Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SaGaIn


SaGaIn
senior tag

nV driver error :DD jöhetnek az AMD-sek csámcsogni... Popcorn bekészítve ;]

"DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

(#2) Spirit


Spirit
őstag

Összeférceltek a BF1 startjára valami veszélyes bughalmazt, ami WHQL minősítést kapott? Aztán lecserélték két napra rá a már tökéletes, minden igényt kielégítő driverre, ami megoldja a másodpercenként többször előforduló 50-100ms-es frametime-okat. Ja, nem.

(#3) debrecenikri


debrecenikri
tag

És a 800- as széria hol marad? Vagy akkor mi van gépen ugyanezzel a verziószámmal?

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#4) Peak


Peak
addikt

1-2 napja (mióta frissitettem a .57esre) a wow töltőképernyőin kockásodás van, villódzó blokkok, ilyesmi... előtte ilyet még soha nem láttam.
este tuti ami tuti cserélem a drivert.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#5) Out válasza SaGaIn (#1) üzenetére


Out
addikt

Itt csak Te fogsz csámcsogni, miközben eszed a pattogatott kukoricádat, de cirkusz az nem lesz :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#6) #29810176 válasza Out (#5) üzenetére


#29810176
törölt tag

Vannak modik :DD

(#7) Lacok


Lacok
őstag

Még a legjobbak is hibáznak. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#8) kengyel


kengyel
nagyúr

Egy gyors csere, és már kész is. :)

kengyel

(#9) Locutus


Locutus
veterán

A dolog egyszerű, a pénteki driverből kifelejtették az 1050/1050ti supportot (legalábbis a nevét az iniből).
Ezért váltották le ilyen gyorsan, mert holnap már launch van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10) pendre54


pendre54
addikt

Kár, hogy nem reggel nyolc óra körül jelent meg a hír, mert akkor kb. 1 óra szopást megspórolhattam volna.[link]
Na, mindegy a lényeg úgyis ez :) :[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11) Male


Male
nagyúr

A WHQL ismét bizonyította mennyit ér :DDD

(#12) FLATRONW válasza pendre54 (#10) üzenetére


FLATRONW
őstag

Hogyha előjönnének a jövőben is hasonló start menü hibák, akkor elég csak ki és újra bejelentkezni a felhasználói fiókodba. Gyorsabb, mint újraindítani a gépet. Valószínűleg csak az explorer újraindítása is megoldaná a hibát.

[ Szerkesztve ]

(#13) Locutus válasza Male (#11) üzenetére


Locutus
veterán

Eleve az érdekes kérdés, hogy egy vga driver miként tud beleszólni a startmenü rendezhetőségébe?

FLATRONW: Vagy kilőni a shellexperiencehost-ot a task managerben. Magától beindítja újra, és minden jó. Én is sokáig szívtam startmenü gondokkal win10 alatt, de szerencsére az anniversary update óta nincs ilyesmim.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14) Melorin válasza FLATRONW (#12) üzenetére


Melorin
addikt

De hogy egy ilyet egy illesztőprogram is okozhat... Ki tudja még miket lehetne az illesztők számlájára írni..

(#15) Solten


Solten
addikt

A vacak programjuk mé' nem jelzi...?? :D

Saor Alba

(#16) scdlsc


scdlsc
aktív tag

Többek között az ilyenek miatt szoktam le az azonnali frissítésekről. :)
Köszönöm mindenkinek a tesztelést! :D

(#17) tomba válasza Solten (#15) üzenetére


tomba
tag

Pont ezt akartam kérdezni én is. Itt még az xxx.57-es a legújabb.... fura.

(#18) Raysen623 válasza scdlsc (#16) üzenetére


Raysen623
addikt

+1 Ennyi. :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#19) kromatika


kromatika
veterán

Köszi Már töltöm is.

(#20) vampire17 válasza Peak (#4) üzenetére


vampire17
addikt

Nalam a Chrome bongeszoben kockasodnak/blokkosodnak a videok, az elso par mp... (szinten miota frissitettem) Nem tudom, hogy a videokartya driver, vagy a Chrome miatt, mert pont egyszerre frissultek :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Male válasza Locutus (#13) üzenetére


Male
nagyúr

Azt tippelném, hogy csak grafikailag tűnik el... ahogy azt nekem a tálca ikonokkal játssza az Intel driver (Intel 945GM, szóval elég régi).

(#22) pendre54 válasza Solten (#15) üzenetére


pendre54
addikt

Jelzi az, mert délelőtt már én is innen szedtem le:[link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23) Solten válasza scdlsc (#16) üzenetére


Solten
addikt

Az igazat megvallva, soha nem tapasztaltam problemat WHQL driver-el (AMD/Nvidia) szoval nem kell bekakalni, nyugodtan frissithetsz.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#24) pokers


pokers
senior tag

Én meg azt hittem a Win fosta össze magát, mikor "lefagytak" a csempék. Már újrarakást vizionáltam, de így megúsztam :DDD

(#25) Németh Péter válasza pendre54 (#22) üzenetére

Szerintem a GeForce Experincre gondolt. Az még a régit mutatja nekem is.

(#26) pendre54 válasza Németh Péter (#25) üzenetére


pendre54
addikt

Az lehet, de én ugye drivert már ezer éve kizárólag csak így telepítek, nincs is soha gondom, leszámítva ezt a mostanit :)
:

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#27) #65537792 válasza Peak (#4) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ezért kell leszokni arról, hogy ha megjelenik egy új driver nem szabad leszedni. Eddig jól ment? Érint engem a frissítés? Akkor mindek szedjem le? :))

(#26) pendre54

Dettó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) hajbel válasza Peak (#4) üzenetére


hajbel
addikt

Nálam ugyanez játékon belül a FIFA 17-ben.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#29) scyllafren


scyllafren
senior tag

375.63 Nvidia driver oldalon: "Page not found"... Ez is hibas?

(#30) Rison77 válasza Peak (#4) üzenetére


Rison77
senior tag

Akkor most már értem miért fagyok ki néha töltőn 1-2 napja, csodálkoztam is.

Azért ilyenkor legalább az experience-t is frissíthetnék globálisan, ha már ekkora gáz volt a meghajtó, mert nálam még mindig az előző a legfrissebb.

(#31) Derivel


Derivel
tag

Lehet, hogy ez valami kártyaspecifikus dolog, de nálam két gépen sem hozta ezt a hibát a .57-es driver (GTX 1070 és GT 720M). Nem is ajánlotta fel az Experience az új drivert, de úgy látszik, nálam nincs is szükség rá.

(#32) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Zsír!

(#33) jozdavab


jozdavab
tag

GTX 750 hirtelen kockásodást produkált játékok alatt.
Már kezdtem keresni a garipapírt (meg izzítani a sütőt) , hátha döglődne szegény de akkor ez is okozhatta? Látom másoknak is előjött.

Vulpes pilum mutat, non mores.

(#34) Cassi válasza pendre54 (#26) üzenetére


Cassi
senior tag

Nem baj, majd jön a javított GF Experience, ami már le tudja tölteni a javított drivert. És még csodálkozunk, hogy néhány hacker romba tudja dönteni az internetet.

[ Szerkesztve ]

(#35) hajbel válasza jozdavab (#33) üzenetére


hajbel
addikt

Én csak egy játékkal próbáltam, de ott előjött, valamint teljesítménycsökkenést is produkált.

Valami tetűlassan tölti az új drivert :F

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#36) Jim Tonic válasza Male (#21) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Videó alapján nem úgy tűnik. És engem is érdekelne, mibe avatkozik akkor így bele egy driver.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#37) Male válasza Jim Tonic (#36) üzenetére


Male
nagyúr

Nem csúszik semmi a helyére, tehát simán lehet (igazából az a kérdés, ha a helyére akar valamit tolni, akkor mi történik). Nekem pontosan ezt csinálja a tálca ikonokkal... aztán némelyik "visszajön" ha épp olyan kedve van (ugyan így az egér sem változik át, de nem is csúszik össze). A Win10 frissítési csomag óta csinálja, új driver meg gondolom már nem lesz ehhez az Intel integrált VGA-hoz, tehát így jártam.

[ Szerkesztve ]

(#38) scyllafren


scyllafren
senior tag

Experience mar latja az uj drivert.

(#39) Tuttu


Tuttu
csendes tag

Jé tényleg. A win10-ben is van start menü :D nagyon régóta nem használom :D totalcommanderben intézekindent.

(#40) Razi


Razi
tag

Üdvözlök mindenkit!

Nálam ez a driver update megoldott egy csomó hibát. Többek közt eredeti win10-em alatt a posta, azaz a beépített mail funkció teljesen elszált a hibás nv driver miatt, most kifogástalanul működik. Játékok alatt villodzó textúrákkal is találkoztam, most az sincs. Szóval valamit nagyon eldurrantott az nvidia de most látszólag mindent helyreraktak.

(#41) Lotus_Omega


Lotus_Omega
tag

Nálam az új driverrel konkrétan eltűnik az egész start menü :(((

//Z390 AORUS MASTER//9900k@4.8//2x16GB BALLISTIX@3.5//RTX 4070TI//

(#42) Peak


Peak
addikt

Jelentem megszűnt a kockásodás wow töltőkép alatt, minden tökéletesen működik!

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.