Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Relaxáló ilyet olvasni. Relaxáló egy műszaki problémát megoldani. Nem relaxáló amikor sokadszorra sem sikerül :) ne is legyen részed olyanban, ha lehet.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#2) Lenry válasza TheLázs (#1) üzenetére


Lenry
félisten

olvasni biztos relaxálóbb, mint csinálni, de az tény, ha készen van, annál jobban örül az ember :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) dajani


dajani
tag

Mennyiben van most egy klíma feltöltés, nekem is aktuális lenne?

(#4) Lenry válasza dajani (#3) üzenetére


Lenry
félisten

én 16-ot fizettem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Luck Dragon

Kár a lámpák miatt, egyszer csak elkészül. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) ncc1701 válasza dajani (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Ne csak töltesd, hanem komolyabban nézesd meg, h ereszti-e a gázt valahol. Sajna a fél órás vákum teszt nagyon szar rendszernél hoz csak eredményt, sok esetben 1-2 hónap után megint nem fog hűteni. És sajna így a környezetet is károsítod a klímagázzal.
A klíma alapvetően egy olyan hűtő, amiben te magad ülsz. Az otthoni hűtődet sem kell feltöltetni.

(#7) Lenry válasza ncc1701 (#6) üzenetére


Lenry
félisten

azért a konyhai hűtő nem is rázkódik évi több tízezer kilométert a jó magyar utakon, hogy tönkre tudjanak menni az illesztései :B

bár az egyik előző kocsim meg az ellenpélda, mert abban még 21 éves korában is az eredeti töltet volt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) ncc1701 válasza Lenry (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet nem ment át a lényeg: ha elszökött a gáz, annak oka van. Töltéssel nem szűnteti meg az okot.

(#9) Lenry válasza ncc1701 (#8) üzenetére


Lenry
félisten

jah persze, ez abszolút így van :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.