Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az alacsony ár kérdéses.... nem valószínű, hogy tartani tudják a 60e forint környéki árat (mostani amazonos 16 GB-os verziós G) az első pár hónapban - Karácsonyra talán beállhat erre a szintre. :U

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) w333 válasza ghiottone (#1) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nem lesz akkora sikere mint a Moto G -nek :(

Szinte ugyan az a telefon, mégis az ára 250€ lesz, itthon kb. 80k !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Remelkedjunk hogy tudjak tartani a 50-60 ezer forint koruli arat mert akkor biztos sikeres lesz ha tartjak az elso szeria szinvonalat minosegileg is

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nekem a keskenyebb felso hangszoro jobban tetszett.

#2: Jah, dragabb lesz es a kijelzomeret is sajnos 5 collra no (de minek?). :(

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) kcsa


kcsa
veterán

Az adásvétel még nem zárult le, miért a Lenovo mutatná be az új Motorolákat?

(#6) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Jééé, így néz ki egy telefondoboz? :Y

(de most komolyan: ennek hírértéke van? :U )

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) Plazmacucci válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát látod :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) C$abi válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


C$abi
aktív tag

De azért jobb mint a semmi, mert így már látni, hogy szögletesebb lesz valamint hogy az előlapi hangszóró szélesebb, ami a sztereó hangszóróra utalhat.

(#9) sz.balazs.95 válasza C$abi (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

„valamint hogy az előlapi hangszóró szélesebb, ami a sztereó hangszóróra utalhat.”

de ez is egy olyan dolog, hogy vagy lesz benne sztereó hangszóró, vagy nem, szóval ezzel sem vagyunk sokkal előrébb.

Amit ezzel a képpel meg lehetett tudni, vagy legalábbis lehet vélni, azt akárki megmondja neked hasra ütésre. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nem cserélném le a G-t erre. Egyáltalán nem ébresztett bennem birtoklási vágyat... :(
A hosszabb előlapi hangszóró számomra ronda! Az 5 col meg sok, szóval azt hiszem én, és a mostani Moto G még sokáig együtt leszünk! :DDD

Minden szavam magánvélemény!

(#11) Kex613826


Kex613826
tag

A telefon előlapján elhelyezkedő előlapi hangszórók jópofák lennének, ha nem így lennének elhelyezve, hanem például ahogyan a HTC csinálta

Be positive, nothing is perfect!

(#12) FazekasOS


FazekasOS
csendes tag

Remélem jó kis teló lesz a szokásos jó áron! Az előd nagyon tetszett! Csak az a baj, hogy a premier egy nappal az iPhone 6 bemutatása után van! Kit fog akkor érdekelni!! :DD

(#13) #86973952


#86973952
törölt tag

Nézzétek meg a korábbi cikkeket, teszteket. Ott sorra azok mentek, hogy: jaj nekem a 3,5 col az igazi, 4 col már necces. Később: jaj nekem a 4 col az igazi, nagyobb már nagyon nagy. Most ugyanez megy a 4,5 - 4,7 és az 5 col (vagy nagyobb) közötti párhuzamban. Érdemes megnézni azt is, hogy ezeknél az embereknél azóta sorra nagyobb telefonok vannak az aláírásban vagy a cuccok között.

Ennek a sikerén a mérete nem fog múlni, az ára meg külföldi viszonyokat tekintve nem fog nagyon nőni, ha hihetünk a saccoknak, majd meglátjuk. Mellesleg nem csak a kijelző mérete fejlődik (normális esetben).

[ Szerkesztve ]

(#14) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Én abban reménykedem, hogy lejjebb nyomja a régi Moto G árát (már ha egyáltalán kapható lesz még)

(#15) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Csak érkezne már valamiféle magyar támogatás is.

x gon' give it to ya

(#16) w333 válasza #86973952 (#13) üzenetére


w333
félisten

Érdemes megnézni azt is, hogy ezeknél az embereknél azóta sorra nagyobb telefonok vannak az aláírásban vagy a cuccok között.

Vajon miért ? mondasz nekem egy 4" -s normális telefont ? :U

Különben a még elviselhető méret szerintem valahol a 4.5" és 5" körül van ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17) #86973952 válasza w333 (#16) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen. Nem véletlenül lehetetlenítik el a kisebb típusokat.

Persze azért azt is butaság lenne állítani, hogy csak ezen múlik. Barátok köztöt is mindenki tagadja, hogy nézné, mégis vezető népszerűségben. Így volt ez a Szomszédokkal is. De így van ez a kutyaürülékkel is, amit állítólag mindenki felszed, de mégis tele van vele minden park.

[ Szerkesztve ]

(#18) Bambalazs válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


Bambalazs
senior tag

Bezzeg anno mekkora híre volt a Nokiás dobozoknak... :)

(#19) gabancs


gabancs
addikt

Már egy doboz is hír? Te jó ég!

(#20) joey04 válasza gabancs (#19) üzenetére


joey04
titán

nem kell megkattintani, nem kell kommentelni és akkor nem lesz értelme a jövőben kitenni ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Vegha válasza Bloksma (#14) üzenetére


Vegha
senior tag

Én anno Defy/Defy+ váltás idején úgy láttam nem szórakoztak: itthon igen gyorsan kiszórták a korábbi típust a szolgáltatók.

(#22) focvis válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


focvis
veterán

Ugyanezt írtam volna magam is. :K A mostani G-t tuti nem fogom "az új G"-re lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#23) dsr válasza w333 (#2) üzenetére


dsr
senior tag

Szerintem is kicsi az esélye , hogy megismételjék a tavaji sikert..

(#24) wortz válasza dsr (#23) üzenetére


wortz
tag

Főleg úgy, hogy használhatatlanul nagy lett.

(#25) sz.balazs.95 válasza wortz (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ha jól tudom, 5"-os lesz.

Az aztán tényleg használhatatlanul nagy. :U :W

Azt elhiszem ha azt mondod, hogy kényelmetlen, vagy nem tudod egy kézben használni, vagy ilyesmi, nade hogy használhatatlan. :U Miért lenne az? 6, sőt, 7 collos telefont is simán lehet használni, maximum kényelmetlen, de ha az ember rendszeresen használja, meg tudja szokni.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#26) Csapoati válasza focvis (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem is a G tulajoknak szantak a G2-t.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) mariopapai04


mariopapai04
csendes tag

Szerintem jó kis teló lesz, Énis Moto G-t használok egy pár hónapja és nagyon szeretem, várom a következő kiadást remélhetöleg Magyar nyelv is lesz benne. Az 5 colos kijelző is jó lesz mivel a navigáló gombok vesznek le a kijelző méretböl 4.5 colon is ezért az 5 col megfelelő lesz. :)

(#28) kelly416 válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére


kelly416
veterán

Szerintem van, mert ha a készülék is úgy néz ki, ahogy a dobozon van, akkor már tudunk valamit a jövevényről. Az pedig, mivel az ő doboza, mégiscsak hajaz a telóra.

És ha már itt tartunk, ha tényleg ilyen kis vékony keretes szépség lesz, akkor én nagyon várok egy tesztet és egy áresést.

(#29) lazlogogola


lazlogogola
tag

Nokia doboz fotó nincs? :))

(#30) kelly416 válasza lazlogogola (#29) üzenetére


kelly416
veterán

Nem unalmas? A 29 hozzászólásból nagyjából 8 ugyanez, 10 meg csak simán "miért van ennek hírértéke?". Ha baromira nem érdekel, ne írj ide semmit. Akár el se olvasd, bele se kattints. De belekattintottál, el is olvastad, tehát érdekelt. Olyannyira, hogy még kommenteltél is.
Többen vannak, akik úgy találják, mint én, és meg is írtam a 28-adik h.sz.-ben, hogy nekem volt hírértéke.

Amúgy meg van, de azt nem az ilyen csóreszos fórumozóknak mutogatják, hanem jóval felsőbb körökben tologatják ide-oda és az új 10000Ft-os bankókkal van tele, meg a nagyobb címletekkel. De a politikába nem szabad belemenni, úgyhogy már be is fejeztem.

(#31) lazlogogola válasza kelly416 (#30) üzenetére


lazlogogola
tag

De,unalmas és nincs hir értéke.
Ezt a véleményemet osztottam meg.
Ráadásul meg is tehetem,mint ahogy te is megteheted a kioktató hosszászólásodat.
Ennyi.

(#32) kelly416 válasza lazlogogola (#31) üzenetére


kelly416
veterán

De mégis van hírértéke még Neked is, mert írtál ide. :P Ennyi.

Szerk.:
OFF

[ Szerkesztve ]

(#33) gabancs válasza kelly416 (#32) üzenetére


gabancs
addikt

Tévedsz! Nem hír értéke van, hanem színvonal mérő értéke. Ennyire semmit mondó cikket kitenni már már eléri a blikk és egyéb szennylapok színvonalát. És, hogy miért kell hozzászólni? Mert egyéb eszközünk nincs arra, hogy azt mondjuk: Ébresztő! Ennyire nem kell leadni a színvonalat.
De ha te tudsz ennél hatékonyabb figyelmeztetést, mond meg nekünk!

(#34) Csapoati válasza mariopapai04 (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az 5 collból is levesznek majd a gombok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) kelly416 válasza gabancs (#33) üzenetére


kelly416
veterán

Mint írtam a #28-ban, nekem hírértékkel rendelkezik, még ha oly kevéssel is.

Sokáig sok-sok fórumtárssal karöltve írogattuk, hogy (An)Dante cikkeit csak akkor tegyék ki, ha végig olvasta valaki, akinek van helyesírás ellenőrzője és némi fogalma a cikkben foglaltakról. Lett belőle valami? Nem. Most is hiába kezditek ezt, itt sem lesz semmi. Totál jól írta fent valaki, ameddig ráklikkeltek és írtok ide, addig úgy vélik ez jó, úgyhogy az egyetlen esélyetek, hogy meg sem nyitjátok. Azt ugyanis figyelik, melyik hírt hányszor, azt nem, hogy mit írnak hozzá. De a döntés a Tiétek.

(#36) gabancs válasza kelly416 (#35) üzenetére


gabancs
addikt

"Sokáig sok-sok fórumtárssal karöltve írogattuk, hogy (An)Dante cikkeit...."

Meg is csappantak a förmedvényei. Nem? Akkor csak volt értelme!

(#37) lazlogogola válasza kelly416 (#35) üzenetére


lazlogogola
tag

Tessék egy új hír neked :Y

(#38) kelly416 válasza gabancs (#36) üzenetére


kelly416
veterán

Mondjuk egy kissé tényleg megcsappantak, de nem az lett volna a lényeg, hanem átnézni. Ne írjon Moto G címet a hírnek, amiben Moto X-ről van szó, ne hemzsegjen a hibáktól...

lazlogogola:
Köszönöm szépen az új hírt, de erről a készülékről amúgy is vannak már képek, a "new" Moto G-ről meg még nem láttam képet.

Mindkettőtöknek:
Ne vitatkozzunk, mert nincs miről és miért. Én kérek bocsánatot, hogy írni mertem. Részemről befejeztem, nem erről kell szóljon a sok ide írt hozzászólás.

(#39) Luck Dragon

Szerintem már net lesz olyankor jó mint az elődje, de ha mégis akkor csak kellemesen csalódtam.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) #86973952


#86973952
törölt tag

Hírértéke van, max. az emberek többségének nem lényeges, meg ugye a klikk.

Szerintem egész nyugodtan hozzá lehet szokni az ilyen hírekhez, mert annak idején ahogy az Apple megtette a hírdömpinggel (és most is ezt teszi), úgy minden márka sorra veszi át ezt a módszert, hogy az emberek agyában maradjon. Ez is marketing inkább. A célját elérte már azzal is, ha odaírod hogy "ennek van hírértéke?".

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.