Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sryman


sryman
csendes tag

4X HD-m van de annyira tetszik már a sima G is,és baromira megvagyok elégedve az LG-vel, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy a G2 lesz a következő telefonom! Remélem a szolgáltatók is észbe kapnak, hogy nem csak a Samsung telefonokat kell orrba-szájba árulni mikor van más felső kategóriás is... (gondolok itt a magentára meg a pirosra...)

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Várom nagyon.
A sima G is állat volt :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) Csorosz


Csorosz
aktív tag

O2x után soha többet LG.
Bármennyire is f@sz@...

"Mikor a Margit hídról repül a vasszék - Minden vágyad, hogy csinálj egy sasszét."

(#5) Maxentius


Maxentius
addikt

Na végre, hogy elhagyják ezt a nyomorékusz márkanevet... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát itt az ideje, mert eddig csak a babérjaikon ültek. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

Milyen csevegő alkalmazás van a képen?

"nincs rá lezsóidő"

(#8) b4zsi-


b4zsi-
őstag

ez a processzor lesz az Oppo find 7-ben is. Jönnek itt a bivalyerős gépek :)

(#9) vicze válasza petipetya (#7) üzenetére


vicze
félisten

Photoshop... ;]

(#11) PAtr0n válasza Maxentius (#5) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jahh. Lehetne most már pl. LG Megatron G2 a neve ;]
Amúgy pont a G-vel szemezgetek, de szóba jöhet még a Nexus 4 is, annak viszont a formájával van bajom. A G maga a letisztultság, amolyan kilapított tégla, amit nagyon szeretek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#12) Cyberpunk válasza PAtr0n (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A G mellett szól a nagyobb tárhely is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#13) PAtr0n válasza Cyberpunk (#12) üzenetére


PAtr0n
addikt

Így van, az sem utolsó szempont, hogy bővíthető, míg a Nexus nem. Az LTE-t meg pont lekakilom, de ki tudja mikor jön majd jól. Arról nem beszélve, hogy már megint esett az ára, egyre inkább 1 árban lesznek a Nexussal, akkor meg már nem kérdés melyik a jobb választás.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#14) pit stop válasza sryman (#1) üzenetére


pit stop
addikt

Amíg Samu többet csepegtet neki vissza hülye lenne mást ajánlani.

Kíváncsi leszek ez mekkora késéssel jön felénk :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#15) capulet75


capulet75
addikt

Ez a mindenbe beletett 13MP kamera szoftveresen feljavított 8, vagy valóban új konstrukció ami valós 13MP?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#16) kali válasza PAtr0n (#13) üzenetére


kali
legenda

miként bővíthető a g?
mert memóriakártyával nem...
a g pro már bővíthető memóriakártyával.

(#17) ytooc válasza PAtr0n (#13) üzenetére


ytooc
tag

Igen, pont akartam írni, hogy az itthon megvásárolható G nem bővíthető.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G

(#18) Rubensito


Rubensito
csendes tag

A G-t csak most vettem, de ha itt is ennyie jól optimalizálják a SW-t, akkor ez lesz a következő telóm.

(#20) jacis válasza Balu12 (#19) üzenetére


jacis
nagyúr

Fél max egy év sztem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#22) PAtr0n válasza kali (#16) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igazatok van, efölött elsiklottam valahogy...
De G pro-t meg nemigen lehet itthon kapni. Mondjuk a 32Gb (25Gb) elég kell hogy legyen mindenre. Most a 16Gb-s kártyámon is elférek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#23) jacis válasza Balu12 (#21) üzenetére


jacis
nagyúr

Vessen magára aki ezért vesz telefont :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) kali válasza Balu12 (#21) üzenetére


kali
legenda

az elég sűrűn cserélgetheti, de biztos nem ez a legfontosabb szempont egy telefonnál...

PAtr0n; nekem is elég, még a 16 gigabyte kapacitású telefon is, bár a memóriakártya nem csak bővítésre jó, szóval baj nem lehet belőle, ha adott egy telefon esetén.

[ Szerkesztve ]

(#25) PAtr0n válasza kali (#24) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mert mire lehet még a memóriakártyát használni?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#26) zack


zack
nagyúr

Amíg zárt a bootloader, és továbbra is szigorúan veszi az LG a szoftveres módosításokat és gari vesztéssel jár, addig jöhet f@sz kiverő modelljük is, akkor sem veszem meg. Mondjuk S600-ról S800-ra eleve nem is váltanék, max a következő generációra, de az majd csak jövőre jön szerintem. 2013-ban az S800 lesz a full.
A Csajom L9-et használ, és korrekt darab, sokat fejlődött az LG az elmúlt 1-2 évben, de még hiányzik a tökéletességhez a "szabadabb" szemlélet, ami miatt inkább a Samu-t választom...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27) PAtr0n válasza zack (#26) üzenetére


PAtr0n
addikt

"de még hiányzik a tökéletességhez a "szabadabb" szemlélet"

Kár, hogy ezt az almások sem látják be.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#28) jooker82 válasza zack (#26) üzenetére


jooker82
nagyúr

tehát a samsung engedélyezi a rootolást,meg egyebeket?? :F
amúgy sok samsungnál kár,hogy csak mókolással működik megfelelően, A G topicban pl. már az sem vágyik mókolásra,romolgatásra,aki eddig azt tette az s3-al onex-el stb... Minden tökéletes...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#29) kali válasza jooker82 (#28) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül, de egyrészt kevésbé foglalkozik vele, másrészt nem zár le mindent, mint az lg, sony...stb, hogy nyitás után már nem lehet visszazárni, legalábbis nem könnyedén, és/vagy nyom nélkül!
samsung esetén sem mindenki vágyik mókolsára, és kevesebb problémája is van, a gyári - de még szolgáltatós - firmware verzióval is jól működik a telefon, aki állandóan buherál - mert többre vágyik -, annál nincs megállás, feltesz egy mókolt firmware verziót, néhány napig isteníti, később már talál néhány hibát, vagy generál a gányolt firmware, ezért újabb és újabb főzött verziókat próbál ki, keresi a tökéleteset, de olyan meg nincs...
sok a nyitottság miatt vesznek samsung telefont, mert az a legkönnyebb buherálni, és ilyen irányú támogatottság is ott a legjobb, de ez azzal is jár, sok a legtöbb főzött firmware használója samsung tulajdonos, és ebből soka azt a téves következtetést vonják le, hogy a samsung telefonok csak mókollással jók, pedig ez így nem igaz, csak aki buherálni akar, az főként ezen gyártó telefonját veszi, ezért megy el az arány ilyen irányban, de attól még a gyári rendszerrel is rendben vannak a samsung telefonok!

[ Szerkesztve ]

(#30) jooker82 válasza kali (#29) üzenetére


jooker82
nagyúr

A G toicban bejövő volt samsung tulajosok leirása alapján,nekem más a véleményem.. de biztos csak én látom rosszul..
Már ott kezdődnek a gondok,hogy a hamar elfogyó ramra panaszkodnak..és utána jön a többi..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31) kali válasza jooker82 (#30) üzenetére


kali
legenda

az s3 alatt 1 gigabyte ram van, a g esetén pedig 2 gigabyte ram van, ezen nincs mit vitatkozni, 1 gigabyte szerintem is kevés!
s3 lte alatt 2 gigabyte adott, arról is mentek ár g-re?
senkit sem akarok megbántani, de több olyan volt s3 tulajt látok most például a g-s témában, akik minimális hozzáértássel sem rendelkeznek, az s3 topic is csak a kérdéseikből és problémáikból áll(t), már a g-vel kapcsolatban is írtak sok kérdést, illetve van hiányérzetük az s3-hoz képest, ezért is írtam korábban, hogy tökéletes telefon nincs, de várjuk ki a végét, lesz még alakítás a g-s témában is...
az lg is elkezdi a típusok ömlesztését, g2...stb, és a nagy számok törvénye hozza majd a velejáróját, ezt már most borítékolom!

(#32) jooker82 válasza kali (#31) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem az s3-ra irtam,hanem általánosan a samsungoknál hamar elfogy a ram....de persze arra is igaz és a 4x-el összevetve ,nekem 400-500 mb szabad ram volt a 4x-en,mig az s3-on örültek,ha a 200-at elérték,ezt személyesen is láttam. az s4-re is panaszkodtak,hogy 200 ra is képes leesni,nekem a g-n vigan megvan a 800-1100 mb ram és kb 2 hete inditottam utoljára.
bár elvileg az s4-nél már javult valami,kezdetben sok akadásról lassulásról irtak.
a nagy számok törvénye pedig nem utal semmire,ha egy telefon jól van optimalizálva,akkor mindegy hogy 10 db-ot,vagy 10 milliót adtak el belőle,egységesen jól fog működni...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) pit stop válasza kali (#29) üzenetére


pit stop
addikt

Sonynál amit függetlenül vásárolsz szintén nyitható a bl :U gyártó által engedve.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#34) kali válasza jooker82 (#32) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül fogy el, hanem betáraz a rendszer, a kettő nem azonos.
ajánlott olvasmány; link
a g, g2...stb 2 gigabyte ram, itt pláne nem kell félni ilyen problémától, ahogy az s3 lte, s4 esetén sem, de a sima s3 - és még néhány ilyen szintű 1 gigabyte ram verziós telefon tud bosszantó dolgokat csinálni, persze csak szélsőséges esetben.
a g témáben is találni olyan hozzászólást, ahol csak 400 - 500 megabyte szabad ram van általában.
s4, reggel óta megy, nincs kilövöldözve semmi, nem zárogatok be semmit, és 1 gigabyte feletti értékű a szabad ram;
s4_ram
nem ijednék meg, ha csak a fele lenne, mert tudnám, hogy miért és mire táraz be, nem is értem azokat, akik állandóan tisztítgatják, mert keveslik a látszólagos szabad memóriát, pláne 2 gigabyte esetén...
dehogy mindegy, hogy mennyit adnak el belőle, a legjobb telefonok esetén is egyszerűbb több hibásat kiszúrni, ha sokkal több került eladásra, bár az lg esetén még adott ez a hibalehetőség, egyelőre csak álmodik a samsung eladási számairól, és nem csak a g, de g2 sem feltétlenül hajaz még rá...

pit stop; az - sajnos - még nem minden...
az lg viszont rázósabb ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#35) jooker82 válasza kali (#34) üzenetére


jooker82
nagyúr

Elég szomorú,hogy az s3 esetében lassulásokról ,késői névjegyzék meg tárcsázás betöltésekről számolnak be,holott korábban mindenki szépnek és jónak adta elő.. Nekem a 4x sose lassult be,semmilyen téren,a G meg vajsimán működik..
Az eladásra meg csak annyit,hogy a g-ből is már több milliós lehet az eladás,de továbbra sem találunk hibákat,német oldalakat is nézegetek,meg olaszt,de ott se panaszkodnak. Mint irtam,ha egy szoft jó,akkor a darabszám már nem befolyásolja a működést... arányosan meg bárhogy nézve is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#36) pit stop válasza kali (#34) üzenetére


pit stop
addikt

Samsungtól hátrébb de többiektől egy lépéssel előrébb van csak arra céloztam. :R

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#37) jooker82 válasza pit stop (#36) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 4x-nél is nyitva van a BL

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#38) kali válasza jooker82 (#35) üzenetére


kali
legenda

az a tw miatt van, aki más tesz fel, annál már nincs gond, de ez legyen az s3 legnagyobb problémája...
közben elég sok mókolási szándékot és tettet találtam a g témában is - kamera hack, ilyen szingapúr, meg olyan hong kong firmware...stb - szóval csak nem tökéletes, vagy valakinek semmi sem jó, illetve kísérletezik, de akkor ez az lg és a g esetén is igaz...
azért csak vannak g hibák, ha elfogulatlanul rákeres az ember a típus + hiba, error...stb kombinációkra, de még a g pro, esetén, és így lesz ez a g2 alatt is, ahogy bármilyen másik gyártó és típus esetén sincs tökéletes telefon.
be is fejelztem, mert továbbra sem vagyok hajlandó azzal a tudattal feküdni és kelni, hogy az optimus g - és sok mág új lg típus - hibátlan, minden más gyártó - szinte - összes típusa pedig rossz, én már csak ilyen elfogult vagyok, na... :)

pit stop; így igaz, ilyen téren a sony is rugalmasabb, mint az lg.

[ Szerkesztve ]

(#39) jooker82 válasza kali (#38) üzenetére


jooker82
nagyúr

elhisszük,hogy utálod az lg-t,pedig lehet,hogy ezt is 2 oldalba fogod megmagyarázni,hogy miért nem ... :D

A G-nél,honkongi,meg singapúri dolgokról beszélünk és szerinted azért keressük ezt,meg tesszük fel,mert hibás valami??ugyanmár.... :N fussál egy kört és nézd meg jobban.
Sokan honkongi régióst vettek,de azt nem tudják frissiteni,csak eusra,hogy magyar nyelv is legyen benne,a singapurit,meg csak egy valaki tette fel,kisérlet céljából,mert ott van v10g, de vélhetően ugyanaz,mint az Eus v10f.... egyiknek sincs semmi baja,teszi a dolgát.. A camera hacket meg csak unalmunkba tettük fel.. egy rootolást igényel és annyi... puszta kiváncsiság Nem mondom,hogy tökéletes a camera,de mindenkinek megfelel mobilfotózásra...
szégyen azért az,hogy az s3-at mókolni kellett,hogy ne akadozzon.. és nehogy azt mond már,hogy csak ennyi baja legyen.. A gördülékeny laggmentes működés már alap 1GB ram felet felső kategóriában...
Vajon,milyen ellentmondásod lesz még? :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#40) zack válasza kali (#34) üzenetére


zack
nagyúr

Nem feltétlen működik jól ez a betárazós rendszer ám, bár 500MB alatt nem láttam még a szabad RAM-ot S4-en. Note2-nél volt megfigyelhető, hogy 2-300MB környékén már érezhető volt a rendszer "betárazása", holott elvileg ennek észrevétlenül kellene működnie. Aztán RAM pucolás után azt érzed megtáltosodott a rendszer miután 5-600MB-ot felszabadított. Nem tökéletes az Android rendszer még ilyen szempontból, mert ha az lenne, erre nem lenne szükség, illetve nem éreznéd az előtöltésből adódó "betárazást".
Papíron ezek a dolgok jól hangzanak, de a gyakorlatban sajnos ezek még másképpen működnek.
Az hogy az LG-ben több a szabad RAM, biztos a bloatware progiknak is köze van hozzá. S4 esetében 400Mb-tal soványabb a ROM (2,4GB-ról 2GB környéke) bloatware pucolás után. Persze van akinek ezek is fontos fícsörök, de én ezeket nem használtam egyik Samsung telefonban sem. LG-nél lehet kevesebb a sallang és ezért annyi amennyi. Abban igazat adok, hogy jó a gyári ROM, de ez is típus függő. S2, S3, Note2 esetében olyan szintre fejlődtek a főzelékek, hogy simán jobbak lettek bug mentesen mint a gyári ROM-ok (persze kivétel itt is van). Kényelmesebb is volt a használatuk, mert eleve ki voltak pucolva, 1-2 dolog optimalizálva volt bennük a gyárihoz képest, és a témázhatóság és egyéb módosítások (átlátszó status bar stb) eleve adottak voltak a deodex-ből adódóan.
S4 más tészta, a főzött ROM-ok, kernelek nagyon gyerekcipőben vannak még, szinte csak a gyári tűnik egyelőre jó megoldásnak. Ebből is van már Super Slim deodexed rootolt verzió, amiben valamiért jóval több a szabad RAM, mint a főzöttekben, isten tudja miért. De nem kizárt, hogy Q3-Q4-re felf fognak fejlődni a főzöttek a Note2 szintjére. De az is elképzelhető hogy ez a viszonylagos lassú ütem nem véletlen. Mindenki a Vanilla-t várja, mint főzelék alap. Én is mint felhasználó, és gondolom a rommerek is. Volt Nexus4-em, és az a ROM bármelyik telefonon levő rendszert pics@n rúg sebességben, RAM használatban, gyorsaságban. Szerintem ősszel már lesz S4-re Vanilla, ahogy HTC One-ra is. Ez igen nagy löket lesz az egyébként is penge hardvereknek. Megszűnik a bloatware probléma, nem kell pucolgatni, kapunk egy tiszta stock Androidos felületet, ahogy azt a Google kitalálta. ;) Érdekes módon a rendszer betárazása RAM-ból sokkal jobban működött Nexus 4-en, mint bármelyik Samsungon. Ott tényleg észrevehetetlen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#41) kali válasza jooker82 (#39) üzenetére


kali
legenda

ellentmondás? persze... :U
megnéztem.
ja, hogy a g nem olyan egyszerű hazai régiós firmware verzióval, pláne a frissítések tekintetében, illetve gyártói garanciával...
pont azt írtam, sokan ráfogják, hogy g-nél csak unalmukba buherálnak, hiszen minden tökéletes, de ez sajnos nem igaz, bár gondolom te átugrod a problémás véleményeket!?!?
magad is azt írod, hogy 1 gigabyte felett, pedig az s3 csak 1 gigabyte ram, szemben a g-vel.
arra a kérdésre nem válaszoltál, hogy s3 lte típusról ment át valaki? mert abban már 2 gigabyte ram van, és nagyon más.
a g2 lesz forgalmazva hivatalosan, normális feltételekkel magyarországon?

(#42) jooker82 válasza kali (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azok gsm boltból vásároltak...ugyanúgy samsungot is lehet kapni szürke importost..de kdz-vel lelehet frissiteni... És nem kell terelni,valóban ugyanolyan jó az ázsiai régiós szoft és teló is,mint az eus... Lehet kapni gyári garival is...G-t...Nyilván a szürke importos olcsóbb énmagam is ezért vettem igy..
A kamera az olyan rész,hogy mindig lehet jobbat csinálni,mint az adott,akár az s4-et nézzük is,ott is sokan gyengének tartják..múltkor Gizmo94 volt kiakadva miatta,bár szerintem a 808 után is is az s4 a legjobb kamerában..
Azt úgy értettem,hogy 1 gb és vagy az felett..szóval,ha nem fogalmaztam jól érts úgy,de a lényegen nem változtat,az s3 gyengusz ilyen téren... Lte-ről nem tudom,h váltottak e,külön nemigen irták...de az nem biztosm,hogy különösebben feljebblépés lenne..
Te meg irtál tipus hibákról a G esetében,légyszi ezt vázold már fel...Mi az amire tömegesen panaszkodunk...??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#43) zack válasza jooker82 (#42) üzenetére


zack
nagyúr

"Lte-ről nem tudom,h váltottak e,külön nemigen irták...de az nem biztosm,hogy különösebben feljebblépés lenne.."

Ezt komolyan írtad? Gyanítom nem. :U Hatalmas a különbség az 1 ill. 2GB verziók között.
Nem is értem, eme megállapításodat. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#44) jooker82 válasza zack (#43) üzenetére


jooker82
nagyúr

az lte-ről a g fele... értelmezd mi volt az előzmény

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#45) kali válasza jooker82 (#42) üzenetére


kali
legenda

sosem lenne vége, ha belekezdenék - írok néhány példát, jön majd a válasz, hogy nem, meg kivételes eset...stb, ne haragudj, de inkább más kárán tanultam, amikor leírtad, hogy a környezeti fényerőnek nincs köze az elkészített fénykép minőségéhez, de a hibaarányról is írtál érdekes dolgokat...stb, vagy azt, hogy vegyék nyugodtam bolti garival, mert nincs hibája a telefonnak, de gondolom akkor akár ki is fizetnéd az árát bárkinek, ha véletlenül mégis elromlana akár egy darab is, vagy garantáltan nem fog? :U - és ez amúgy sem az a téma, ahol ezt feszegetni kellene, van neted, keresőd is...stb, tedd azt, amit én is, részint fordított hozzáállással.
bolti garival én sosem vásárolok mobiltelefont, nem volt még rá példa a 16 év alatt - pedig 24 különböző típusnál járok -, és eztán sem szándékozom.
lg esetén a g pro lenne az, ami - a nagy méretet kivéve - kipróbálható lenne részemről, mert hardverileg okésnak tűnik, esetleg majd a g2, ha többet tudok róla, de a g-t hiába veszem sokszor a kezembe... :(
nem vagyok lg utáló, a nexus 4 is használható telefon.

[ Szerkesztve ]

(#46) zack válasza jooker82 (#44) üzenetére


zack
nagyúr

Értelmeztem én, de nem fogalmazol világosan. :U Még most sem értem ezt: "az lte-ről a g fele"

Optimus 4X-nél is az volt, hogy ilyen jó meg olyan jó. Amikor pedig megkérdeztem, illetve aktuálissá vált volna a vétele, a barátom azt mondta, ő jót akar nekem, és ha ez kell, még akkor sem hozat nekem. Azt mondta ennyi hibás kijelzőt még az életbe nem látott ami a 4X-ben volt, hiába IPS. Gondolok itt a sárgulási problémára.
Szóval friss még a G is a mi régiónkban ahhoz hogy objektíven ki lehessen jelenteni, semmi gondja nincs a telefonnak hardveresen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#47) jooker82 válasza zack (#46) üzenetére


jooker82
nagyúr

S3 Lte-ről G-re még nemigen váltottak a topicban és erre irtam,hogy az különösebben nem lenne előrelépés..
Szerintem a 4x topicban egy sárgulásról se irtak,vélhetően nem lg párti az ismerősöd... vagy többet lök neki a samsung,h azt ajánlgassa. pár pixelhibás volt,más ról nem tudok..
A g-nél meg csak egy valaki vitte vissza,mert halnak érezte a hangerőt és igen Kali kolléga a gsm boltos ki is cserélte.. nem kell kifizetnem.. :P
Mellesleg nyugodtan irhatod a a g tipushibáit,hiszen azt irtad,hogy vannak,ne terelj az én kamerás megjegyzésemmel,melyet utána korrigáltam..
amúgy jó sokáig keresed a hibákat a g-n,már vagy 3x nekifuthattál,de nemigen jön össze semmi,csak a ferdités meg terelés,hogy én miket csinálok....
:(

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) kali válasza jooker82 (#47) üzenetére


kali
legenda

nem írtam, hogy típushibája van, hanem azt, hogy vannak hibái - nem mindegy!
írtam, hogy nem megyek bele, okkal...

közben olvasom a g2-vel kapcsolatos találgatásokat, hogy nagyon vékony lesz, így a hátlapján lesznek a kezelők (hangerőszabályzó, főkapcsoló), érdekes lesz - ha igaz -, de legalábbis szokatlan...
igaz, jön a lenovo is, ők inkább várósabbak részemről, támogatásban - vélhetően - nem lg szint lesz...

(#49) jooker82 válasza kali (#48) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én még csak hibákról se nagyon tudnék irni,az,hogy nincs otg,meg kevésbé jó kamera terén mint s4,az nem hiba... működésileg meg szinte kifogástalan..

Olvastam én is korábban,hogy egy nagyon vékony telefont akar az LG, 4,9,vagy 5,9 mm.. kérdés,hogy ez már a jack bemenetnek nem e szab gátat,meg az aksit,hogy préselik bele,és ha valóban jól olvastad,kiváncsi vagyok a hátlap gombjaira.. Talán valamilyen érintős alapon fog működni? :F :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#50) zack válasza jooker82 (#47) üzenetére


zack
nagyúr

"Szerintem a 4x topicban egy sárgulásról se irtak,vélhetően nem lg párti az ismerősöd... vagy többet lök neki a samsung,h azt ajánlgassa. pár pixelhibás volt,más ról nem tudok.."

Persze, más indíték nem is lehet, csak az, hogy biztos Samu, vagy Alma fan. :U
Nincs ilyen párti vagy olyan párti. Aki szakmai szemmel nézi a kütyüket, ott nincs helye fan-ságnak. De gondolom ezt te is tudod. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.