Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Valahogy mindig a metrón kapják el ezeket a telefonokat, pedig szerintem aki ennyire "nagyhatalmú" hogy megkapja a P40-t, és még használhatja is, az nem a metrón ül hanem egy X6-osban, vagy hasonló "Trabantban" :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Kasya válasza MarkCsiha461 (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

En is lattam mar kétszer mas kezeben meg nem jelent telefont. Egyszer diszkoban, egyszer pedig a foteren ulve, ahogy cseteltek rajta. A diszkoban voltam pofatlan elkerni es nyomkodni :D

Siman osszefuthatnak vele a metron is, nem minden mernok kap X6-ost.

[ Szerkesztve ]

(#3) GoldhandRent válasza Kasya (#2) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ez hol? 😱

-

(#4) hemaka válasza Kasya (#2) üzenetére


hemaka
nagyúr

Diszkóba még sosem voltam józan, esélytelen lenne, hogy kiszúrjam. Arról nem is beszélve, hogy a csajokat nézegetem, nem a mobilokat. :DDD

(#5) atike válasza MarkCsiha461 (#1) üzenetére


atike
nagyúr

.....nem minden esetben kell véletlen kapásra gondolni... Annak van beállítva, hogy az, de valójában meg csak fent kell tartani a folyamatos érdeklődést a készülék irányába... :)

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ahogy a Samsung leszokott erről az erős lekerekítésről, úgy szokik rá a Huawei egyre inkább.

(#7) Kasya válasza hemaka (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

A csajok meg masok telefonjat/orajat/cipojet ;] :DDD
Teljesen jogos, amit irsz :D

(#3) GoldhandRent:
Siofok Palace - SE W950 ha jol emlekszem. Eleg feltuno telefon volt akkoriban.
Hollandia, Almere - Lumia 800.

(#5) atike +1

(#9) miszterjoel


miszterjoel
csendes tag

És mennyi újat megtudtunk ezekből fotókból, főleg a hátuljából...:D

(#10) SlayerSub válasza MarkCsiha461 (#1) üzenetére


SlayerSub
tag

Fordító ismerősöm kapott már megjelenés előtti telefont, a menürendszer fordítása végett. Végén meg bizonyitania kellett képpel, hogy kakukk a mobil, összekellett törni....

(#11) hogabesz válasza SlayerSub (#10) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Gyorsan 3D nyomtatni valami házat, a belsejébe meg beletenni régi vackokat és van egy új telód :D

(#12) atike válasza hogabesz (#11) üzenetére


atike
nagyúr

Na az tuti megadja az érzését egy új prémium telónak... ;]

(#13) rigoberto


rigoberto
őstag

Vajon a full kijelző mikor jön meg Huawei éknél? :F

[ Szerkesztve ]

(#14) buherton


buherton
őstag

Nem értem miért kell ekkora telefonokat gyártani. Valaki elmondaná milyen előnyökkel jár? Csak a hátrányát érzem ebből. :( Még hozzá azt, hogy nem fér el a zsebembe.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#15) szabyka95 válasza MarkCsiha461 (#1) üzenetére


szabyka95
őstag

kinaban gyorsabb metroval kozlekedni mint autoval

(#16) antim válasza buherton (#14) üzenetére


antim
tag

Ez úgy van mint autóknál. Van aki kicsit, van aki közepest, van aki suv-ot, van aki kisbuszt,.. vesz. Sokféle ember, élethelyzet, igény. Nyílván piackutatás dönt, miféle méretek jönnek ki. Én például bármilyen dezodorra rászokok, azt szinte azonnal kivonják a forgalomból. :K

(#17) Postas99


Postas99
senior tag

Ne karja senki bemesélni hogy egy metrón utazgatva távolból kiszúrja a tokba dugott meg nem jelent telefon PONTOS Típusát (gyártó és modellszám):C

Ühüm.... mondd királyfi hány éves is vagy, és még hiszel a mesékben?
HAHAHA...... kacsaportál.......................

(#18) atike válasza buherton (#14) üzenetére


atike
nagyúr

Mert ezek már nem telefonok, és tartalomfogyasztás a válasz a kérdésedre.

(#19) buherton válasza atike (#18) üzenetére


buherton
őstag

A jó múltkorában elővettem a Motorola Moto G-t és üdítő volt a mérete. Persze azon nem fogyasztasz tartalmat, de valóban hordozható külön táska nélkül is.

Ezt a "telefont" már nem rakod el zsebbe, hanem táskába vagy kézben kell lennie.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#20) mjani1172 válasza szabyka95 (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

És ez mennyire érdekli a gazdag kínait? Aki 150 cm és hosszított S-osztályt vásárol?

(#21) buherton válasza mjani1172 (#20) üzenetére


buherton
őstag

Szerintem annak nincs ilyen autója, akit lefényképeztek a metrón. :)

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#22) mjani1172 válasza buherton (#21) üzenetére


mjani1172
addikt

Vagy övé a metró. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.