Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Tetszik. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

"...a sorozat első nég évadját..."
OMG,ez egy könyv sorozat,ott meg részek,nem évadok vannak :D

(#3) Narxis válasza elithun (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is, nem rég kezdtem el a LEGO Indiana Jones-t játszani és tetszik, korábban nem játszottam LEGO játékokkal(gépen :D). Szerintem ez is jó lesz, Harry Potter világa pedig jó alap a sztorinak/jó körítés.

Thanos was right.

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Legoooooo...valahogy sosem hatott meg ez a Lego buli...pedig aszongyák amugy hogy majdnem minden Legos game nagyn klafa :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Narxis válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jól mondják. :K

Thanos was right.

(#6) Sirandrish válasza Narxis (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Star Wars láttam egyszer egy haveromnál..az nem fogott meg, és azóta valahogy teljesen hidegen is hagy a téma..
De ha annyira jók akkor 1-1et megpróbálok majd beszerezni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Vistaboy válasza vsgaborr11 (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

OMG... elnéztem. Bocsika. Javítottam. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8) Narxis válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem az Indiana Jones tetszik. :D Nem tom mennyi van még, asszem van Batman is.

Thanos was right.

(#9) Isti2


Isti2
aktív tag

Alig várom :DD :C

(#10) Sicilian válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

El lehet velük szórakozni :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#11) Sirandrish válasza Narxis (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah tényleg van denevéremberes is :K

Sicilian: majd az egyiknek adok egy esélyt..persze ha betudom szerezni valamelyiket

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) chubii


chubii
senior tag

Juppi!! Mégegy LEGO-s játék. :) Nekem nagyon bejönnek. Az Indiana Jones 1 majdnem megvan már 100%-ra, a Lego Batmant meg most vettem meg PS3-ra....

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#13) zH.


zH.
senior tag

Nem szeretem a "gyerek" játékokat ,de a HP annyira kivétel ,hogy várom.. :)

just be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.