Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Q3DM17

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Adom

(#2) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Kedvenc pályám volt ez régen. :K

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#3) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Ez így igaz :K

(#4) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Spacenoxx. Ja az UT pálya. Mind1, akkor is. :D

Sent from my keyBoard

(#5) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

hát igen a Longest yard örök :K

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#6) Cucuska2 válasza N€T0X|N (#4) üzenetére


Cucuska2
őstag

Meg two towers... :K Amúgy régen jajj de sokat toltam a Spacenoxxon. Emlékszem mindig mentem a 'Big Keg(?) O' Health' -ért a tetején. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7) danih


danih
addikt

Ehh, régi szép idők... Valakinek itt az aláírásában is benne van ez a map :)
Majd idetalál :DDD

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Hú de szerettem itt noobparasztkemperkedni. :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) Tybee000 válasza Armahun (#8) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Ezen hogy kempeltél? :D a rail-nél? :D

(#10) Lenry válasza Tybee000 (#9) üzenetére


Lenry
félisten

ott lehet, de csak amíg legalább ketten meg nem sorozzák rakétával a platformot ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Miért olyan nagy cucc ez a map? Ezer hasonló/jobb pálya van..

(#12) Pala


Pala
veterán

Nekem is az egyik kedvenc mapom, talán csak a Pro-Q3DM6 jobb nála! ;] Vagy még a HubAeroQ3.

(#13) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Én QL-en sokáig a DM17 klánban voltam venomorph-al karöltve:P az a legjobb ha a kickerrel valaki fel akar jönni én pedig szépen levezetem lg-vel voidba:P

Na meg accuracy-t is jól lehet itt tápolni:)

[ Szerkesztve ]

(#14) danih válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


danih
addikt

Mert istenállat.
Pont.

(#15) Def26


Def26
félisten

Csak úgy hemzsegtek a mindenfelé szálló rakéták. QRVA jó volt. Eszméletlen érzés volt amikor csak úgy lőttél egyet és pár másodperc múlva egy emberbe csapódott bele.
Később már ki is tudtad számítani (körülbelül), hogy ha egy ember x pozícióban van és y felé halad akkor merre kell rakétát lőni, hogy telibe kapd (ugrató használatával). :DD

Áá, állat volt. :C

Régi szép idők amikor még John Carmack volt a "nagy úr". :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) Lenry válasza Jhonny06 (#11) üzenetére


Lenry
félisten

a pályának nincs alja vagy oldala, szinte bármely pontjáról belátható bármelyik másik, ezért bármikor, bárhol támadható vagy és bárhonnan támadhatsz.
minden fontos és lényeges fegyver megtalálható a mapon, ezért bármelyikre gyakorolhatsz rajta.

és mert kurvajó.

(#15) Def26 Később már ki is tudtad számítani (körülbelül), hogy ha egy ember x pozícióban van és y felé halad akkor merre kell rakétát lőni, hogy telibe kapd (ugrató használatával)

azaz :K

Régi szép idők amikor még John Carmack volt a "nagy úr"
ezért önmagában riszpekt jár :R:R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Def26 válasza Lenry (#16) üzenetére


Def26
félisten

Ezt néha napján megnézem és leírhatatlan az amit gondolok. Nem értem hol van most az az ember az a csapat... küzdünk itt a "szarokkal", megörülünk egy COD -nak vagy BF3 -nak. :(

Másik nagy arc szerintem, Peter Molyneux.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) Winner_hun


Winner_hun
félisten

DM-Rankin.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19) Löncsi


Löncsi
őstag

Ez sokkal jobb szerintem.
[link]

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#20) Tybee000 válasza Löncsi (#19) üzenetére


Tybee000
aktív tag

A Q3as hangulatosabb :D

(#21) Lenry válasza Def26 (#17) üzenetére


Lenry
félisten

nem tudom most mit csinál, hová lett az a Carmack, aki tulajdonképp föltalálta az FPS-t, és aki évekig egyet jelentett a fejlődéssel. talán ez volt a szerepe a történelemben, és ezt elvégezte, talán mutat még valami igazán ütőset, nem tudom.
egy biztos: számomra John Carmack mindig is a játékfejlesztő lesz.

(#19) Löncsi már nem azért, de ez a q3dm17 koppintása :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Pala válasza Lenry (#21) üzenetére


Pala
veterán

Még a Rage-dzsel dobhat egy nagyot. Sőt, még azután is, végülis nincs megtiltva neki, hogy forradalmat hozzon. :)

(#23) Löncsi válasza Tybee000 (#20) üzenetére


Löncsi
őstag

De ennek jobb a grafikája, csili-vili. :DDD
Nomeg én inkább UT-s voltam/vagyok. :))

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#24) rankesz


rankesz
veterán

Ma már ott tartunk, hogy az androidos telómon futtatom ezt teljes pompájában...
Ma reggel arra mentem be melóba hogy elszállt a net, unaloműzőnek kicsit toltam ezen a mapon a galaxy s-el :D

(#25) Dany007


Dany007
veterán

Hatalmas plusz egy.
Szerintem nem véletlen, hogy annyiunknak ez a kedvenc pályája. Nekem ez már akkor kedvenc volt, amikor még azt se tudtam mi az a net. Valahogy magától alakult ez ki nálam. Egyszercsak észrevettem, hogy ezen a pályán tolom a legtöbbet.
Mondjuk online legtöbbet CFT-t küdtem, viszont azon kívül tényleg ez a pálya a nyerő.

Ami meg az online platformot illeti szintén egyetértek. Azért erőteljesen 99'-volt még akkor. És egy olyan multi rendszert hoztak létre, ami tematikájában azóta is megállná a helyét.
Gondoljunk csak a ping monitorozásra, a server egyszerűségére, a konzolparancsokra, na meg úgy egészben a személyre szabhatóságra. Mindez már 12 évvel ezelőtt.
Éveknek kellett eltelnie, amíg egyáltalán megközelíteni tudták ezt a szintet (nem grafikailag).

Egyszóval brutális. Örülök, hogy benne voltam ebben a korszakban.

Ja, meg azért itt még mindig befigyel valami ;] immár ~ 11 éve - nálam:

[ Szerkesztve ]

(#26) sviba


sviba
tag

Abszolút egyetértek. (nem, ez nem igaz, az én fav mapom a dm3)

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#27) Lenry válasza Dany007 (#25) üzenetére


Lenry
félisten

helyes.. :)
nagyon sokáig nekem is konstans része volt az asztalomnak, de ma már nincsenek ikonok ott :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) moha21


moha21
addikt

egyik kedvenc ez a másik meg a q3dm13:>

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#29) Lenry válasza danih (#7) üzenetére


Lenry
félisten

meg is van a kolléga: Chaser

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) proci985 válasza Lenry (#21) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nem lett az sehová, a rage útban.:)

carmack egyébként programozóként zseniális. idknél mindig a motor volt a forradalmi:
wolf3d: pseudo3d, viszont már elég jó
doom1-2: első "3ds" játék, multi!, licenselhető engine (ennek a mai napig érezhetőek a hatásai)
quake: első (szinte) full3ds játék, kiegyensúlyozottabb multi, glide
quake2: első teljesen 3ds játék, multitextúra, tömegesen licenszelt enginge
q3a: első multi only játék
doom3: textúrák felől shaderekre tevődik a hangsúly.

ha megnézed gyakorlatilag mindegyik játékuk paradigmaváltást hozott magával. persze, sötét volt a doom3, meg mikroméretűek a pályák, de arra még 4 évet kellett várni, amíg shaderintenzív játékot nagy pályákkal, részletes textúrákkal, jó aival és fizikával már elbírta a hardver. avagy UT3 és Crysis. de ugyanez volt a quakevel is, kellett másfél év, amíg a hardver utolérte az SW lehetőségeit. és újabb másfelet, amíg szép is lett.

Dany007: konzolparancsokat már tudta a quake1 is, meg talán még a pinget is;) q1el nem multiztam sokat, de q2ben dedicated servert felállítani szintén nagyon gyorsan ment.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31) Pala válasza proci985 (#30) üzenetére


Pala
veterán

Quake 1 is teljesen 3d-s volt nem? Most hirtelen nem ugrik be, hogy volt-e benne valamilyen 2d-s objektum, vagy "ál-3D". :F

Egyébként a legelső 3D-s fps a Descent volt, ebben csak a powerupok voltak 2d-s sprite-ok.

Doom 2 meg a mai napig fent van a gépemen. :D De gyakorlatilag mindegyik id-játék még évekkel a megjelenés után is kedvenc volt. :K

(#32) moha21 válasza proci985 (#30) üzenetére


moha21
addikt

Azért q3 motort elég sok nagy játékhoz használták. :)

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#33) Dili006 válasza Lenry (#21) üzenetére


Dili006
csendes tag

"nem tudom most mit csinál, hová lett az a Carmack" - Űrhajókat/rakétákat fejleszt az Armadillo Aerospace-nél. Vagy valami ilyesmi. Meg persze gondolom a Rage körül is csinál valamit :-)

[ Szerkesztve ]

(#34) gabor85 válasza moha21 (#32) üzenetére


gabor85
őstag

PL Jedi Knight 2/3; épp most toltam ki az academyt:)

(#35) proci985 válasza Pala (#31) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

robbanások spriteok voltak:) emiatt csak szinte teljesen 3ds. na igen, descent is jó volt:)

moha21: persze, de a q2nél volt először boom, amikor mindenki fpst fejlesztett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36) Lenry válasza Dili006 (#33) üzenetére


Lenry
félisten

ez megvan. de inkább játékot fejlesszen. :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) moha21 válasza proci985 (#35) üzenetére


moha21
addikt

Amúgy sokan utálták a q2-ot en szerettem multiban is a the Edge nevu pálya király volt, főleg kiegészítőkkel játszva ( Accelerator stb...Half damage ) . Sokat zúztuk.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#38) proci985 válasza moha21 (#37) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tudom, q1 után gyenge volt a rocket launcher:DDD single része viszont szerintem remek lett, íve és hangulata volt neki. factory3-4, big gun, outer palace, inner palace;)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39) Def26 válasza Lenry (#36) üzenetére


Def26
félisten

:K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40) Zolinho1026 válasza moha21 (#32) üzenetére


Zolinho1026
tag

pl. a COD-ok, ha már egyszer meglettek említve.

[ Szerkesztve ]

Loxone and Loxberry superuser

(#41) Def26 válasza Zolinho1026 (#40) üzenetére


Def26
félisten

Ezt szinte sértés megemlítened ebben a blogban. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#42) Zolinho1026 válasza Def26 (#41) üzenetére


Zolinho1026
tag

Sose szerettem a Quake-t :D

Loxone and Loxberry superuser

(#43) Kephamos


Kephamos
addikt

Szerintem a DM6 jobb valamivel, de nem sokkal. :)
Multkor megvettem a Q1-et eredeti dobozos verzióban. A pk több volt, mint maga a játék, de nem baj. Megérte. Egy klasszikus.

(#44) D1Rect


D1Rect
félisten

Teljesen egyetértek! :R

(#45) mephi666


mephi666
nagyúr

most láttam csak ezt a bejegyzést: nekem is kedvenc mapom volt :K egyszer fogadást kötöttünk egyik ismerősre anno, hogy 2v1-ben nem bírják legyűrni "szomszéd falu fiai" ezen a pályán és jóeséllyel mínuszban lesznek az 50-es meccs végén ;] városi második volt a srác és megcsinálta... első körben ilyen 50 / -2 környékére verte őket, majd belejött és a visszavágón -20 körül kötöttek ki a srácok :D railgunnal szét szívatta őket...

én egyébként amiatt imádtam ezt a pályát, mert a kempereket nagyon lehetett szívatni ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46) DeltaPower


DeltaPower
őstag

q1dm4, q1dm6, ztndm3, ztndm6
(plusz ut-ből: dm-deck16, dm-morpheus, és persze az elmaradhatalan mp_carentan a cod2-ből)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#47) nem_tom


nem_tom
őstag

Ez tényleg egy nagyon jó map. Szerettem. :K

(#48) szőröscica


szőröscica
addikt

UT Morpheus mapja jobb szerintem.

(#49) manoarc


manoarc
senior tag

A gyermek korom egy darabja vhol ezen a mappon veszett el :D
Imádtam , még 1 ilyen FPS sosem lesz.

{。^◕‿◕^。}

(#50) Lenry válasza manoarc (#49) üzenetére


Lenry
félisten

:DD :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] Q3DM17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.