Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mahrenburg válasza Napfénysüti (#21) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Köszi a cikket! Élvezet volt olvasni! :C

Milyenek ezek a 2000+ db-os házak? Tudnál adni linkeket? Előre is kösz!

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#52) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Jó cikk! :C

(#53) agoka07


agoka07
senior tag

Régi szép gyerekkor :) Emlékszem, nem volt pénzünk, hogy komolyabb Legó-t vásárolhassunk így hát csak max. egy kis autót tudtam kirakni. Volt összesen 5-6 készlet amiket összevegyítettem és én alkottam belőlük újabbnál újabb alkotásokat. Egyszer történt, hogy a nálunk lévő kis üzletet működtető bácsika Németországból hozott "kacatokat" amik között ott volt egy nagy doboz Legó, gondolkodás nélkül tudta, hogy ezt nekem kell ajándékozza. Igaz nem volt benne motor megy ilyesmi, de én azt utólag tettem bele:) Napokat játszottam vele úgy mondd ezen nőttem fel. :U

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge-Note 8

(#54) pigster válasza xedos (#26) üzenetére


pigster
senior tag

A maiak nagyon sok olyan speciális elemet tartalmaznak, ami miatt nem "igazi" LEGO.
Nagyobb panelek a sok apró szabványos elem helyett.

Pontosan így van szerintem is. Kivétel talán a creator, abban is vannak egész jó készletek (repülő, helikopter, autó, stb)
Régi klasszikus mindenrejó szettek igazi legozáshoz: 910, 911, 912

A bulldózer nekem s megvan a Müllerben vettem egyszer leárazva 40 valamennyiről 15-ért, el sem hittem.

Egy nem teljes lista a család készleteiből.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#55) pigster válasza agoka07 (#53) üzenetére


pigster
senior tag

Napokat játszottam vele úgy mondd ezen nőttem fel. Akkor te napok alatt felnőttél?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#56) FatalEror válasza kmisi99 (#50) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát amikor a buldit raktam össze akkor azért már örültem,hogy vége van!

HardCore is my LifeStyle

(#57) Napfénysüti válasza Mahrenburg (#51) üzenetére

Ezekre godoltam:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Szerintem szépek, ezeket simán dísznek is el tudnám képzelni egy szobába. Viszont készülj fel hogy nem olcsó egy ilyen szett, 40-50k között mozognak.

Paneles dologhoz: ez nagyon megosztja a legósokat ahogy figyeltem. Van akik szerint ez már nem az igazi míg vannak akik örülnek neki mert így élethűbb dolgok is létrehozhatóak. Azért ha megfigyeljük a Lego evolúcióját például a bricksetet végignézve akkor két dolgot megállapíthatunk: az idővel előrébb haladva egyrészt több alkatrészből állnak általában a készletek másrészt az újabbak egyre élethűbbek a legtöbb esetben. Sokszor ha nem lennének a panelek akkor még plusz elemekre lenne szükség ami ugye emelné az árat. Nem védeni akarom a mai Legókat hisz én is a 80-as évek végétől 2000-ig kapható készleteken nőttem fel de az a véleményem hogy a panelok alkalmazásának is van létjogosultsága. :R

Akit esetleg érdekel az itt megnézheti az én készleteimet. A régiek elemei egy dobozban vannak.
Brickset Feri84

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#58) FatalEror válasza Napfénysüti (#57) üzenetére


FatalEror
addikt

Fájó pont,ilyenekből szeretnék egy komplett nagy terepasztalt építeni,lenne egy ilyen,amiket linkeltél,lenne egy szimpla erdős rész tóval,esetleg ha a linkelt épületekkel összepasszolna akkor lehet egy rendőrség/tűzoltóság/kórház.Lenne még egy építkezés ahol a technik darabjaim lennének,és a vasutat is beleraknám. :K

HardCore is my LifeStyle

(#59) tzimash


tzimash
őstag

Tetszett! :C
Amikor megláttam a cikket, gondolkoztam, hogy elolvassam-e, legóztam én is gyerekkoromban, de csak pár basic készlet volt meg. Aztán láttam, hogy "ismerős" írta így nekiláttam olvasni, először kicsit szkeptikusan, azt gondolván, hogy nem létezik, hogy egy játék leköt egy 30-ast. A cikk végére, pláne a képek láttán viszont megértettem, hogy miről van szó és milyen érzések vezettek ahhoz, hogy megvedd ezt a nem túl olcsó legót. Engem is elkapott az "ezt most azonnal összeakarom rakni" érzés :) Szóval, egy kis időre előbújt belőlem a gyermeki énem :))
Köszi, jó volt olvasni! :R

(#60) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"faszállító kamion"
Jócsaj? :D

Én is gondolkodok egyen, nekem a helikopter tetszik, de ezek baromi nagyok (60 centi). Nyilván ilyen idősen nem a homokban tologatja az ember, hanem kiteszi dísznek, de ennek már külön polc kell.

[ Szerkesztve ]

(#61) xedos


xedos
addikt

De jó ötlet a brickset-től, hogy be tudod jelölni, hogy milyen készleteid vannak!
Karácsonykor arra vetemedtem - építettünk sok mindent - hogy előszőr a nagyobb elemeket, majd a kisebbeket is szétválogattam... sorra került a technik is... kb 10 kis doboz és 6-7fak a dobozban.
Így sokkal gyorsabban lehet építeni!

Nekiálltam átépíteni egy régi autót: 8440-es készlet
Sikerült vennem 2 garnitúra motort és elemtartót, így nekiálltam motorizálni.
A komolyabb probléma a kormányzás! Még leáttételezve is gyors a motor. Ráadásul egy villanás alatt átmegy jobbról-balra, de esélyem sincs középen megállítani.
Aki csinál egyéni áttételeket: sokat lehet szívni a fogaskerekekkel. El kell férniük, a tengelyeknek is kell a hely. Ráadásul a fogszámok adják a távolságokat stb...
Jó játék :-)
8055-os készletből meg összeraktam egy egyszerű 2 sebességes váltót.
Youtube-on láttam automata váltót, 4-5-6 sebességes váltót stb!

(#62) NÉMÓ510


NÉMÓ510
tag

Cirka 30 évvel ezelőtt kaptam egy elektromos motorral ellátott szettet (szüleim 1 havi fizuja volt kb),és építettem egy nyerges vontatót.Bevittem suliba is (ált.5. oszt.) és amikor meglátta az osztályfőnök,dolgozatot iratott belőle :)
Ma már a programozható készleteket nézem,de azt hiszem arra még spórolnom kell :)

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#63) xedos válasza NÉMÓ510 (#62) üzenetére


xedos
addikt

Vááá... én is egy Mindstorm NXT-t szeretnék...
Csak nem merek annyit rászánni. Kell egy csomó másra a pénz :-(

(#64) Napfénysüti válasza NÉMÓ510 (#62) üzenetére

Akkor neked Mindstorm Lego kell. :K
Ha minden igaz nyár környékén jön az EV3 ami a 3. generáció lesz belőle:
Lego Mindstorms EV3

Mondjuk egy ilyen készlet várható ára úgy 100k lesz. :U

Més que un club!

(#65) sutszi


sutszi
veterán

Tudnátok olyan helyet ahol viszonylag jó áron lehet technic-et venni?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#66) Locutus


Locutus
veterán

Én is techniket kaptam az asszonytól karácsonyra :-)
31 vagyok :D

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#67) NÉMÓ510 válasza Napfénysüti (#64) üzenetére


NÉMÓ510
tag

Nem olcsó sajna,de ha belegondolsz hogy összerakhatod a rövidzárlat robothősét,és esetleg még dumál is :DDD
Azt nem tudom viszont hogy a hozzávaló szenzorokat külön is meg lehet rendelni?

[ Szerkesztve ]

Gundel Takács Gábor: Nem lehet könnyű sors ideges edző szájában rágóguminak lenni

(#68) xedos válasza NÉMÓ510 (#67) üzenetére


xedos
addikt

igen, akár a Vaterán is láttam...

(#69) Napfénysüti válasza NÉMÓ510 (#67) üzenetére

Ez egy jó kérdés. Eleve 2 különböző csomagban lesz: Retail és Education amik pár dologban eltérnek. Szerintem ha mást nem Ebayről beszerezhetőek lesznek majd külön is a szenzorok.

Més que un club!

(#70) afterburner_ válasza Napfénysüti (#69) üzenetére


afterburner_
őstag

én mindig a kompresszoros legókért voltam megőrülve, anno 94-ben vettem meg a 8868-as csodát, még a mai napig meg van csak sok dolog hiányzik róla sajnos... de ha beindítom működik, és termeli a levegőt, dolgoznak a munkahengerek, és egy álom... spóroltam rá vagy 1 évig mire összeszedtem a 14.000 Ft-ot,

gondolkoztam én is hogy vegyek e valami prémium kategóriás technicet, de azt hiszem én már kinőttem belőle..olvasni, látni viszont marhára jó volt...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#71) Krajczi


Krajczi
tag

Hát igen... :) Én a '80-as években legóztam nagyon, és a tinédzseréveim közepén hagytam abba, asszem, '91-ben, a kalózokból kaptam utoljára készletet. Majd hosszú-hosszú szünet, nem is követtem nyomon. Majd kb. 2 éve fedeztem fel magyar oldalt, ahol felnőttek legóznak. Addig olvasgattam, míg bennem is fellángolt újra a legózhatnék. A gyerekkori gyűjtemény anyukám padlásán pihen-porosodik. Én főleg City-fan voltam, ezért 2011 karácsonyára a kikötővel (4645) leptem meg magam. Majd jött az új Mentő, legutóbbi karácsonyra a Creator tengerparti ház (7346). Illetve a lego-város átépítése, és a zenekarom lego-megépítése (mini- és Technic-figekből is). Még mindig nagyon jó szórakozás ez.

(#72) viraga válasza pigster (#22) üzenetére


viraga
tag

Amennyire én látom az új Legokat, nem csökkent a minőség a 15-25 évvel ezelőtti szinthez képest (én akkor legoztam). Kifejezetten emlékszem, egy időben, talán kb. 20 évvel ezelőtt több készletemben volt olyan körmös kis elem, (hasonló mint a normál legoember keze, dárdát, zászlórudat, stb. lehet belepattintani) ami rettentő törékeny volt. Mind eltört, pedig nagyon vigyáztam rá. A 25 évesek máig jók, és az újakat is jónak látom, csak volt pár készlet 2-3 évben, amiben ezek túl ridegek voltak. Szóval ilyen bakik voltak régen is. Azt elismerem, hogy az újaknak valahogy más a színe, fényesebbek, vagy nem is tudom. Na de könyörgöm, hány éve is gyártják? Azóta hányszor kellett beszállítót váltani? Hányszor változott a gyártástechnológia, alapanyagok, minden? Sztem sokkal fontosabb, hogy tökéletesen össze tudod építeni akárhány évre visszamenőleg. Nincs még egy ilyen játék.
A paneleket én nem kedvelem. Nekem gyerekként anyagi okok miatt nem volt annyi legom, amennyi most a családban a gyerekeknek, viszont minden évben kaptam kis dobozokat (szülinap, névnap, karácsony :) ), és számomra az volt a legozás, hogy a "nagy" halom elemből újakat raktam össze. A leírás szerinti autót, helikoptert, stb. persze összeraktam azonnal, de utána ment minden a levesbe, és max 2x-3x került elő később az útmutató. Fejből tudtam az összes elememet, miből hány darab van, milyen színben. Így már eleve ennek ismeretében "terveztem" előre, fejben. Sőt, azt is tudtam, hogy a szomszéd srácnak mi van és mennyi. :D És persze ő is az én legoimat. Azt hiszem nem vagyok egyedül ezekkel az élményekkel. Sztem ez a lego igazi ereje, és a mostani gyerekeket amennyire látom inkább összerakják a paneleknek köszönhetően nagyon élethű csodát, aztán szét sem szedik többé.
Az árról: sztem kifejezetten olcsóbb lett. 20 éve számunkra az elérhetetlen kategóriába esett a lego city rendőrkamion, tűzoltóhajó és hasonló nagy készletek. Mostanra ezek már nem a legnagyobbak, és az áruk is inkább a közép kategóriában van. Nézegettem ezeket a linkelt nagy technikeket. A 30-40 ezer Ft-os ár kimondva persze soknak hangzik, de ha azt nézem, hogy bugyuta játékokért simán elkérnek 10-15 ezer Ft-ot (mittomén: barbiház, ocsmány lépegető robot, vagy hasonló hülyeségek) máris árnyaltabb a kép. A gyártó részéről mennyi belefektetett munka, tudás, és mennyi játéklehetőség van egy nagy technikben? Nem 2x-3x annyit ér mint egy barbiház, sztem. Másrészt a csúcs technikek is sokkal nagyobbak és összetettebbek lettek mondjuk a 20 évvel ezelőttihez képest. A lego is tisztában van vele, hogy javarészt felnőttek veszik, a boltok pedig ehhez szabják az árat.

(#73) capulet75


capulet75
addikt

Gondolom hasznos infó, ezért leírom: a Ryanair folyamat indít gépeket Billundba (mi is azzal ingázunk) és oda-vissza jegy kb 15k. Bár a Legoland most nincs nyitva, de tavasszal amikor kinyit, hatalmas buli. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#74) LÁZ válasza zerone (#18) üzenetére


LÁZ
addikt

azért egy tower bridge-el, vagy egy eiffel toronnyal el lehet molyolni, illetve minden kategóriában vannak nagyobb elemszámú készletek, pont ezért, shuttle adventure-camper van-modular sorozat-maersk ship-boeing repcsi...

ps. beszerzésre meg ott a ebay..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#75) Normi™


Normi™
őstag

Te jó ég,mekkora király már,alig várom,hogy gyerekem legyen,lesz kire fogni,hogy lego-t veszek :D

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#76) Jégkokó válasza capulet75 (#73) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem csak ott van legoland, hanem németországban günzburgba is van egy hatalmas park.Tavaly nyáron voltam és vmi hihetetlen élmény volt az egész.Ott vettem meg hosszú évek óta az első legó készletemet.Ha idén lesz rá lehetőségem akkor megint el fogok oda menni, mert 1 nap nem volt elég, hogy mindent bejárjak, illetve kipróbáljak.

[ Szerkesztve ]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#77) capulet75 válasza Jégkokó (#76) üzenetére


capulet75
addikt

Ott még nem voltam. :N A Billund-it azért emeltem ki mert közvetlen járat megy Ferihegyről a Liszt Ferencről, és igazából nem is olyan vészes az ár.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#78) Jégkokó válasza capulet75 (#77) üzenetére


Jégkokó
veterán

én münchenbe voltam 10 napot , közvetlen vonattal a keletiből, onnan meg csak vmi 100 km re van ami ott nem akkora távolság, bár a belépő nem volt olcsó de az élményért illetve a látványért ezerszeresen megéri, 35 euró volt a felnőtt belépő.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#79) Sethdobaloah válasza afterburner_ (#70) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

enyém polc tetején büszkén trónol, szinte hiánytalanul.

Máig nem értem szüleimtől hogy kaphattam ilyen drága ajándékot :R

...csak én vagyok helikopter?

(#80) Brumi válasza capulet75 (#77) üzenetére


Brumi
senior tag

Pont a másik topikban írtam én is erről, és a repülő valóban nagyon olcsó, de két főre két éjszaka a Legoland hotelben két belépővel (kétnapos) 160k körül van... megoldás lehet a közelben fekvő kemping, az sokkal olcsóbb, de a kaját még így is meg kell oldani valahogy, és emlékeim szerint a parkban rettenetes árak vannak...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#81) capulet75 válasza Brumi (#80) üzenetére


capulet75
addikt

A hajnalban mész, este jössz verzió nem működik a Ryanairnél? Mert akkor kaját is simán lehet vinni egy napra.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#82) Brumi válasza capulet75 (#81) üzenetére


Brumi
senior tag

Most néztem, az nem működik, mert érkezés és indulás között 25 perc van Billundban :) Azért ilyen gyorsan nem lehet megnézni a parkot. Ráadásul kell a két éjszaka, mert délután érkezik oda a repülő (15:15-kor), így már csak másnap érdemes bemenni, és persze másnap is kell az egész nap, mert a 15:40-es visszainduló géphez már korán el kellene indulni. Én áprilisi időpontokat néztem, nem tudom, hogy nyáron mi a helyzet.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#83) mghltm válasza Sethdobaloah (#79) üzenetére


mghltm
addikt

a tarolasukkal en gondban vagyok. uveges vitrinbe nem merem rakni oket, nehogy a napfeny kart tegyen bennuk es kifakuljanak az epitoelemek. ezert szekrenyben/dobozban laknak, igy persze nem lehet bennuk gyonyorkodni....

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#84) Brumi válasza mghltm (#83) üzenetére


Brumi
senior tag

Nekem olyan helyen vannak, ahol nem éri közvetlen napfény, de ha ilyen helyre nem lehet tenni, még mindig fóliázhatod a vitrint, ami védi a cuccokat :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#85) Napfénysüti

Az elmúlt bő 2,5 órában gyorsan meg is építettem a másik új szettemet: 42006 Excavator. :)

Valakinek van Lego társasjátéka?

Més que un club!

(#86) xedos válasza Napfénysüti (#85) üzenetére


xedos
addikt

Családban vettem valakinek társasjátékot, de többet nem tudok róla :-(

Az exkavátoron hogyan működik az akutátor?
Forgóból csinál előre hátrát? Mechanikus?

(#87) Dr. Akula válasza Napfénysüti (#85) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Végén még Mindstorm háború lesz belőle. :)

(#88) Napfénysüti válasza xedos (#86) üzenetére

Az exkavátornál 3db actuator van: 2 nagy és 1 kicsi. A 2 nagy emeli a kar két szakaszát. A kicsi pedig a 4 ágú karom közepén van, ez nyitja illetve zárja a karmokat. 2 db váltó van beépítve mivel összesen egy tengelyt kell forgatni. Ez a 2 váltó osztja el a hajtást a 3 acuator között.
Itt a Lego animációja erről a készletről: 42006 animation

Társast azért kérdeztem mert én vettem egy ilyet: Lego 3841 Minotaurus. Nagyon jópofa.

Öcsém meg ma mesélte hogy rendelt egy Fekete Gyöngyöt (PotC): 4841 Black Pearl

viraga: tetszett? Lehet vennék még más társast is a jövőben csak nem tudom melyiket lenne érdemes. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#89) viraga válasza Napfénysüti (#85) üzenetére


viraga
tag

Rokon kissrác Heroica alapkészletet kapott karácsonyra, azzal játszottam. Mi a kérdés?

(#90) LÁZ válasza viraga (#89) üzenetére


LÁZ
addikt

gondolom, hogy jó e :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#91) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Vannak itt súlyos esetek: Hummer, T72, náci tank, pók, kamion, de a legdurvább: japó hadihajó.

(#92) dime27


dime27
őstag

Én most fejeztem be a 9397esem szétszedését cirka 1.5 óra volt :P Holnaptol elkezdem a B modell összerakását belőle meg lett ígérve keresztgyerekeknek! :DDD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#93) Napfénysüti válasza dime27 (#92) üzenetére

Szerintem ennél elég korrekt lett a B modell is. Sajnos van sok szett ahol a B változat az A-nak a nyomába sem ér. :N

Més que un club!

(#94) mghltm válasza dime27 (#92) üzenetére


mghltm
addikt

a hokotro most nagyon aktualis, jo valasztas

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#95) Labolt


Labolt
csendes tag

Nekem rengeteg Legom volt régen. Apám szerezte őket, kitudjahonnan (egyik sem volt lopott!). Kedvencem a 6781-es szett volt. Valahol a második költözésemnél hagytam el pár darabját.
Gyorsan rá is kerestem neten. 9100 -ért kelt el Vaterán.
Azt hiszem vadászok egyet magamnak. (Asszony hogy fog örülni... :DDD )
:R

Agy nélkül is van élet!!!

(#96) kovsol válasza mghltm (#94) üzenetére


kovsol
titán

ezen hangosan röhögtem :DDD

May the Force be with you!

(#97) FatalEror válasza Napfénysüti (#85) üzenetére


FatalEror
addikt

Én a starwars-t próbáltam,hát eléggé taktikus harcokat lehet kihozni vele,vicces,de hasonlít a sakkra,talán picit könnyebb.Szóval ez is egy olyan játék,amit az idősebbek is nyugodtan próbálgathatnak! :K
Amúgy érdekes,hogy van a legókon egy felső korhatár,és szerintem itt már mindenki jócskán átlépte ezeket számokat,érhet minket valami károsodás? :DDD

HardCore is my LifeStyle

(#98) mghltm válasza FatalEror (#97) üzenetére


mghltm
addikt

agyi/szellemi karosodastol nem tartok, ellenben az anyagi helyzetem romlasatol igen. gyorsan csinaltam egy "jaj de jo lenne ezt osszerakni listat":

8043

9397

8145

8110

8258

8265

8862

8461

talan 300e-bol meguszom

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#99) FatalEror válasza mghltm (#98) üzenetére


FatalEror
addikt

Nekem a
8455
8275
8460
típusokkal beteljesültek a vágyaim,persze ahogy a büdzsé engedi fejlesztek,de van ezen kívül még "pár" db legóm.
Amúgy még ezeket szeretném:
8258
8288
7905
8421
9398
9397

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#100) dime27 válasza mghltm (#98) üzenetére


dime27
őstag

És ezeket hol szereznéd be ujonnan/használtan mert már a legtöbbjét nem gyártják érdmes külföldről vhonnan rendelni Legokat én félek a megvámolástol stb...privibe jöhetne egy tipp :K ;) :U :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.