Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:16:34

LOGOUT.hu

LG G6 - hozza a kötelezőt, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) Aryon87 válasza spawn21 (#2500) üzenetére


Aryon87
félisten

Nfc-t hasznalod? Az is jo szopoka az aksibol..
Mindenestre eleg gyer, annak ellenere hogy dicserik az S8 uzemidejet...
Nalam a G6 5-6 ora SoT idoket siman adott, 16-18 oras akkuidore.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2502) mazsiii92 válasza spawn21 (#2500) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Minden bántás nélkül de próbáltad már az S8 topikját? Ezekből a screenshotokból nem derül ki, hogy miért ennyi az annyi. De a másik topikban talán többen értenek az esnyóchoz, mint itt. Egyébként droidról beszélünk, bármikor beragadhat valami droid vagy third party app ami ébren tartja a telefont, ezzel együtt kell tudni élni, mármint azzal, hogy előfordulhat, és ha megtörténik akkor utána kell járni, én nem cserélnék G6-ra, ha már egyszer megvettem az S8-at, persze más kérdés, hogy ha i6S-ről visszaváltanék, az G6 lenne. :)

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#2503) kovaszoskeny válasza ßrainiac (#2499) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Kíválló .Mobiltévéként használva nekem is ilyen csodás sotokat hoz.Egyébkéánt az lg g6 egy gyász.akkuban

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#2504) eami válasza kovaszoskeny (#2503) üzenetére


eami
addikt

nem érzem annak pedig nfc,bluetooh,wifi,gps,mobilnet is mindig be van kapcsolva. lehet csak túl sokat facebokozol :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#2505) pit450 válasza eami (#2504) üzenetére


pit450
aktív tag

Normál használat mellett 1 nap kb 4 óra sot ennyi. Kinek mit jelent ez...

(#2506) Hipnotic


Hipnotic
tag

Meg vettem a G6-ot, elsőre tetszik nagyon. Kár,hogy a távirányítót ki hagyták. A Smart Notice widgetet nem találom,azt is ki hagyták?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#2507) tomboy0013 válasza kovaszoskeny (#2503) üzenetére


tomboy0013
veterán

Tehát bárhogy használjuk az szar, csakis a te SoT-od meghatározó. Nem unod még? K.va fárasztó vagy de komolyan. És ahol csak tudod kihúzod a kalapból a rossz SoT dolgot... Ovi szint.

(#2508) kovaszoskeny válasza eami (#2504) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Persze ne is érezd annak.Van akinek nincs nagy igénye alig használja ezért bőven elég a4.max 4.5 óra sot normál használat mellett. ;]

(#2505) pit450
Hatalmas +1 lárom rajtam kívül is használja más is nem csak kaszrtrált püttyögésre. repülőgépes üzemmodban este meg kikapcsolva.... ;) :R

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#2509) eami válasza kovaszoskeny (#2508) üzenetére


eami
addikt

vagy van aki nem igénytelenül megírt akksi zabáló appokat használ és annak több is összejön mint 4,5 óra :DDD ;]

(#2510) kovaszoskeny válasza eami (#2509) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Linkeld mire gonolsz?Gyári állapotban is 4.max 4.5 XDA és az összes nagy tesztoldal(ugye vehetjük ide a mobilaréánát is megirta ,hogy szánni való az akku.)Mint ahogy már bebizonyosodott ha g6 al valaki 6+óra sotot csinál az vagy nem használja csak dísznek vagy kam......Ezen nem kell flecukkolnod magad lazulj le ne feszülj tovább.

"2800-ról 3300 mAh-ra duzzadt az akkumulátor kapacitása az elődhöz képest, ehhez pedig szinte ugyanaz hardver, illetve a Nougat rendszerben továbbfejlesztett Doze mód társul, így elméletileg jelentős előrelépést kellene éreznünk üzemidőben. Ezt sajnos nem éreztük, maximum 3,5-4 óra kijelzőidő volt jellemző normál napi használatban, ami persze sok internetezést, zenehallgatást, illetve némi navigálást is magában foglalt az alapvető szinkronizáción és telefonhívásokon kívül, mindenesetre nem kellemes, hogy a nap végére már izgulni kell, marad-e elég az akkumulátorban, vagy feladja a harcot a telep."

Igen ők használták is .Próbáld ki hogy használod te is .És linkeld a full!!Össszes oldalas akku statod....

Abe due dembella

(#2511) eami válasza kovaszoskeny (#2510) üzenetére


eami
addikt

attól függ mire használod szóval te ne feszülj... aki filmeket néz vele főleg az 8+ órát is simán összehoz. ha fészbukon nézegeted a folyamot akkor meg lehet csak hármat, de ha navigációra használod lehet annyit sem. a lényeg hogy a saját felhasználási igényeid mellett mire elég az akksi. G6 pedig ilyen szempontból nekem elég jó. pedig rengeteget telefonálok is vele nap mint nap és simán kihúzza a nap végéig.

[ Szerkesztve ]

(#2512) MrPetya19 válasza Aryon87 (#2501) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én sose vettem észre, hogy az NFC sokat fogyasztana bármelyik telefonomon is.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2513) pit450 válasza eami (#2511) üzenetére


pit450
aktív tag

Erről beszéltem 1 napos uzemido max 4 óra sot 3 óra beszélgetés. Ennyi. Ez kinek jó kinek nem. Nekem pont elég de azért nem mondanám hogy jó uzemidovel rendelkező telo.

(#2514) blade4


blade4
aktív tag

Sziasztok!

Én most rendeltem egyet a telekomtól, remélem nem bánom meg hogy nem s8-at rendeltem.

Az akkuidőről annyit hogy sok mindentől függ szerintem, én kikapcsolom a helymeghatározást, az nfc-t, a szinkronizálást, meg amire nincs szükségem, témát is sötétet állítok be stb.

Nálam az s7 edge is elment igy 2-3 napot 6-7 óra kijelző idővel, igaz én nem játszok telón.

(#2515) MrPetya19 válasza blade4 (#2514) üzenetére


MrPetya19
addikt

Itt a sötét témával sajnos nem takarítasz meg energiát.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2516) haypro válasza blade4 (#2514) üzenetére


haypro
senior tag

Arra azért készülj fel, hogy ennek jóval gyengébb az akkuideje, mint az S7 Edge-nek. Ráadásul mivel a kijelző nem OLED, hanem IPS, a sötét témával se takarítasz meg semmit.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#2517) Hipnotic


Hipnotic
tag

Melyik most a legújabb Android verzió G6-ra?

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#2518) blade4 válasza haypro (#2516) üzenetére


blade4
aktív tag

Értem.

Hát majd kiderül, remélem annyira nem lesz vészes. :)

(#2519) aTe014 válasza Hipnotic (#2517) üzenetére


aTe014
aktív tag

Annyira nem egyszerű követni, mert régióként változik a betű is. Enyém pl. Román és még 10H van áprilisi biztonsági szinttel.

A júniusi biztonsági szintesből van I meg F-végű is.

i14Pro

(#2520) tomboy0013 válasza aTe014 (#2519) üzenetére


tomboy0013
veterán

Android verziót kérdezte, az 7.0

(#2521) Hipnotic válasza aTe014 (#2519) üzenetére


Hipnotic
tag

Enyémen 10m van júniusi biztonsági szintel. Jó lesz ez az akksi szerintem ,most van 7%-on 5 óra 45 perces SOT idővel és 22 órás használattal. De azért nem akarom elkiabálni.

Ami hiányzik és a régi LG-ken használtam az infra (Quick Remote), Smart Notice widget és az LG számológép Q Slide. Ezeket nem értem miért hagyták ki a G6-ból.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#2522) bakosgabor57


bakosgabor57
őstag

Ma megkaptam a kamera védő fóliát, amit egy kolléga is linkelt az előzőekben, és amit tuti nem fogok felrakni annyira gagyi műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#2523) spawn21 válasza bakosgabor57 (#2522) üzenetére


spawn21
veterán

Vegyél rá egy skint. Jó lesz a fogása is

iPhone 13p

(#2524) bakosgabor57 válasza spawn21 (#2523) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Van rajta nillkin super frosted tok...

(#2525) tomboy0013 válasza bakosgabor57 (#2522) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én aliról rendeltem egyet és nincs vele gond. Visszább volt egyik fórumtárs akinek fakók lettek a vakus képei azzal amit rendelt, én is kipróbáltam tegnap, egyáltalán nem tűnik fakónak a kép szóval szerintem ez minőségre jobb lehet. Kis műanyag dobozkában érkezett. A tiéd hogyan volt csomagolva?

(#2526) bakosgabor57 válasza tomboy0013 (#2525) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Ez is Ali-s, sima zárható tasakban, a szokásos törlős körítéssel...
Én azt gondoltam üveg lesz, hát nem az.

[ Szerkesztve ]

(#2527) pit450 válasza bakosgabor57 (#2526) üzenetére


pit450
aktív tag

Én ebay rol rendeltem meg nem jött meg de ha megjön jelentek.

(#2528) blade4


blade4
aktív tag

Ma megkaptam a telót, hát teljesítmény tesztekben szépen alul marad, mi lehet az oka?

Antutuban is 110-120 ezer pontokat kap, az s7 edgem többet kapott.

(#2529) gidion90


gidion90
tag

Sos segitseg kellene! Céges telefonszámot hasznalok de mellette masik szolgáltatónál van korlátlan mobilnetes csomagom nagyon jo havidijjal ami a privát szamom is es nem akarom felmondani. Kérdésem az lenne, hogy ha a Dual simes lg g6ot veszem meg, lehet beállítani, hogy Melyiket kezelje telefonhíváskent es Melyiket kezelje csak mobilnet gyanánt? Nagyon szepen koszonom! :) holnap kell megvenni a telefont, nem én veszem, ezert kell eldönteni, hogy inkabba.gyári garis lg g6 telekomtol vagy ha kihasznalhatom igy akkor a Dual simes

(#2530) SoulReaver válasza blade4 (#2528) üzenetére


SoulReaver
veterán

A pontok miatt vetted a telót?

(#2531) save válasza gidion90 (#2529) üzenetére


save
tag

Lehet, de szerintem minden dual SIM-es telefont be lehet tetszőlegesen állítani, hogy melyik SIM fogadhasson hívást, illetve melyik biztosítson mobil internetet.

(#2532) blade4 válasza SoulReaver (#2530) üzenetére


blade4
aktív tag

Nem igazán, de ha már megvan csak tesztelgeti az ember.

(#2533) OPiiPO válasza blade4 (#2532) üzenetére


OPiiPO
addikt

ha az AnTuTu pontokra hajtassz, akkor nem ez a Te telód - vásárlás előtt nem olvastál utána? :U

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2534) blade4


blade4
aktív tag

A mobilarénás tesztbe nem vészes.

(#2535) pit450


pit450
aktív tag

Az mitől lehet hogy be van állítva hogy felvegye mikor a fülemhez emelem de nem mindig megy kb 5 ból 3 szor sikerül?

(#2536) babosmiki válasza gidion90 (#2529) üzenetére


babosmiki
addikt

Igen, be lehet állítani melyik melyik legyen...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2537) spawn21 válasza blade4 (#2534) üzenetére


spawn21
veterán

szerintem hagyd abba ez a gyerekes tesztelgetést

iPhone 13p

(#2538) blade4


blade4
aktív tag

Az az igazság, hogy nem tudom melyiket hagyjam meg a g6-ot vagy a p10-et.

Igazából egyikkel sincs úgy semmi bajom. Csak hát elméletileg az lg-nél ez most a csúcs, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2539) Amiens válasza blade4 (#2538) üzenetére


Amiens
tag

Ez most valami kész-átverés-show? Vagy most Te komolyan írtad le itt ezeket a HSZ-eket...? :U :DD

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#2540) blade4 válasza Amiens (#2539) üzenetére


blade4
aktív tag

Ja. :)

(#2541) babosmiki válasza blade4 (#2538) üzenetére


babosmiki
addikt

Hagyd meg a G6-ot és csak használd szépen ahogy kell. Nem fogsz csalódni! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2542) aTe014


aTe014
aktív tag

Augusztus 31-ig valóban ez a csúcs...aztán jön az igazi csúcs.

A dízájn engem eddig nem győzött meg, és nem lett 'musthave' érzésem (főleg, hogy esélyes a másodlagos kijelző elhagyása), de aki az Antutu száz + tizenpárezreit akarja nézegetni, annak jó lehet majd...

i14Pro

(#2543) babosmiki válasza aTe014 (#2542) üzenetére


babosmiki
addikt

Ennél kicsit többet várnék..Ha ilyen lesz, akkor nem sok értelme lesz G6-ról váltani..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2544) aTe014 válasza babosmiki (#2543) üzenetére


aTe014
aktív tag

A legnagyobb marketingfogás az OLED kijelző lehet, ha tényleg belerakják... ezenkívűl még S835, kicsit fejlesztett kamera és ennyi.

i14Pro

(#2545) SkyLine3000 válasza Hipnotic (#2521) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én pont az általad említett hiányosságok miatt maradtam a G3-nál. Mehettem volna feljebb, de nem tettem. Annyi jó fícsör van a G3ban, amik nagyjából a G5 óta kivesztek, h inkább maradok, amíg el nem pusztul és csak olvasgatom a többi Lg topikot.

(#2546) OPiiPO válasza SkyLine3000 (#2545) üzenetére


OPiiPO
addikt

párom dettó így van a G4-el :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2547) SkyLine3000 válasza OPiiPO (#2546) üzenetére


SkyLine3000
addikt

G4-et akartam én is venni a G3 után, de a szinte kötelező bootloop miatt elálltam eme szándékom elől és inkább lecseréltem a 2/16-os G3-at egy vadi új 3/32-esre.:)
Azt viszont nem értem, hogy sok tök hasznos fícsört minek vesznek ki az újabb telókból? Lsd G5-6.
Ezektől eltekintve nekem sokkal szimpatikusabb a G6, mint a közvetlen elődje. Ha nem lenne G3-am és most akarnék venni egy jó telót és a keret is engedné, lehet bevállalnék egyet.

(#2548) Hipnotic válasza SkyLine3000 (#2547) üzenetére


Hipnotic
tag

A G5-ben megvan minden ami a G3-ban és hidd el nagyon ott van... Szél sebes, akksi is jól bírja, cserélhető. Ki merem jelenteni,van olyan jó mint a G6 és több is a feature benne. Elölről nagyon jól néz ki, hátulról nem annyira.

Samsung Galaxy S8+ G955F Midnight Black / HTC U11 Amazing Silver / LG G2 D802 Black 32 Gb

(#2549) SkyLine3000 válasza Hipnotic (#2548) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem nem hoz lázba a G5. A G3-4 formavilága után nekem egyértelmű visszalépés és ez elég ahhoz, h ne váltsak. A G6 és a V30 szintén zenész. Az elődök sokkal jobban tetszenek. Nekem minden megvan a G3-ban, ami kell. Egyáltalán nem érzek késztetést, hogy cseréljek. Amennyibe meg (újonnan) a G5-6 kerül, nekem az már bőven túlesik azon az összeghatáron, amennyit egy telefonért hajlandó vagyok adni.
Elhiszem, h jó teló a G5. Használd egészséggel. :)

(#2550) tomboy0013 válasza SkyLine3000 (#2549) üzenetére


tomboy0013
veterán

Akkor rossz helyen jársz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.