Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Diamond500


Diamond500
senior tag

Szép és jó,de kell ez? :-)

(#2) WinstonWolf válasza Diamond500 (#1) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Hogyne kéne???

A 8800 Arte sapphire-on is imádtam a bőrbetétet a hátlapon.

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#3) Xaels válasza Diamond500 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem nagyon is kellene. Annak idején a BlackBerry sem volt rest bőrt használni. Manapság meg leginkább a különfélébb luxusmobilokon volt eddig elérhető.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Kicsit sok a bs, hogy lehet gyönyörű egy öltés :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#5) babkukta válasza Diamond500 (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

inkább maradjunk csak fém,üveg műanyag triónál? Szerintem nem rossz, ha van még1 lehetőség. De egyébként nem muszáj bőr hátlappal venni.

Üdvözlettel, Tibi

(#6) Kékes525


Kékes525
félisten

Bőr nagyon kényes állandó használatra és nem szép telefonra. De kinek a pap, kinek a papné...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) Xaels válasza Kékes525 (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Annyira nem kényes az... Motoros cuccok, cipők nap mint nap használatban mégsem esnek szét akár évekig és komolyabb igénybevételnek vannak kitéve. Rugalmas anyag, sokkal jobban tűri a leejtést mint a kemény műanyag, üveg vagy fém. Esetenként egy kis patina még jól is állhat neki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) #15419392 válasza Kékes525 (#6) üzenetére


#15419392
törölt tag

a bőr óraszíjak is évekig bírjàk :)

(#9) HartMusk


HartMusk
csendes tag

Harmadik opció lehetett volna itt is a bambusz, esetleg fa hátlap.
Szerintem ez a kettő típus sokkal exkluzívabbnak hat, mint akár az alumínium.

T:Ó, hát ők 10-re járnak iskolába./D: Ha járnak.../T: Mellé.

(#10) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

és kb 2.000 Ft az előállítási költsége....

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#11) gerii válasza FIREBLADE78 (#10) üzenetére


gerii
addikt

A műanyagnak 20 Ft.

Jó ez a bőr hátlap, akinek nem tetszik nem vesz ilyet. :)

(#12) janeszgol válasza HartMusk (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Bambuszra és fára plusz egy szavazat. Lehet majd kerítek a Lumiámra egyet. (Bár a matt műanyag is nagy favoritom.)

[ Szerkesztve ]

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#13) cirx


cirx
senior tag

Remélem ha egyszer öntudatra ébrednek a gépek, emberbőrből fogják csinálni a járműveik ablaktörlő lapátait! Nem kell ennyire exkluzívnak lenni, sajnálom akinek csak így megy! Fudegáz! Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok elvakult állatvédő... :(((

S23 GREEN

(#14) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Szerintem ronda, de hát akinek tetszik, annak ízlésficama van vegye. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#15) Integrale válasza cirx (#13) üzenetére


Integrale
veterán

De ugye nincs rajtad semmilyen bor kiegeszito, vagy netan ora? :U

"Bad reklám is reklám too"

(#16) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nekem nagyon bejön ez a bőrös dolog. Mondjuk a fának is nagy híve vagyok. :K
Egyébként a videó hűen és reálisan bemutatja a gyártási folyamatot. :C

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#17) Tewe013 válasza cirx (#13) üzenetére


Tewe013
őstag

Igen, most valószínűleg nagyon meg fog csappanni a világ szarvarmarha állománya a G4 miatt. :W

(#18) Remekelek28 válasza cirx (#13) üzenetére


Remekelek28
őstag

Ugye marhahúst nem ettél még életedbe?

(#19) Kékes525 válasza #15419392 (#8) üzenetére


Kékes525
félisten

Az csak rajtunk van, nincs akkora strapának kitéve mint a tok. Habár ki tudja? Meglátjuk. A vak is azt mondta. ;]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#20) cirx válasza Tewe013 (#17) üzenetére


cirx
senior tag

már vártam azokat a kommentelőket akik nem veszik észre a fától az erdőt! Nyomjátok csak! XD

[ Szerkesztve ]

S23 GREEN

(#21) Imi1981


Imi1981
veterán

Szerintem baromi jól néz ki és igényesebb mint a műanyag. De ép ez a jó, hogy itt mindenki azt válassza amelyik tetszik neki, bőr vagy műanyag.

Tomi_Ohl vagy talán neked! :-)

[ Szerkesztve ]

(#22) maximilian4


maximilian4
addikt

Nekem elég marketing dumának tűnik ez az egész. Egy lamborginin nem dolgoznak ennyit és ilyen precízen a mesteremberek.

Maxi

(#23) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem szeretem, ha azt hangsúlyozzák, hogy az első bőrhátlapú készülék, nagyon sok milliós cuccnak is bőr a hátlapja, nem mellesleg a moto X hátlapja is van bőrből.

Finn the human

(#24) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Szerintem nagyon szépen néz ki, legalább kitűnik a tömegből.

@cirx: Ha vadállat bőréből lenne, akkor megérteném a kommented, de ez egy haszonállat bőre amit legalább felhasználnak. A szarkazmus detektorom elromlott, ha az lett volna. :)

(#25) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Kicsit túlzásba viszik a marketinget. Úgy csinál az LG, mintha ők találták volna fel a spanyol viaszt.

Jó a full grain bőr, csak szerintem ami pár hét, hónap elteltével történni fog vele az nem patina, hanem valami egész más. Különösen, ha nem fekete, hanem mondjuk barna a telefon.

A 12 hetes gyártási idő is rendre visszaköszön minden sajtóanyagban, elég unalmas. Jobb lenne, ha a borjú születésétől számítanák a gyártási időt, akkor még exkluzívabbnak tűnne!

Ezzel együtt szívesebben fogok bőrt, mint műanyagot, üveget, vagy fémet. A telefon is jól sikerült, szerintem kifejezetten szép, csak a fémhatású műanyagot kéne már elfelejteni, szerintem elég igénytelen.

(#26) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem szintetikus bőrből is egész jó minőséget lehet kapni, ami talán még ideálisabb is sok tekintetben. (de persze arra nem lehet ráaggatni a "luxus" titulust. Az viszont tetszik, hogy van gyártó aki mer más anyagokat is felhasználni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#27) ghiottone válasza Matada2.3 (#23) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 A Moto nem csapott ekkor hypeot a bambusz, diófa vagy a Horween bőr hátlapjainak.
Amúgy az öltések túl rusztikusak lettek szerintem.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#28) Fiery


Fiery
veterán

Nem rossz, de en inkabb forged carbon hatlapot tudnek elkepzelni, az meno lenne. [link]

(#29) Tomi_Ohl válasza Imi1981 (#21) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Jogos :D

Az "állatvédőknek" meg annyit mondanék, hogy az amúgy is (hús miatt) levágandó marhák bőrét így hasznosítják, ami szerintem korrekt dolog.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#30) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Szép és egyedi. Nyilván a bőrnek vannak hátrányai is, de mindennel együtt pirospont az LG-nek.

Nem a lényeg a fontos.

(#31) #15419392 válasza Kékes525 (#19) üzenetére


#15419392
törölt tag

engem sajnos nem fenyeget ilyen veszély, hogy elkopjon a g4-em bőr hàtlapja :D

(#32) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Legalább nem csak műanyag meg üveg meg fém van(a samu is most fedezte fel a fémet újra)..kell a változatosság.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#33) dzsi23 válasza cirx (#13) üzenetére


dzsi23
addikt

Háhhá... ez jó volt! :DDD És te mitől tartod annyira "exkluzívnak" magad? Meséld el, hadd sajnáljuk magunkat! :U Remélem, csak követ eszel, mert a növények is élőlények! :K

(#35) lexter00


lexter00
őstag

Mekkora egy marketing duma az egész,el ne higgyétek.Méghogy fullos bőrrel dolgoznak,na persze,mese habbal.
Ahol én melózom ott luxusautók belsejét bőrözik pl ezt :

A kormány közepét ahol a légzsák van,na szóval ezeket másod vagy harmad osztályú bőrből csinálják,és még így is álleejtős mikor kész van, első osztályú bőrt csak a Bugatti meg a Bently modellekhez használhatják.

(#36) Kasya


Kasya
nagyúr

Nagyon jol sikerult a reklamfilm es jol osszehoztak a marketing reszet is. Mindemellett tenyleg otletesnek tartom a "bor hatsot". Nekem mar tul komoly a stilus a mindennapi hasznalathoz, de tetszik!

Engem az erdekelne, hogy milyen marhabol csinaljak ;]

(#37) Jeanne d'Arc

Nagyon szép, egy ilyen akkufedellel nagyon elfogadnám.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#38) joey04 válasza Diamond500 (#1) üzenetére


joey04
titán

kell bizony. :K

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) #22743424 válasza Kasya (#36) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szerintem Kobe marha bőréből készítik. Szorgos gésa kezek masszírozzák az állatot és szamurájok hessegetik el a legyeket róluk :DD

(#40) cirx válasza dzsi23 (#33) üzenetére


cirx
senior tag

a 23 gondolom az intelligencia hányados... :C

S23 GREEN

(#42) babkukta válasza lexter00 (#35) üzenetére


babkukta
senior tag

egy marketing anyagnál talán igazságot vártál? :U Hazudik mindegyik ahol tud. Szerintem a fele ha igaz, mint amit látunk/hallunk a videón

Üdvözlettel, Tibi

(#43) dzsi23 válasza cirx (#40) üzenetére


dzsi23
addikt

Ez a válaszod a kérdésemre? Tényleg ennyire futotta az nagy "exkluzivitásból"? :C Kár volt a betűket pazarolnod, ilyen "beszólásra" egy óvodás is képes, szal a helyedben nem beszélnék intelligenciáról. Bár mit is várok egy ilyen elmebetegtől, aki olyan sorsra juttatná az emberiséget, amilyet felvázoltál. De arra sem voltál képes, hogy megindokold, csak prédikálsz.

(#44) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

ma fogdostam párat, szarul illeszkedik a telefonra. felül rés van. jó lett volna ez a cucc, ha unibody lenne a készülék.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#45) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Az öregnek van melója rendesen ha minden G4 így készül ;]

(#46) janeszgol


janeszgol
félisten

Gyönyörű a marketingje az fix. De most mutatták volna a valóságot? Kimennek a vágóhidakra, összekukázzák a lehullott bőröket, préselik, hántják, mittudomén és valamivel bevonják.
Azért fogom olvasni a teló topicját és kíváncsi leszek, hogy fog tartnai a bőr hátlap. (BB-knél azért pár évet mindegyik kibírt. Legalábbis ha a használt telókból indulk ki. Bár az 5 évesek már hányingerkeltően néznek ki.)

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#47) wolfman


wolfman
veterán

A munkafolyamat rendben is lenne, hogy a f@szikám gondos precizitással méregeti és vágja a bőrt és préseli stb. csak a videó végén egy Bentley-nek vagy Maserati-nak kellett volna beszerelje ülés formájában, esetleg Jockey Ewing irodai kanapéját simogatta volna a valóságban, nem egy gyorsan romló, öregedő tömegtermék hátlapját. ;)

Meg mondja valahol a videóban, hogy a bőr igazán időtálló. Aztán azt minek? A mobil ha igazán erős hardvert kapott és nagyon vigyáznak az állapotára, a legjobb esetben 4 év múlva kukázzák.

Amúgy meg nincs ellenemre az anyaghasználat, csak ha a "bőr" helyett műbőrt használnak és így is reklámozzák, az is bőven minőség lenne és talán kevésbé felesleges mint így.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#48) ONEFREE válasza cirx (#13) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

+1 😊

(#49) boncser


boncser
aktív tag

"Ez a 12 hetes gyártási idő tízszer hosszabb, mint az átlagos okostelefon-hátlapok készítéséhez szükséges idő."
Az átlagos okostelefon hátlapok egy hétig készülnek?? :F
Kézzel faragják ki egy műanyag tömbből?? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50) dlaj


dlaj
őstag

Ua. írtam mint az előttem szóló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.