Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Create.


Create.
addikt

Mondhat bárki bármit, de nekem ez tetszik. Mondjuk amíg a logitech g203-am nem megy tönkre, addig úgyse veszek másikat.

(#2) oettinger01 válasza Create. (#1) üzenetére


oettinger01
őstag

Pofás darab az biztos ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#3) Vanir


Vanir
veterán

Nekem kis késéssel ma érkezett meg tesztpéldány, 100 grammot nyom kereken (pár centi kábellel), ha lehet hinni a mérlegemnek. Teszteket még nem csináltam, de első blikkre abszolút nem rossz, összeszerelési minőség lényegében beleköthetetlen, gombok és görgő jók. Ha firmwaresen nem rontották el, akkor nagy baj nem lehet vele. :)

(#4) Termigáßor válasza Vanir (#3) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Gátlástalan Sensei klón némi razeres beütéssel a gombokon.
Viszont ettől még lehet jó, bár borzalmasan bazári, hogy lassan mindent elborítanak az RGB ledek.
Mikor lesz teszt? ;)

Jobbára ártalmatlan...

(#5) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Azt az egyet azonban nem értjük, hogy a gyártó miért nem árulja el, hogy a patkány mennyit nyom a mérlegen"

Valószínűleg nem egy Model O-. :D

(#6) Akula


Akula
őstag

Omron kapcsolók? Most akkor hanyatt kéne esnem? Azok jók?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) Synthwave válasza Akula (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van a japán D2F-01F és minden más.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) troviko


troviko
senior tag

Vezetékes? 60 dollár? LOL

https://www.oldtech.hu/

(#9) TeeBee73 válasza Synthwave (#7) üzenetére


TeeBee73
addikt

Fő kapcsolók forrsztva vannak? (Csak átfutottam a cikket, de első látásra, tetszik.)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#10) Vanir válasza Termigáßor (#4) üzenetére


Vanir
veterán

Hááát, azért van különbség a Sensei meg e között formailag, nem is kevés. :D Utóbbi kérdésedre válaszolva pedig egyelőre fogalmam sincs sajnos.

troviko: Ezen mi a meglepő? A high-end cuccokat nem fogják olcsóbban dobálni.

TeeBee73: 100%, hogy forrasztva vannak.

Akula: Van belőle jó is. Az 50-es ami ebben van az elég kétes hírnevű, mert nehéz jól debounceoltatni alacsony latency mellett, és sok ilyennel szerelt patkánynál hamar előjön a duplaklikk-hiba.

[ Szerkesztve ]

(#11) 5150


5150
aktív tag

Felemás érzéseim vannak, de valamiért inkább tetszik, mint amennyire nem. A giccsparádét leszámitva formailag, szenzorilag nekem bejön. Mondjuk úgyse veszek mostanában egeret, igy is annyi van mint a szemét.

[ Szerkesztve ]

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#12) nexplo


nexplo
őstag

Nekem bejön. Sajnos mire ide ér kis hazánkba úgyis aranyárban lesz kb.... Most Logim van, amúgy sem cseréném még erre ameddig működik :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.