Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) spike70 válasza gabor_01 (#200) üzenetére


spike70
tag

Van itthon még három Redmi. Azokkal semmi gond.

(#202) gabor_01 válasza spike70 (#201) üzenetére


gabor_01
senior tag

Hát akkor nincs több ötletem :N

(#203) sbe561 válasza spike70 (#195) üzenetére


sbe561
tag

Szia!
Én is írtam, sajnos megoldás az nincs rá, ez feltehetőleg gyári hiba lesz. Több Xiaomi telefon is van itthon, sok-sok éve, csak azt használunk, de másik telefon nem produkált még ilyent. Én a Banggood-ról rendeltem reklamáltam náluk, de nem igazán érdekelte őket. :U Elméletileg közös a Wifi és a BT chip és talán ütközés lehet, vagy mi... :) Engem is zavar, de megtanultam vele együtt élni, mivel okos órával használom a telefont, így a BT mindig be kell kapcsolva lenni, ha frissítek valamit akkor addig kikapcsolom majd vissza. Máskor ugyanis nem töltök le nagyobb adatot.

(#204) spike70 válasza sbe561 (#203) üzenetére


spike70
tag

A Bangood-ról van az enyém is. Mi Band-el használom, pont úgy ahogy te is.

(#205) Aureal


Aureal
senior tag

Tudja vki a telán a gyári Chromeban hogy lehet a chromecastal kirakni videókat külső eszközre? Egyáltalán lehet?

(#206) szpeet


szpeet
csendes tag

Sziasztok!
Vettem én is egy ilyen telefont. Itt olvastam régebben, hogy a fényerő szabályzás nem tökéletes. Ezzel így vagyok én is. mindig állítgatni kell mert nagyon elsötétül. Használja valaki ezt az alkalmazást?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vito.lux
még "lomposfarkas" (152) ajánlotta régebben.

[ Szerkesztve ]

(#207) Aureal válasza szpeet (#206) üzenetére


Aureal
senior tag

Én pl. nem használom az auto fényerőt mert tényleg elég béna volt. Manuálisan szoktam állítani 2-3 megszokott fokozatban min. és kb. ⅓ szint közt, de jó lenne ha ezt gyorsgombokra kirakhatóan testreszabhatóan is meg lehetne oldani. Elvagyok így is mondjuk, csak kényelmesebb lehetne.
Vajon ilyen app létezik-e?

(#208) szpeet


szpeet
csendes tag

Az utóbbi 2 napban 3 különböző hívásnál is előfordult, hogy én hallottam őt, de ő engem nem. Ha én hívtam vissza ugyan azt a számot minden rendben volt. A mikrofont kipróbáltam a hangrögzítővel az jó. A hívásrögzítés ki van kapcsolva, mégis ezen alkalmakkor megpróbált rögzíteni valamit, de az nem visszahallgatható csak valami zörej,
Találkozott már valaki ilyennel?

(#209) sajtjani válasza szpeet (#208) üzenetére


sajtjani
tag

Jonap!
Igen. Akkor szokott előfordulni, ha térerő nélküli területről tértem vissza lefedettre. Repülő ki/be segített ilyenkor. Az más kérdés hogy a füleddel bekapcsolod a hívásrögzítést . :)

(#210) j11


j11
csendes újonc

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata az új, gyári, Android 10-es, MIUI 11-es EU ROM-mal Redmi 7A-n (V11.0.2.0.QCMEUXM)? Leginkább akkumulátoridő, stabilitás, sebesség tapasztalat érdekelne.
Ha ez a ROM "nem az igazi", akkor jelenleg melyik a leginkább ajánlott gyári EU ROM? (pl.: legújabb Android 9, MIUI 10 - V10.2.5.0.PCMEUXM vagy legújabb Android 9, MIUI 11 - V11.0.18.0.PCMEUXM, stb...)

(#211) spike70


spike70
tag

Szia.
Tegnap raktam fel. Eddig semmi változást nem vettem észre.

(#212) j11 válasza spike70 (#211) üzenetére


j11
csendes újonc

Szia!
Köszönöm a visszajelzést!

(#213) Satus válasza j11 (#210) üzenetére


Satus
tag

Sziasztok!
Az automata fényerőn érzek javulást. Talán egy picit gyorsabb , de ez szubjektív. A gesztusvezérlés mintha gördülékenyebb lenne.

(#214) boaa


boaa
újonc

Hali.
Egyetlen applikáció futtatására keresnék telefont, így igyekeznék minél olcsóbban megúszni.
Kinéztem ezt: Xiaomi Redmi 7A 16GB 2GB RAM
Valaki akinek pontosan ugyanilyen van, nem tenne nekem gyorsan egy próbát kompatibilis lesz-e adott programmal? Köszönöm.

(#215) liksoft válasza boaa (#214) üzenetére


liksoft
nagyúr

Hali! Ha megírod melyikről van szó, lehet többen válaszolnak is! ;) :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#216) boaa válasza liksoft (#215) üzenetére


boaa
újonc

Nem akartam a topikot terhelni feleslegesen, de ez kellene:
https://www.dji.com/hu/downloads/djiapp/dji-fly
vagy innét
https://play.google.com/store/apps/details?id=dji.go.v5&hl=hu
Kérek mindenkit hagyjuk a kompatibilitási listát, fel kellene telepíteni és elindítani, ez az egy a biztos, minden más csak találgatás. Elvileg mennie kellene a készüléken, de annyi mindent láttam az elmúlt héten, hogy nem merek megvenni semmit, míg pont ugyanolyanon valaki meg nem erősíti próba után biztosra. A 2.8-as pontszám mindent elmond... Ha nem megy nem tudok mit kezdeni a telefonnal, egyszerűen nincs rá szükségem. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#217) liksoft válasza boaa (#216) üzenetére


liksoft
nagyúr

Látom, ez drónhoz tartozó vezérlő. Ebben az esetben úgy szűkíteném a kérdést, hogy van-e valaki aki a környezetedben bevállal egy éles tesztet. Azért gondolom, hogy ez lenne a jó, mert az egy dolog ha a készülékre felmegy a progi és el is indul, de ha a kommunikációban akad ki, akkor az gáz. Azt is kéne tesztelni, máshogy lutri marad a teszt. Talán annak is lehet egy élmény, aki segít.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#218) Satus válasza boaa (#216) üzenetére


Satus
tag

Nekem azt írja "Nem kompatibilis az eszközöddel".

(#219) boaa válasza Satus (#218) üzenetére


boaa
újonc

Ezt rögtön a google play oldalán írja a telepítés gomb helyén?

[ Szerkesztve ]

(#220) Satus válasza boaa (#219) üzenetére


Satus
tag

Igen , ott írja. A régi Vernee Thor-om is ott van még a rendszerben , az kompatibilis a google szerint.

(#221) boaa válasza Satus (#220) üzenetére


boaa
újonc

Köszönöm.

(#222) fa4hu


fa4hu
őstag

Egy barátom 7A-jára nem megy fel a MIUI V11.0.18.0.PCMEUXM ROM, a "Frissítés alkalmazás leállt" hibaüzenetet kap. Van esély, hogy FR nélkül fel tudja telepíteni? Esetleg manuális ROM-letöltéssel?

(#223) liksoft válasza fa4hu (#222) üzenetére


liksoft
nagyúr

Van elég szabad memória hozzá? Nem tudom mennyit kér, de ez okozhat gondot.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#224) fa4hu válasza liksoft (#223) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi, ez jó ötlet, mivel eleve szűkös a készülék tárhelye, megnézetem vele!

(#225) fa4hu válasza fa4hu (#224) üzenetére


fa4hu
őstag

10 GB feletti az üres hely, ez nem lehet gond. Ahogy néztem, a https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/pine/ oldalon van Android 10 rá, megpróbáljuk a gyári frissítővel feltenni.

(#226) sajtjani válasza fa4hu (#225) üzenetére


sajtjani
tag

Két napja jött a droid 10 főverzió rá, 11.0.3.0. MIUI-val.

(#227) 1925gm


1925gm
csendes tag

Sziasztok!
vowifi-t szeretnék használni, de nem akar összejönni. Az ismert kóddal előjött a menüben a bekapcsolás lehetősége, de ennek ellenére sem tudok wifin hívni. Az ikon sem jelenik meg, csak a volte.
Tudnátok ebben segíteni?
Köszi

(#228) sajtjani válasza 1925gm (#227) üzenetére


sajtjani
tag

Melyik szolgáltatónál nem megy? Itt lehet ellenőrizni: [link]

(#229) Aureal


Aureal
senior tag

Nálatok nincs olyan, hogy gépeltek és egyszer csak nem ír a tela? Ha visszalépünk a billentyűzet módból akkor meg megjelenik az addig bepötyögött is és utána már rendesen folytatja a leütött karakterek megjelenítését...
:F

(#230) 1925gm


1925gm
csendes tag

Köszi a táblázatot, szerinte sem megy.a wowifi . Mókolás esetleg?
DIGI a szolgáltató.
5 col környékén nem találok vowifis duált, nem is létezik talán?

További szép napot!

(#231) buek1967


buek1967
tag

Sziasztok, az automatikus hívásrögzítés megy ezen? Akkor is, ha frissítve van? Redmi 8on már tiltva van.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#232) sajtjani válasza buek1967 (#231) üzenetére


sajtjani
tag

R7A-n MIUI tárcsázó van. Droid 10-re váltás után is megmaradt és a hívásrögzítés is. R8-on nem tiltva van, hanem a MIUI-ban google tárcsázó van , abban meg eleve nincs hívásrögzítés az EU törvény miatt.

(#233) sajtjani válasza 1925gm (#230) üzenetére


sajtjani
tag

Nincs benne a DIGI VoWIFI profil, mókolásról nem tudok. Gondolom olyan helyen vagy ahol nincs lefedettség. Nézz körül a DIGI saját márkás telefonjai között.

(#234) buek1967 válasza sajtjani (#232) üzenetére


buek1967
tag

Köszönöm!

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#235) 1925gm válasza sajtjani (#233) üzenetére


1925gm
csendes tag

Lakáson belül nulla a térerő, köszi megnézem.

(#236) Fire/SOUL/CD válasza sajtjani (#226) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

És annak mi az oka, hogy délelőtt még felajánlotta az új verziót (útközben voltam, 30% alatti aksi, töltő nem játszott ezért nem tettem fel akkor), majd kb 2 óra múlva, amikor hazaértem első dolgom volt rápattintani töltőre, de már nem találta az új verziót és azóta sem... (a legújabb frissítőcsomag letöltése opciónál is a 11.0.18.0 MIUI-t húzza le)
Fullba nyomják a kretént, vagy mi a tosz? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#237) gabor_01 válasza sajtjani (#226) üzenetére


gabor_01
senior tag

Fél éve a 11.0.18.0 verzió van 9-es droiddal.

(#238) sajtjani válasza Fire/SOUL/CD (#236) üzenetére


sajtjani
tag

Fullba igen, így kurvult el a sáomi sajnos! Most elvonult duzzogni, pár nap múlva megint felajánlja, csak lógj egyfolytában a neten! Esetleg: beállítások/a telefonról/rendszerfrissítés/jobb felül a 3 pötty/a frissítés beállításai/frissítések korábbi fogadása bekapcs.
Jah, én is imádom a Trópusi vihart! :C

[ Szerkesztve ]

(#239) sajtjani válasza gabor_01 (#237) üzenetére


sajtjani
tag

Nekem Global QCMMIXM frissült, de már mindegyikre meg van: [link]

(#240) gabor_01 válasza sajtjani (#239) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nálam 11.0.18.0 PCMEUXM van. :F

Hoppá, most engedi a V11.0.3.0.QCMEUXM -et letölteni...

Full reset ajánlott lesz gondolom.
Amúgy rendkívül instabil a telefon, rendszeresen újraindul.

[ Szerkesztve ]

(#241) Fire/SOUL/CD válasza sajtjani (#238) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Tegnap már megtalálta és fel is telepítettem, csont nélkül felment, semmi sem változott, ugyanúgy megy/néz ki minden mint a korábbi 9-es droidon... [kép] | [kép] | [kép]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#242) Aureal


Aureal
senior tag

(#243) j11 válasza Satus (#213) üzenetére


j11
csendes újonc

Szia!
Neked is köszönöm a visszajelzést!

(#244) gabee82.0


gabee82.0
tag

Sziasztok! Ezen a készüléken, hogyan kell előhozni a névjegy/app gyorskeresőt? Arra gondolok, hogy a többi androidos készüléken (amikkel eddig találkoztam) a képernyő közepéből lefelé legyintek és előjön egy gyorskeresés..... Ezen miért nem?? Ha felfelé legyintek is mindig csak a google jön....

Segítsetek légyszi! Köszönöm!

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#245) Aureal válasza gabee82.0 (#244) üzenetére


Aureal
senior tag

A bal alsó sarokban kezdőképernyőn megnyomod a zöld telefonhívás ikont és a felugró tárcsázási képernyő felső sávjában máris kereshetsz... :))

[ Szerkesztve ]

(#246) gabee82.0 válasza Aureal (#245) üzenetére


gabee82.0
tag

Rendben. Ha nincs más lehetőség akkor ez marad.
Még annyi hogy ugye jól látom, hogy nincs benne NFC??

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#247) gabor_01 válasza gabee82.0 (#246) üzenetére


gabor_01
senior tag

Felmerült egy gond:
A telefon beszélgetés közben sokszor újraindul.
Úgy tűnik, hogy a bekapcsológombot hosszan nyomva, egy idő után akkor is újraindul, ha nem nyugtázom le.
Kikapcsolható ez a "feature" valahogy?

(#248) liksoft válasza gabee82.0 (#246) üzenetére


liksoft
nagyúr

Sajna nincs. Jól érzékelted.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#249) Aureal


Aureal
senior tag

Valaki felvilágosítana, hogy GPS-ként hogy lehet használni ezt a telefont?
Nincs mobilnet, wifi útközben, de úgy tudtam, a navigáció műholdról is tud kalauzolni. Errefel örökké térképeket akar letölteni, de net nélkül semmit nem talál, illetve nem navigál nem mond be semmit.
Hogyan működik ez igazán akkor? Lehetne rá valami teljes magyarországi autóstérképet tölteni?
:F :F :F
:R

(#250) gabor_01 válasza Aureal (#249) üzenetére


gabor_01
senior tag

Először szükséged lesz egy navi applikációra. Olyanra, ami offline térképekkel dolgozik.
Pl. Igo, Sygic, de asszem a Google is tud előre letölteni térképet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.