Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) 8th válasza ArthurShelby (#17) üzenetére


8th
addikt

"Én a legtöbbször (esetek 95%-a) telefonon alkudok úgy, hogy még nem láttam a terméket (így persze van benne kockázat is), ott előre megvan beszélve minden."

És ez így maximálisan korrekt is. Csak tapasztalatom szerint tíz vevőből tíz nem ilyen. Még az is rendben van ha azt mondja bocs öreg nem erre számítottam, vagy valami, de amikor ott áll neki vakarózni meg variálni az illető azt legszívesebben felrúgnám a holdra.

Legutóbb januárban Orion HS 500 hangfalakat adtam el jófogáson. Az étkezőben kerülgettük a sarokban már hetek óta, a ruhaszárítót alig lehetett tőle kinyitni mindenhol útban volt. Egyiknek a sarkán kopott volt a fólia a másiknak a vásznán volt egy gombostű fejnyi lyuk és hiányzott róla az Orion embléma. Ezt leszámítva makulátlan gyári állapotban voltak. Ahogy néztem 30e-40e között mennek a gyári állapotú buzerálás mentesek. Én 20k-ért raktam fel hárman hívtak fel, két komolytalan kisgyerek meg egy idősebb úr. Ő el is jött érte házhoz és elvitte alkudozás nélkül a hirdetés feladásának másnapján. Nem szeretek semmivel bíbelődni ha valamire már nincs szükségem inkább eladom picit ára alatt csak ne kelljen foglalkozni vele. Ilyen szempontból baromi lusta vagyok. Vagy kényelmes. Ahogy tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.