Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

:( Vannak ilyen napok, hogy minden összejön...
Remélem holnap azért jobb lesz.

(#2) Vladi


Vladi
nagyúr

Ááá csináld azt, amit én tegnap, mikor már f@sz kivolt azzal a nappal:
Vágj be egy deci pálinkát és aludj vagy 12 órát. :))

Lett munkád? Lemaradtam, mindjárt keresem a blogodban. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Fel a fejjel, mindig lehet rosszabb:DDD

(#4) Dictator^


Dictator^
veterán

Az ellenőrt meg küldted volna el a f.....ba.

Pest környéki vagyok, de annó amikor járkáltam be vonattal akkor is mindig kötözködtek az ellenőrők.. Mondtam, hogy nincs pénztár.. valamelyik beprobálkozott, valamelyik nem, kapásból adta a jegyet..

Mondjuk büntetni, egyik se büntetett..

Akármikor ilyenről hallok valamit, kurv@ra felbasz az ideg..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#5) Lenry válasza Vladi (#2) üzenetére


Lenry
félisten

lett, válaszoltam is a megfelelő topikban :K

(#4) Dictator^ nem vagyok egy kötözködős típus, valamilyen szinten igaza is volt, de ez most pont az az eset volt, amikor épp csak kitaláltam, hogy "jé, van ilyen vonat+busz, amivel haza tudok menni, alig 10 percet kell csak várni az átszállásra és nem kell holnap 5-kor kelnem, hogy haza tudjak menni"
szóval jegyelővétel eszembe se jutott, azt meg a fene se gondolta volna, hogy nem mindegy hol szállok föl :F
ritkán vonatozok.
kalauznak meg hiába mondtam, hogy nem volt időm jegyet venni, már idézte is az üzletszabályzatot. jóvan, rohadjatok meg a 2700Ft-otokkal. bár baromira el tudtam volna másra is költeni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Dictator^ válasza Lenry (#5) üzenetére


Dictator^
veterán

Hát gondolom, drága egy jegy volt az biztos.
Csak már ha erről olvasok is felidegesít.. a legtöbb ellenőr egy genya.. ilyenkor sajnálom, hogy már nem találkozok velük :) Föleg vonaton.

Azért gratula a melóhoz! Legalább lesz bevétel :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#7) Gergő_


Gergő_
őstag

Sok pénzre ült rá a tulajdonos? Nem akarja visszaadni?
Mielőtt beköltöztetek frissen volt festve?
Beleírtátok a szerződésbe hogy ki kell festeni?

(#8) Lenry válasza Gergő_ (#7) üzenetére


Lenry
félisten

80k volt a kaució, 20at ad vissza.
tételesen leírta, hogy mennyi volt a festék, két eltört szék, stb, stb, ez össz 27, meg 33-at megtart magának, mert hogy ő festett ki és "munkadíj gyanánt"

amikor beköltöztünk, akkor nem tudom, hogy mennyire volt friss a festés, de szépek voltak a falak. egyik lakótársam eléggé összerondította a szobája falát (mindig neki dőlt a székével), azt biztosan újra kellett festeni. de kb ennyi. 2 darab fehér fal.

szerződés nem volt.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) EczkE


EczkE
addikt

Itt már áll a bál, dörög, villámlik, szakad az eső. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#10) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Nagyon utálom én is a kallerokat, mert semmiféle kompromisszumkészség nincs bennük. Nem tudom, ha adott szituációban fordított helyzetben vajon ők mit mondanának, ha mi akarnánk büntetni. Szégyen, hogy itt tartunk! :(((

Mivel szerződésed nem volt, ezért bármit mondhat a főbérlő. Ilyen f@szság után egyáltalán annak is örülhetsz, hogy adott vissza pénzt. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#11) nem_tom


nem_tom
őstag

Ez az eset a kaucióval, egy haveromnak is így volt. A főbérlő természetesen belekötött és ki kellett volna festeniük a házat, hogy visszakapják. Nagyon szemetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.