Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moonman


moonman
titán

még mindig azt mondom, hogy egyelőre az LG pakolta oda magát WP7 ügyben a legjobban.

(#2) rep3at


rep3at
őstag

Nem rossz kis appok ezek, főleg az utólsó tetszik, a mai világban életet menthet..

Forward thinking. كرر

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Tetszik, hogy ilyen igényes kinézete van pár proginak... :C Bújjon el a zádróid ilyen téren meg.
Már csak azt várom, hogy megoldott legyen vele a Nike+... remélem hamar megcsinálják. :R

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#4) rep3at válasza tDr1v3r (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Igazad van, sok Androidos appot pont azért nem teszek fel mert a kinézetre nem igazán felel meg nekem. Persze tisztelet a kivételnek, mert azért bőven vannak olyanok is.

Forward thinking. كرر

(#5) asysoft válasza moonman (#1) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nekem is az Optimus 7 tetszik a legjobban a jelenlegi WP7 felhozatalból, kár, hogy a hangminőség fejhallgatókimeneten nem túl erős...

(#6) moonman válasza asysoft (#5) üzenetére


moonman
titán

"Interchannel crosstalk applies between the two channels of a stereo system, and is usually not very important on modern systems. Crosstalk between channels in mixing consoles, and between studio feeds is much more of a problem, as these are likely to be carrying very different programmes or material."

annyira nem aggódnék emiatt. :)

(#7) asysoft válasza moonman (#6) üzenetére


asysoft
aktív tag

Ez így szépen hangzik, de -13dB az semmi. Még élénken él bennem első "SB16 compatible" hangkártyám emléke, amelyet lecserélve ráeszméltem, mi is az a sztereo hatás (pedig az sem volt mono)... Utcán/közlekedési eszközön mondjuk nem érdekelne, de sokszor szoktam itthon is telefonról hallgatni zenét, úgyhogy sajnos ez szempont volt. Mondjuk dilemmám már eldőlt, majd második-harmadik generációnál váltok WP7-re, vagy ahogy épp akkor járni fog a sorszámozás.

(#8) moonman


moonman
titán

akinek LG Optimus 7-ese van, kipróbálná, hogy videófelvétel közben tényleg nem autofókuszál? mintha egy összehasonlító videóban ezt láttam volna (Omnia 7 szépen követte a tárgyak távolságát a fókusszal.)

(#9) Inarus válasza moonman (#8) üzenetére


Inarus
addikt

Tényleg nincs autofókusz. :(

(#10) moonman válasza Inarus (#9) üzenetére


moonman
titán

gáz. :(

(#11) moonman válasza moonman (#10) üzenetére


moonman
titán

mondjuk most nézem, a HD2-ben sincs, sosem tűnt fel. :) lehet, egyik sem tudja, csak a Samsungokban van valami spéci kameraszoftver...

(#12) Inarus válasza moonman (#11) üzenetére


Inarus
addikt

Megeshet, az Omniáról Karma tud többet, én még sosem éreztem komoly hátrányát eme funkció hiányának, bár nem mondom, hogy felesleges... :))

(#13) moonman válasza Inarus (#12) üzenetére


moonman
titán

na meg is van. hang- és képminőségben Samsung jobb, de fps-ben mintha LG...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.