtam kívül a G2, amikor a specifikációkról volt szó?

Szerintem nem rossz kütyü. Mondjuk 120e-t nem adnék érte, de ha lejjebb esik majd az ára, akkor lehet, hogy cserélem a mostani LG tabomat.

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#18) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Drága bizony.Érezhetően más az irány a G Pad I 10.1 után.Az igazi nép tablet volt,nekem is van egy belőle.Kellett volna egy sima hd-s,lte,mentes,olcsóbb változatot,hisz van rá kereslet.
Kár a gyári böngészőért is,voltak egész jó funkciói.

(#19) marlboromen válasza csobolade (#2) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Az asus z300-at mindenképpen próbáld ki élőben mielőtt megveszed. Nekem van egy és szerintem katasztrófa. Az öregecske ipad 2 utódjának szántam, de a mai napig azt használom. Filmnézésre viszont jó, lejátszik mindent és egyszerű rámásolni ugye mert hát android.

(#20) Magnat válasza ncsicso (#13) üzenetére


Magnat
veterán

Az ereje sztem is elég, más kérdés, h lesz-e kerneldriver a Snapitől újabb Android verziókhoz vagy örök Lollira lesz kárhoztatva.
(Közben most jut eszembe, h a Nexus 5 miatt 6.0 driver biztosan van még hozzá)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#21) Brock Samson


Brock Samson
csendes tag

Az en tabletemben meg egy 32 nanometeres Samsung Exynos 4412-es SoC van, amit 2012-ben hoztak ki, es konkretan mindenre eleg jelenleg is (talan csucsjatekokra nem, nem teszteltem). Ennek fenyeben szerintem abszolut semmi gond a 800-as Snapdragonnal.

Az tablet indulo ara egy picit magas, de az ereje meg ket-harom evig gond nelkul eleg kellene legyen mindenre.

[ Szerkesztve ]

[Samsung Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800), Doogee X5] [i5 2500k, GTX 1050, Intel 530]

(#22) moleculez


moleculez
veterán

Pillanatnyilag teljesen jó az S800, itt az időtállósága a kérdéses hogyan és meddig lesz frissítve. Pl lesz-e valaha 6.0, és ha igen hogyan. De aki nem verzió szám fetisiszta annak jó lehet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#23) Fejvadi válasza csobolade (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem nagy a kínálat és ami elég jó az meg nekem nem ér annyit. Majd csak találunk valamit.

(#24) Mezcal


Mezcal
addikt

Kevés ez egy Nexushoz. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#25) Button


Button
aktív tag

snapi800 mindenre elég, időtálló az bőven
hamarabb fog kipurcanni az akksi
illetve hamarabb nem fognak rá frissítést adni (lásd g flex, s800 és kitkat :(( )

(#26) Indiant


Indiant
addikt

Vajon miért nem az előddel (LG G Pad 10.1 V700) is hasonlítják össze?

(#27) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Sony-t lehet kapni már olcsóbban és az snapi 801 3gb rammal....

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#28) EczkE


EczkE
addikt

Ez egy nagy LG G2. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#29) pengwin


pengwin
addikt

A Galaxy Tab A 9.7 mégis hol hasonló erejű?
Messze van az az S410 a 800-astól szerintem.

Üdv, pengwin

(#30) t3tv3s


t3tv3s
tag

Van jobb választás a piacon. Egyébként időtálló "kis" tab, annak ellenére, hogy a soc nem friss.

(#31) #86973952 válasza t3tv3s (#30) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pár hete nyúzok már én is egy ilyen gépet, megelégedéssel.

Az akksi elég jól bírja. Ajándékba jár hozzá egy BT billentyűzet (lehet nem mindenhol), aminél viszont érdemes vigyázni az elemet rejtő "ajtó pöckére". Elég könnyen törik.

Az mondjuk szomorú, hogy az első hetekben itthonról esélytelen volt gyári tartozékokat találni (fólia, tok), ráadásul az LG oldalára is csak nem olyan régen lett feltöltve a tab. Kicsit lehetne felkészültebb is a gyártó, bár ez sem egyedi eset a piacon.

Szerk.:
Nem válaszként szerettem volna írni....

[ Szerkesztve ]

(#32) vlevi


vlevi
nagyúr

Valamikor ősszel terveztem, hogy lecserélem a csájnatabomat (wayteq), mert már az agyamra ment. Asszem, akkor kezdtek szállingózni a hírek a erről az LG-ről, de végül nem vártam meg, vettem egy használt Lenovo Yoga2-est. Atom 4 mag, ugyanekkora kijelző, és nagyon nem bántam meg, hogy ezt választottam.
(a másik befutó a Galaxy tab 10.5 lett volna).
Szerintem is, most egy kicsit sokat kérnek ezért az LG-ért, jóval 100 alatt lenne elfogadható az ára.

[ Szerkesztve ]

(#33) joey04


joey04
titán

Fhd és snapi 800 jó páros, inkább ez mint egy újabb középkategóriás soc.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) moleculez válasza joey04 (#33) üzenetére


moleculez
veterán

Szerintem is, csak ugye a frissítés..

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#35) Farkas82


Farkas82
tag

A huawei mediapad m2 10" is ilyesmi áron fog jönni, szerintem az ennél jobb választás. Összehasonlítási alapom egy honor 6 és lg gpad 8.3 naponta használom őket. Az emui: gyorsabb, mélyebben testreszabható, kevesebbet akad, nincsenek főképernyőújratöltögetések, a mediapadnak lesz több ramos és háttértáras változata, ráadásul az emuin beállítható a memoriakártya alapértelmezett háttértárnak, és mehetnek a programok is rá.

(#36) #86973952 válasza Farkas82 (#35) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem töltögeti újra. Nálam nincsenek ilyen problémák, napi szinten használom munkához, magánéletre. Az elején volt 2 soft rebootom, de már orvosoltam.

Egyébként EMUI témázásnak is szerintem akkor jön ki a lényege, ha valaki mélyebben belenyúl. Tény, hogy sok (dizájn, grafikai) szempontból jobb, de ha valaki nem akar jobban belepiszkálni, akkor mondjuk egy MIUI, vagy más hasonló mélyebb felület is jobban alakítható az EMUI -nál.

(#37) helltp


helltp
aktív tag

Egész jól eltalálja az LG hogy mi az ami fölösleges és mi az ami kell. Jó a kijelző, de nem szálltak be a DPI harcba, gyors a működés, minden folyékonyan fut, de nincsen semmi melegedés se túlzott fogyasztás. Az akku is tisztességgel helytáll, van mSD foglalat. Ami szerintem fölösleges az a 4G és a GPS (dualsimes telefon mellé meg végképp), és emiatt kicsit magas lett az ár is. Szerintem így is nagyon jó ajánlat ez a tab főleg hogy kifejezetten segítőkészek az LG szervizben gariztatásnál.

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#38) Chevalier


Chevalier
tag

Adreno 330 + FHD kombó évek óta legjobb haverok.
De haverok közt is pofaleszakasztó az ár :))

einhorn az finkle

(#39) ittakary


ittakary
nagyúr

Mindig érdeklődve nézem a Nexus 9 benchmarkokat... gyerekek az a tablet egy iszonyat nagy vicc!

Aki látni akar laggoló Nexus terméket, nyugodtan vegye meg, nem fog csalódni! A Nexus 7 2013 után örömködve vettem meg, azt hittem jókora előrelépés lesz hardver és kijelzőügyileg is, de a legnagyobb boldogsággal küldtem vissza az apróra... azóta is a Nexus 7-en vagyok :)

Ez a tabi marha jónak néz ki, ára sem vészes annyira.

(#40) domel


domel
tag

Találkoztam Asus táblagéppel ami 4:3-as képarányú, GPS és memóriakártyás, aki nem filmezni használja annak szerintem kényelmesebb (kis hibával, nincs benne SIM kártya)

(#41) davidsone


davidsone
addikt

nem cserélném a g pad 8.3at erre...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#42) ollie válasza davidsone (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem? Jobb, mint a régi 8.3.

***

(#43) davidsone válasza ollie (#42) üzenetére


davidsone
addikt

Képek alapján nem tetszik lehet élőben megnyerőbb de a 8.3 nagyon kecses darab :)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#44) vandor01 válasza vlevi (#32) üzenetére


vandor01
őstag

nekem is Lenovo Yoga2-em van!
fele annyiert mint ez a LG muanyag fos
es nem latok a piacon jobbat ennyiert
Yoga3 is gyengebb mint a 2-es csak kurva draga
es nem aluminimum hanem fostaliga muanyag.....

nem érdemes masra cserélni... majd mikor benyekken
akkor kell az aktualis jo vetelt megvenni.... addig teljesen jo a Yoga2!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#45) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Szvsz nagyon jól felextrázott tablet: fogad simet, hívásképes, van micro SD, otg, gps... Nagyszerű munka, a S800 + fHD már bizonyított. Amennyiben bugmentes a Lolli, nem érzem olyan nagy gondnak a frissíthetőséget. Mondom ezt úgy, hogy a G2-n használtam Lollit, most a Nexuson van Marshmallow, nem egetrengető a különbség.

Kicsit essen az ára, és bestbuy lesz (ha a kínai riválisokat nem nézzük).

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#46) norberto212


norberto212
csendes tag

Én november vége felé vettem Telenornál akciós internet előfizetés mellé 80.000 Ft volt és járt hozzá a billentyűzet is. Azt tudom, mondani, számomra tökéletesen bevált. Szép a képe, nagyon jó a hangja, és sokáig bírja az akkumulátor. Én általában 2-3 naponta töltöm. Az egy nap alatt lemerítéshez, azért kell nyüstölni. Gyors, nem akad, nem fagy. Kicsit fájó, hogy lg g2-re nem adták ki ezt az 5.1.1-et, hiszen gyakorlatilag ugyan az a hardver. G2--n vissza is tértem 4.4.2-re. Nagyon jó a qpair is amivel gyakorlatilag ki lehet hangosítani a hívásokat a táblagépre, sms-eket is mutatja. Számomra tökéletes választás volt, biztos van olyan készülék ami többet tud, meg szebb, meg jobb ... stb., de nekem ennél több nem kell.

(#47) rosszfiu18 válasza #86973952 (#31) üzenetére


rosszfiu18
tag

2 hete rendeltem Ebayen cuccokat hozzá (tok+fólia), 3 ezer volt összesen, posta ingyen volt. Nem tudom, hogy hogy adta fel ingyen, de megérkezett és most öröm és bódottá :)

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#48) #86973952 válasza rosszfiu18 (#47) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nálam nem tervezett vásárlás volt, így gyorsan kellett cselekednem. :D

Van egy magyar bolt, aki szintén kintről rendel és nem rak rá akkora hasznot, mint a nagy átlag.

[ Szerkesztve ]

(#49) tevike


tevike
senior tag

Ez borzaszto sok penz ezert a tabert. Egy 80.000 forintot gondoltam neki amig el nem olvastam a vegszot.

Ezert a penzert inkabb Samsung Tab S2 10" vagy a Tab S sima 10"-a.

De teny hogy majdnem ipad air 2 árban (+10-20e) nem ko kurencia egyik tabnak sem szerintem ebben az arban.

[ Szerkesztve ]

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#50) #65510400 válasza tevike (#49) üzenetére


#65510400
törölt tag

Mutassál rendes garanciás samu s2 9.7-et ebben az árban,és meggyőztél.
Nekem ebben kevés a 16 giga,ha 32 lenne,nem gondolkodnék tovább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.