Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát akkor a rendes kínai okosórák vagy mik még odébb vannak...

Nem igazán jó irány ,meg valahogy azt érzem, hogy picit beleült a piac a témába.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Zsolto


Zsolto
őstag

Háttööö... 100 dollár még mindig sok pénz, főleg, hogy az már igen közel van egy-egy jókor megcsípett Alcatel OT Watch árához.

Bog:
Azt hittem, a semmitevés-funkció arra figyelmeztet, hogy már régtóta nem ettél semmit ;)

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#3) Graphics válasza Zsolto (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pont ezt akartam írni , simán azt venném ennyiért

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) fornettisuti


fornettisuti
veterán

penzkidobas

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) Nigér


Nigér
őstag

"A felület gagyisztikus"
Hát ezen besírtam. :D
Szerintem ezért vétek pénzt kiadni.
Akkor már inkább secondhand, de használható okosóra ennyiért vagy kicsit többért.

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Micsoda szutyok! :D A 8-9 évvel ezelőtti kínai telefonokra emlékeztet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) atike


atike
nagyúr

Milyen jó is lenne, ha maradna ez a külalak, és rendbe lenne rakva szoftveresen, hardveresen meg nem mennének el túlzásokba... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem is hallottam még erről.

(#9) cintula187


cintula187
addikt

Az első oldalon okosóra gyártóból miért van kihagyva a Motorola?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#10) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Eléggé béta még ez a történet :)

Finn the human

(#11) domel


domel
tag

Én 3000 Ft-ért rendeltem okosórát, egy hónap múlva jön meg, jajj mi lesz az... :U

(#12) cintula187 válasza domel (#11) üzenetére


cintula187
addikt

Az egy ujságokkal kibélelt doboz lesz jó esetben. :) :))

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#13) Süvi


Süvi
őstag

Nagyon köszönöm a tesztet, nézegettem már ezt órát.
A promo vidója egyébként nagyon jó a neten.
Tudnál esetleg még képeket tenni, hogy milyen óralapok vannak.

Egyébként szintén ezen "márka" egy másik modelljével szemezgetek.
Erről esetleg valakinek vélemény, tapasztalat?
Érdemes megnézni ennek is a videóját. Még el is lehet hinni, hogy jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) cintula187 válasza Süvi (#13) üzenetére


cintula187
addikt

Videó alapján azt hiszed el, hogy itt valakit baromira be fognak perelni mert ez egy az egyben apple watch lopás. De még a "reklám" videója is.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#15) Jeanne d'Arc

Ez nem valami menő cucc . :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#16) blueMerle válasza Süvi (#13) üzenetére


blueMerle
veterán

Felejtsd el. Volt nálunk tesztelésen az általad linkelt modell (is, és az összes Lemfo és társai) szutyok, sírvaröhögős, egypálcás vicc.

(#17) Süvi válasza blueMerle (#16) üzenetére


Süvi
őstag

Köszönöm, akkor még 15E Ft-ot se ér :)

cintula187 Csak nagyon hasonló ahhoz a videó. Egy pár dolgot kicseréltek benne :)

[ Szerkesztve ]

(#18) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Tökcuki ahogy az óralap design megcsúszik a fizikai rovátkákhoz képest. Karóra vele. :-)

(#19) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Nekem tegnap jött meg a DZ09 órám. A másik simkártyámnak vettem, szerintem nem rossz!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#20) wzoli78


wzoli78
csendes tag

Én vettem egy hasonló, és tudásban nagyjából ugyanennyit tudó órát 50$ körül. A 100$-os árat sokallom, simán megkapni a feléért is...
Vettem egy másikat, ami 12€ volt szállítási költséggel együtt - csak az szögletes, nem kerek. Nem fűztem komoly reményeket hozzá, de kb 1 hónap alatt megérkezett és működik: mutatja az időt, mutatja (és rezeg) ha hívnak és ha sms-t kapok...

(#21) cintula187 válasza cezarlacrone (#18) üzenetére


cintula187
addikt

Bazmeg és tényleg. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#22) Napfénysüti

Ezért az óráért kész rablás 30k-t kérni...

Més que un club!

(#23) sayCet válasza dilajoska1 (#19) üzenetére


sayCet
aktív tag

Szerintem is. Jo kis ora!

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#24) moleculez


moleculez
veterán

Azt hiszem, nagyon gyorsan a falon végezné, az biztos, főleg ha rám merne szólni, hogy túl régóta nem csinálok semmit...
#21 Amúgy az óralapon a 31 az a datum akar lenni?

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#25) cintula187 válasza moleculez (#24) üzenetére


cintula187
addikt

Mi más lenne a 31? (többé kevésbé) mint egy hagyományos órán.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#26) SkiDev


SkiDev
senior tag

Köszönöm a tesztet! Az óra nem lenne annyira rossz, csak nem ennyiért!
Viszont azt kezdem hiányolni, hogy egy közönséges bluetooth connected watch készüléket nem képes letenni senki az asztalra olcsón, elegáns kinézettel és a gagyi aksik helyett egy gombelemmel. Vagy csak nekem lenne ilyen igényem? Egy közönöséges óra jelző funkciókkal....

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#27) Seirus válasza SkiDev (#26) üzenetére


Seirus
tag

Ez bennem is felmerült. Talán majd az óragyártók(!/?)

Telefonszám adatlapomon.

(#28) atike válasza SkiDev (#26) üzenetére


atike
nagyúr

A MyKronoz-nak van nem egy... Edigi pld forgalmazza itthon.

(#29) jacis


jacis
nagyúr

"Jelenleg úgy néz ki a piac, hogy árban a csúcsot a mobilgyártók órái képviselik, az Apple, a Huawei, a Samsung, a Sony és az LG is gyárt órákat." - nekem ebvől a felsorolásból azért a Motorola hiányzik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) Depression


Depression
veterán

Ideje lenne egy különösen kerülendő plecsninek!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#31) blueMerle válasza Seirus (#27) üzenetére


blueMerle
veterán

Tag Heuer Connected

Viszont ez minden, csak nem olcsó :D

[ Szerkesztve ]

(#32) jacis válasza blueMerle (#31) üzenetére


jacis
nagyúr

Ettől azért szebb egy moto 360 2gen (szerintem).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#33) Csapoati válasza jacis (#32) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát szerintem a Moto 360 2gen ehhez képest egy játék kárcóra. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) zdanee


zdanee
őstag

Kicsit sérelmezem, hogy az elején a felsorolásból pont a piacot megteremtő (megújító) és az összes okosóra kb 20%-át kitevő Pebble kimatadt. Ejnye.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#35) hsrasus válasza zdanee (#34) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Ezzel bizony egyet kell értenem

(#36) jacis válasza Csapoati (#33) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez csak vicc volt gondolom.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#37) Csapoati válasza jacis (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, nekem a Tag Heuerek a gyengéim formaterv terén. :) Önmagában a Moto 360 2 is szép.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) jacis válasza Csapoati (#37) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem a Moto az álmom, de nem tudom most megvenni és várnom kell még pár hónapot hogy lecsapjak egyre :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) Csapoati válasza jacis (#38) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Valószínűleg hamarabb lesz Motód, mint nekem Tag Heuerem (400e-től indulnak). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#40) jacis válasza Csapoati (#39) üzenetére


jacis
nagyúr

Moto ára is horror.. Egy egész jó telefont lehetne venni az árából :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

U8 -at használok több mint egy éve, ugyan ezeket tudja, csak gördülékenyebben. Nekem bejött. 28$-ért vettem. 100$? Ennyiért már epapir kijelzőset is láttam. Ez egy vicc.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#42) Pystyke


Pystyke
tag

Én Alcatel Watch -ot használok,
Nagy-nagy elégedettséggel...
Egy fémszíjat hiányolok róla...
22 000ért vettem a jófogáson, bontatlan dobozban, garanciával...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#43) pereces válasza Csapoati (#37) üzenetére


pereces
tag

egy órás cégnek dolgozok és szinte minden nap látom ezt a batár órát a vitrinben, párszor a kezembe is vettem nyomkodtam de ez a Tag minden csak nem szép pedig ők valóban szép órákat IS gyártanak ... ok tudom ízlésről felesleges vitázni :)

(#44) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Elég lehúzónak érzem ezt a cikket. Apum kapott egy ilyet karácsonyra, egy P8 Lite-a van. Nem dobálta le, a remote camera is ment rendesen, telefonálni is tudott vele. Az akku mondjuk tényleg nem egy izmos. Ezért is adja el. :D
Szóval amúgy van egy eladó ha érdekel valakit. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#45) Beri78


Beri78
őstag

Elsőre megörültem, hogy ez végre normális óra képet kapott...
Aztán elolvastam a cikket, és :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#46) blueMerle válasza s3nsitivity (#44) üzenetére


blueMerle
veterán

Elég lehúzónak érzem ezt a cikket.
....
Szóval amúgy van egy eladó ha érdekel valakit.

Hátő.... :DDD

(#47) s3nsitivity válasza blueMerle (#46) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem egyébként az akku időn kívül tényleg semmit nem tudok felhozni ellene. Most egy hétre cseréltünk, nekem egy Pebble Steelem van így most én használom a Lemet a Nexus 6-ommal és semmi probléma vele, jól használható, lehet nem egy hű de funkció dús kütyü de 23ezer forintért ne is várja az ember, hogy cd-t könyvet írjon, szvsz.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#48) blueMerle válasza s3nsitivity (#47) üzenetére


blueMerle
veterán

Tudom, ismerem, próbáltam is, mindet :)

(#49) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Érdekesnek találom, hogy mindenki fikázza ezt az órát, hála egy negatív hangvételű tesztnek, itt viszont (akik meg is vették) jókat írnak róla.

Az Alcatel watchnak nem cserélhető a szíja, és a számlap alja le van csapva. :N Amúgy nekem az is tetszene.

A Peppléről meg az a privát véleményem, hogy '87-ben a primó szakkörön tuti befutó lett volna ezzel a dizájnnal a copfos, pizzamorzsás kordgatyás geekek között, de egy LG Urbane vagy egy Huawei watch mellett... hagyjuk is :(

Duliee - Most jönnek a kínai MTK chipset-es android wear-es órák, az eddig megszokott weares ár töredékéért. (Huszon-harminc körül). Bluboo Xwatch, Mlais smartwatch, Elephone Elewatch például.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#50) s3nsitivity válasza Blizzardking (#49) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Amíg e naponta tölteni kell őket addig kösz én maradok az ódivatú pebble-nél.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.