Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icp1970


icp1970
senior tag

Régebben,igaz még nem okos telefonnál ,én is használtam össze csukható Nokiát.Szerettem ezt a formát.Az is előnye volt,hogy hívás fogadásnál egyszerűen csak kinyitottam a telót és kész.

[ Szerkesztve ]

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Értem én a viccet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) ORCA58


ORCA58
addikt

Biztos van létjogosultságra. Sokan vannak, akiknek a mindennapi használathoz egyáltalán nem kell okostelefon. Ha néha néha kell, akkor mégis kéznél van egy.
Lehetne kisebb és könnyebb, ha már csak 3,2 "-os a kijelzője. (könnyen beszélek, nem nekem kell bele gyömöszölnöm az aksit és egyéb alkatrészeket)
Na meg az ár is lehetne nem is kicsit alacsonyabb. 45 - 55 ezer közötti ár azért elég sok. Főleg ha belegondolunk, hogy pár éve kártyás csomagban lehetett már 3000 alatt is venni használható kihajthatós telefont. Az okostelefon része, főleg ház nélkül, nem ér 50 ezret.

Most látom a T-nél 60-e felett van kártyásan :O

[ Szerkesztve ]

(#4) Kasya válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ugyan ez jutott nekem is eszembe...

(#5) icp1970 válasza ORCA58 (#3) üzenetére


icp1970
senior tag

Természetesen van lét jogosultsága.Anyámnak nem régen halálozott el a Nokia 6303-ja.Kapott helyette egy Nexus 4-et.KB 3 nap után azt mondta neki ez nem kell.Hamar merül,bonyorult stb....Ő csak telefonálásra meg sms-re használja a telót.kelett neki kerítenem az aprón 6303-at.Szerencsére találtam.Most bol :K dog.

(#6) QG válasza icp1970 (#5) üzenetére


QG
tag

Az enyém is ezt mondta először, de lassan megszokta, pár hét után már messengeren telefonált.
"Így sokkal olcsóbb" volt a varázsszó. :))

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#7) icp1970 válasza QG (#6) üzenetére


icp1970
senior tag

Sajnos nálunk nem jött be.Pc-t elég könnyen megszokta és használja is.De az okos teló nem az ő világa. :N

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Összecsukható, inkább egy nyugágy.

(#9) ORCA58 válasza icp1970 (#7) üzenetére


ORCA58
addikt

Nejemnek sem kell okosteló. Az enyémen csak telefonál, vagy valamilyen memóriafejlesztő játékot játszik.

(#10) icp1970 válasza ORCA58 (#9) üzenetére


icp1970
senior tag

Azért mondom, van erre még bőven kereslet,és lesz is.

(#11) Tidzsimon válasza icp1970 (#5) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Akkor neki nem okos telefon kell

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#12) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Hat ezek aztán marha nagy előnyök...

(#13) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Pénztárcanyitogató csukható teló.
Nálam zárt ajtókat dönget.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Olyan, mint a négyévszakos gumi: igazán semmire se jó. Ettől függetlenül anyám pl. megveszne érte.

Jó, hogy van ilyen is, az előnyöket is korrekten összeszedte a cikkíró.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#15) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Idősebb korosztálynak teljesen jó készülék, vagy pl gyereknek. Van igény ilyen készülékre, csak valamiért erről a szegmensről megfeledkezett a piac.
Pl nálam második telefonnak is kéne ilyen, nem kell tapicskolós tepsi telefon, az már van. Én annak örülnék ha valami ilyesmivel a samsung is előállna.

(#16) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Legalább egy csirke külső kijelző lenne rajta... Így kb értelmetlen a koncepció, legalábbis számomra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Mr.Silkó válasza Fejvadi (#8) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 :D

(#18) Aureal


Aureal
senior tag

"... a távol-keleti régiókban azért vannak konkurensek, akik szintén próbálkoznak hasonlóval, "

Ez röhelyes megfogalmazás. Ha kicsit tájékozódna a cikkíró, láthatná hogy pl. az eu-ból pár éve kivonult Sharp mindig is gyártott kagyló telefonokat, s ezekből az utóbbi évek terméseinek nagy része smart phone a japán szolgáltatók kínálatában. Úgyhogy pont az LG az aki csak próbálkozgat, aztán nem sikerül neki a kor szelleméhez hű dolgot alkotni. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.