Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Fred23 válasza cinemazealot (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr

Úgy értettem, ha már akkor lett volna ez az Ace, bekerült volna a szóba jöhető telók közé, mert ilyesmi tulajdonságokkal kerestem mobilt: kicsi, IP minősített (minimum IP67), minimum 4 GB RAM, jó SoC, jó kamera, lehetőség szerint nincs notch vagy bármi hasonló förtelem, szuper üzemidő, szuper kijelző, lehetőleg Android One, 3.5 jack, vezetéknélküli töltés, sík kijelző, és úgy 150k keretből.

Végül volt már 170k-m mobilra, következő hónapban lett volna akár 200 is, de az A3 2017-ről még mindig nem váltottam, csak őrlődtem. Csak kompromisszumos készülékeket láttam ugyanis, még akkor is, ha felmentem volna árban 200-ig is (S10e). Végül hosszas mérlegelés után a Nokia 8 Sirocco mellett döntöttem, mert annak volt a legjobb ár-érték aránya éppen, illetve szerintem jól fogja tartani az árát. Most is őt választanám, tényleg egy szuper készülék, de a fogása nem a legkényelmesebb. Legközelebb valami olyan lesz, ami kényelmesebb fogású. :)

Anno majdnem vettem egy acro S-t, pontosabban egy ACRO HD SO-03D-t. Gyönyörű készülék volt, és nagyon durva az a kép, amit betettél! :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.