Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iZed


iZed
aktív tag

konkurencia vagy sem, sajnos ezzel a D2D csak sajat magat szivatja meg. MW2 profitja kereken 0 lesz.

(#2) Ice!?


Ice!?
őstag

Hát ez szívás. A D2D meg így járt, bár meg lehet érteni őket.

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Hát tényleg, micsoda példa statuálás. Igazi gengsztert fogtak.
Remélem 6 ajtós gyilkológépek mentek a szerencsétlen fiúért. Szánalmas!
Tényleg ezek a legfontosabb problémák, mert onnan jön a sok kenőpénz.

Most már örülök, hogy tele van vele a net. haha!

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) r-chee


r-chee
őstag

Én is láttam már kb, egy héttel ezelőtt fent egy torrent oldalon az Xbox360-as feltört verziót.
Állandóan a PC-re fognak mindent, ami a kalózkodással, warezzel kapcsolatos, aztán konzolra törik fel legelőször a multiplatformos játékokat. De csak a PC-seket kell megkövezni, lealacsonyítani, a konzolosok szent életűek, ugye :(( .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5) iZed válasza hommeros (#3) üzenetére


iZed
aktív tag

egyebkent jogos! nagyon nem kene hasonlo szinten kezelni a virtualis dolgokat az eroszakos buncselekmenyekkel. Ezeket max penzbuntetessel szabadna sujtani, de pl a nasa hackerre valami 70evet akarnak tenni... marinko nem kapott ennyit pedig csaladokat irtott ki......

[ Szerkesztve ]

(#6) #65675776 válasza iZed (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért csak pénzbüntetést? Akkor minden gazdasági bűncselekményre csak ez vonatkozhatna.

Marinko esete más. Lehet nem kellene összevetni közvetlenül a nálunk "működő" "igazságszolgáltatást" az amerikaival. Ami itt zajlik, az az igazán nevetséges. (Vö: a románok pillanat alatt meghozták az elsőfokú döntést Mikóczy Zoltán esetén. És nem gyorsított eljárás volt, hanem sima. Nálunk kb 2-3 év múlva lett volna egyáltalán az első tárgyalás...)

(#7) hommeros válasza iZed (#5) üzenetére


hommeros
őstag

[OFF]Mert zsetonos bácsi ott ül a háttérben, és vigyorogva segíti zöldhasúval az igazságszolgáltatást. Érdemes körbenézni, ki miért mennyit kap manapság :((( De az is lehet, hogy én tévedek. Majd csak eljutunk az 1 szoftver = 1 kar levágás szintre megint. Még szerencse, hogy nálunk azért nem megy ez.

Pofátlanság csúcsa, hogy valakit szerzői jogsértéssel vádolnak, mert zenéket dúdolt. Minap olvastam.[/OFF]

Nekem is van XBOX-om, még se töltöttem le. Na miért? Mert én eredetibe szeretném. De az ilyenektől elmegy a kedvem...

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) boeing válasza r-chee (#4) üzenetére


boeing
senior tag

Negativ reklám is reklám :K

[ Szerkesztve ]

(#9) finest


finest
őstag

Az uccsó mondatban annyira zavaró az "ez miatt". Magyarul ez úgy szól, h emiatt, annyira idegen a nyelvünktől a mássalhangzók halmozása! Toom, h létező köznyelvi forma, de a terjesztéséből kiszállhatnátok, mint a D2D a CoD Modern Warfare 2 terjesztéséből! :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#10) Def26


Def26
félisten

Jó neve van a srácnak, biztos valami mexikói kölök. Azokat meg úgy tudom, hogy amúgy is pi**ába kívánják az amerikaiak...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) Ice!? válasza Def26 (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

:D

(#12) iZed válasza #65675776 (#6) üzenetére


iZed
aktív tag

inkabb vigyazniuk kene ra h ne kerulhessen ki idoelott. ha az oroszlan ele nem raksz ketrecet es megtamadja a nezelodot akkor az oroszlan a hibas?

(#13) Fortissimus


Fortissimus
őstag

es mi van azokkal akik jatszottak a jatekkal? letiltjak oket v mi?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#14) iZed válasza Fortissimus (#13) üzenetére


iZed
aktív tag

levagjak azt a kezet amelyikkel berakta a lemezt. valamint szetzuzzak a lemezt, a port savban feloldjak es raontik a sebre.

(#15) Def26 válasza Fortissimus (#13) üzenetére


Def26
félisten

Igen, aki boxon próbálta és Live -on volt annak kampó... :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) menalcas válasza r-chee (#4) üzenetére


menalcas
őstag

Én is pc párti vagyok de amit most mondtál totál ellentét, szerinted mivel törik fel a játékokat ? konzollal xD, és mivel töltik le és írják ki ? szal még a konzolos tört játékok itt a pcken folynak át, ami részben rossz mert a pcre fújolnak és részbne melegséggel tölti el a szivem a tudat, hogy itt is megjelenik a pc nem kicsi fölénye a konzollal szemben mert a pc: Mindenre jó :C
A másik ez már a mai 3. MW2 hír elég kapós így 2 nappal megjelenés előtt és egy másik rossz, már a PC verzió is kiszivárgott netre bár ahogy hallottam még nem sikerült feltőrni a steam miatt.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#17) Gebriel válasza Def26 (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

"..fiú feladott egy hirdetést, miszerint ő feltörné és letölthetővé tenné a játékot. Az IPCybercrime nyomozóiroda azonban hamar véget vetett az illegális árusításnak, és sikerült majdnem minden kópiát visszaszerezni, egy azonban Del Amo kezébe jutott, ő pedig ígéretéhez híven felrakta a feltört programot a világhálóra. Az IPCybercrime közösségi portálokon keresztül talált a fiú nyomára..."

Bakker azért ezt így el is elég vicces. Nem kicsit nagyon.. ;]

(#18) pohár


pohár
félisten

Na most aztán jól kitoltak mindenkivel, több ezer cracker tengeti mindennapjait játéktörésekkel, most ezzel nem statuálnak példát :N
Hányszor lehetett hallani hogy a RELOADED, DEVIANCE, Razor1911, ViTALiTY (és még sorolhatnám) tagokat kaptak volna el?

Amíg világ a világ, a játékokat úgyis feltörik, márcsak bosszúból is, mert ilyenekkel "példát statuálnak"

menalcas... tudod, ami késik, nem siet :N :D :D
A nagy nevek közül úgyis feltöri valamelyik, napok kérdése csak :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19) iZed válasza pohár (#18) üzenetére


iZed
aktív tag

ami azt illeti 2-3 eve volt egy nagyobb razzia ahol jopar nagyobb csapatot vagy csapatbol embereket fogtak. tobbek kozt a fairlight is megzopta ezzel de a maradek emberuk utana FLT-kent tevekenykedett tovabb.

(#20) Def26 válasza menalcas (#16) üzenetére


Def26
félisten

"melegséggel tölti el a szivem a tudat, hogy itt is megjelenik a pc nem kicsi fölénye a konzollal szemben mert a pc: Mindenre jó"

Huha. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) pohár válasza iZed (#19) üzenetére


pohár
félisten

Tényleg, még ők is a porondon vannak :D
Na de kérlek, pl kilövik a Razor-t (ami szinte lehetetlen), akkor ott van a többi...
Akinek van ideje meg jó gépe meg szaktudása crackelgetni, az úgyis csinálni fogja, következményektől függetlenül :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22) iZed válasza pohár (#21) üzenetére


iZed
aktív tag

igy van, ha egy kiesik jon helyette ketto masik. pl ez a skidrow is egy nemregi team, a legregebbiek kozul mar csak a razor van talpon a regi fenyeben. fairlightnak is sokkal tobb "munkaja" volt tizeneves koromban, amiota FLT lett mar joval kevesebb melojuk van, nyilvan nem tudjak idoben feltorni mert elvittek nehany koderuket. reloaded ugyan mar vagy 10eve palyan van de addigra a razor mar reg "befutott" csapat volt.

(#23) fordfairlane válasza Def26 (#10) üzenetére


fordfairlane
veterán

Csak nem az esetleges mexikói származása miatt likvidálták ilyen célzottan. INkább arról lehet szó, hogy az MW 2 erősen blockbuster gyanús, tehát igen csak értékes portéka az Activisionnak, és hogy ráadásul hirdetésben reklámozta magát a hekkergyerek, ezzel azért erősen kihívta maga ellen a sorsot.

x gon' give it to ya

(#24) Morden24 válasza iZed (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Kilopták egy raktárépületből, aztán egy cracker feltörte.

Milyen ketrecről is beszélünk?

Sectumsempra - For Enemies

(#25) tom235


tom235
tag

Valaki elárulná nekem mit kell egy x360 játékon feltörni? Lerippelte egy iso-ba és feltette nem vagy ez attól bonyulultabb?

(#26) Vistaboy válasza finest (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszönöm az észrevételt, kijavítottam. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) pohár válasza iZed (#22) üzenetére


pohár
félisten

Ahogy mondod :K
Sose lehet őket kiírtani, kár is erre emberi erőt és pénzt pocsékolni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28) D1Rect


D1Rect
félisten

A 9 kint lévő friss hírből 4 az MW2-ről szól... Nem sok ez egy kicsit? :U
Mod: Meg van +1 a hét főbb hírei között is...

[ Szerkesztve ]

(#29) L4R$()n


L4R$()n
tag

Ez a gyerek még lehet, hogy egyszer milliárdos lesz :DDD elsőnek csak játékokat tör fel utána meg bankok rendszerébe hatol be ;] :C gratulálok neki :R :DDD

(#30) pilu01 válasza iZed (#22) üzenetére


pilu01
senior tag

Híjja, nagyon vágod!
Mondjuk a reloaded ill a razor nekem is ismerősen cseng! :B

(#31) leonard_g válasza tom235 (#25) üzenetére


leonard_g
csendes tag

Szerintem se kell nagyon torni a jtekokat xbox360-ra, csak "izgalmasabba" akartak tenni vele a cikket. De hat ezek mar csak ilyenek :D

(#32) D_r_u válasza pohár (#18) üzenetére


D_r_u
tag

Razor és Reloaded tagokat is kaptak el, mindkettő team állt is egy jó ideig, aztán visszatértek. Az előbbi csapat konkrétan 2001-2006-ig állt, legalábbis a wikipedia szerint:D. A Deviance pedig már nem létezik (ezzel gondolom Te is tisztában vagy), bár ennek sajnos nem tudom, mi az oka (valaki?), lehet őket is bekasztlizták.

Más: A mai 5 hírből 3 a Modern Warfare-ről szól. Engem ez konkrétan zavar, mert adatbázisok tanulás közötti rövid szünetekben pihenésképp szívesen olvasgatnék másról is, nem csak a számomra (most már) érdektelen CoD6-ról és különféle Wii-s kisöccseiről. Ennyire nem történik semmi más a játékvilágban? Muszáj ezt a cuccot ennyire agyonhájpolni még itt is? Tudom, ha nem tetszik el lehet menni. Sry, hogy egyáltalán megemlítettem ezt a dolgot.

(#33) Vistaboy válasza D1Rect (#28) üzenetére


Vistaboy
veterán

De ha egyszer mostanában zajlik az élet körülötte, akkor nincs mit tenni... :DDD

Tizedike után már nem lesz akkora hype-ja.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#34) pohár válasza D_r_u (#32) üzenetére


pohár
félisten

Nem is tudtam hogy annyi lett a DEViANCE-nak :Y :(
Igaz, mostanában nem láttam tőlük friss rls-t :D
Mondhatni a Reloaded átvette a helyüket, ontják a gémeket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35) Vistaboy válasza D_r_u (#32) üzenetére


Vistaboy
veterán

Sajnálom, hogy ha ez téged zavar, nem állt szándékomban ismétlésekbe bocsátkozni, ez a hír szerves folytatása egy korábbinak, azért írtam meg.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#36) D1Rect válasza Vistaboy (#33) üzenetére


D1Rect
félisten

Oksa, csak biztos van más is. :)

(#37) Polllen


Polllen
nagyúr

A D2D-vel abszolút egyetértek :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) D_r_u válasza Vistaboy (#35) üzenetére


D_r_u
tag

Konkrétan az zavar, mint már mondottam, lehet nem eléggé magyarul, hogy szinte csak és kizárólag a MW2-ről lehet olvasni (főként ma). Az, hogy ezt éppen ebbe a topikba írtam, nem ellened irányul, sőt az utóbbi napok hírei közül talán ennek van a legtöbb értelme, az 1001. minden feature-t lelövő videók és a doboz kicsomagolását bemutató videó között. De azért ez az 5/3-as hírarány (ami most már 6/3-ra módosult) azért elég durva. A többi tripla A-s cím is megkapja majd ezt a kitüntetett figyelmet?

(#39) Lenry válasza Gebriel (#17) üzenetére


Lenry
félisten

nem vicces
balf*sz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Silenzio válasza tom235 (#25) üzenetére


Silenzio
addikt

XBoxon loaderek vannak. A legújabb a Wave4 vagy mi. Nem vágom pontosan, mert nincs ilyen konzolom, csak olvastam róla. De történetesen elkaptam az új munkahelyemen két tag beszélgetését, ők mondták, hogy az MW2-re állítólag nem jó, mert újfajta másolásvédelmet használ. Szóval bőven nem csak arról van szó, hogy ISO-ba rakod és kiírod.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#41) aram01


aram01
nagyúr

biztos még dicsekedett is vele azért kapták el

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#42) bizo13


bizo13
csendes tag

Sztem tuti nem csak ő törte fel a játékot.

(#43) Gebriel válasza Lenry (#39) üzenetére


Gebriel
veterán

Ki?
A srác vagy a nyomozok? ;]

(#44) simi762


simi762
tag

Én meg nem hiszem hogy ettől lenne veszteséges a game!
Az összes többi is felkerült, és pl a 4-ből 16-18 millió db-ot adtak el.
A kintiekneak, az az ár, amin adják, az csak egy kis kaja pénz, csak itt hon nyüglődünk az ár miatt, mivel az meg egy két napi kereset egy átlag embernek.
Aki meg mindenképp multirban akara nyomni, mivel inkább az a tuti, az meg úgy is meg fogja venni!
Én is megveszem, csak még nem most.
Addig meg csak nézegetem a trélereket :O :)) , vagy megkérem a dzsizisztől!
simi

Ja! Az meg hogy a csáko 18éves, az azért odab....sz!
Akkor vaj mikor kezdhette, ha már rég ismerték a nevét :F

[ Szerkesztve ]

(#45) Prof01


Prof01
veterán

Szegény csóri... :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#46) bandiie


bandiie
aktív tag

Hát ez szívás.

(#47) Def26 válasza Vistaboy (#35) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem tök jó, hogy ennyi kis apró cikk jelenik meg. Ez is annak a jele, hogy naprakészek vagytok. Mindig van valami friss. :K

Nem teljesen ehhez tartozik de az mennyivel jobb, hogy még mindig nincs pl. HD 5770/50 teszt? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#48) tom235 válasza Silenzio (#40) üzenetére


tom235
tag

"Nem vágom pontosan, mert nincs ilyen konzolom"
Valóban, nem vágod.
Ez nem másolásvédelem, mert a régi xtreme firmware tökéletesen viszi. ixtreme-re pedig van patch (mellesleg ott sem a lemez miatt nem indul, csak a firmware akar megvédeni a BANán-tól), ez csak egy kib*szás a warezosokkal live-on, hogy lebukjanak, mert nem stimmelnek a layer-ek a gyári lemezzel. Szóval még mindíg csak arról van szó, hogy lerippelik iso-ba majd kiírják, mindössze a live nem ajánlatos.

(#49) Lenry válasza Gebriel (#43) üzenetére


Lenry
félisten

a srác

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#50) Ricco_hun válasza Def26 (#47) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

"Nem teljesen ehhez tartozik de az mennyivel jobb, hogy még mindig nincs pl. HD 5770/50 teszt?"

Hát én ezt elég égőnek tartom. De még HD5850 teszt sem volt, csak egy röpke HD5870 teszt, régebbi eredményeket hozzákopizva. Már lassan az is beelőzi a ph-t, aki nem akarja. Mire vannak a partnerek? Asus, MSI. Mi a faxért partnerek, ha nem bírnak a megjelenés napján (de inkább az nda lejártakor) kölcsönadni tesztelésre pár példányt. A külföldi oldalak tömkelege az nda lejártakor már csak rákattint a submit gombra, mert csak azt várják - előtte kész van a tesztjük jóval. Én azt mondom már ne is teszteljék, mertcsak jobban beégnek. Majd 2010 nyarán valami átfogó cpu-vga párosító tesztben. :U

Sorry, de ez már régóta érlelődött bennem.

[ Szerkesztve ]

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.