Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Lasy válasza csaby1984 (#600) üzenetére


Lasy
veterán

Valami????
Nagyon sok tuning van rá, amit pl M24 linkelt képek azok mind W595-re csinálta.
Tehát akkor mit is szeretnél, valami konkétum legyen azért.

+36702778032

(#602) willam69 válasza Lasy (#599) üzenetére


willam69
csendes tag

Szia Lasy

A menüim már meg vannak, csak ugye nem mennek, mert a közelmultban a szervizben frissitették,.
De a multkorában irtál le nekem egy customizer -t , azt valahogy fel is raktam és utánna frisitettem be, és aztán jólett.
De mivel időközben a gépem is léket kapott ,azok a dolgaim is elvesztek, Sajnos,
Ezért fordultam ujfent hozzád.

willam69

(#603) Lasy válasza willam69 (#602) üzenetére


Lasy
veterán

Akkor amire szukseged lesz:
A2uploader
SEUS
adatkabel.

felteszed a gyari szoftot igy
vagy ha csak a flasht szeretned engedelyezni akkor a customize_upgrade.xml fajlt kell felmasolnod a tpa/preset/custom mappaba, es ujrainditani a telefont.
ezt tartalmazza a customize_upgrade.xml
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<customization xmlns:scs="http://scs.sonyericsson.net/xsd/CDAGInput.xsd" xmlns:s="s.data">
<registry>
<flash-desktop>
<settings reg-path="/apps/flash-desktop">
<enable>true</enable>
</settings>
</flash-desktop>
</registry>
</customization>

+36702778032

(#604) willam69 válasza Lasy (#603) üzenetére


willam69
csendes tag

Köszi a customizer-t

felmásoltam az A"- vel, ujra inditottam a telót, nem volt meg a kivánt változás.

Csináltam egy SESU-t és azt irta ki, hogy a lehető legujabb soft van a telómon, és mindig nem jött meg a válttozás.

Mit tettem rosszul?

willam69

(#605) Lasy válasza Lasy (#603) üzenetére


Lasy
veterán

A CDA számot változtasd meg rendesen.

Nézd meg a szervizmenüben, hogy megváltozott-e.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#606) willam69 válasza Lasy (#605) üzenetére


willam69
csendes tag

sajnos az eredeti CDA-t nem tudom,
és hol kell átirni ?

willam69

(#607) willam69 válasza willam69 (#606) üzenetére


willam69
csendes tag

Hurrá, csak sikerült a dolog
Köszike a segitséget.
De azt had kérdezzem meg , hogy ami plasz irtál custom dolgot az mit tesz a telóval, mit engedélyez rajta? mert én azt is mentettem, de most még nem futattam le, .
kell-e hogy feltegyem? mert most minden ugy megy rajta, mint régebben.

willam69

(#608) Lasy válasza willam69 (#607) üzenetére


Lasy
veterán

Ez csak engedélyezi a FLASH lejátszást a menüben, és a háttérben.

+36702778032

(#609) lolll3


lolll3
tag

Szia!Nagyon tetszenek amiket csináltál esetleg K800i-hoz nincs valamid?? :U :R

[ Szerkesztve ]

"Majd ha az ember kivágja az utolsó fát, megmérgezi az utolsó folyó vizét, kifogja az utolsó halat is, akkor rádöbben, hogy a pénzt nem lehet megenni."

(#610) Lasy válasza lolll3 (#609) üzenetére


Lasy
veterán

A flash menün kívül minden van rá.

+36702778032

(#611) Lasy


Lasy
veterán

És indulhat a grillparty. Remélem jó idő marad.

+36702778032

(#612) Lasy válasza Lasy (#611) üzenetére


Lasy
veterán

A gyerekek nagyon élvezték.

+36702778032

(#613) Lasy


Lasy
veterán

Ma szereztem egy ritka telefont. Sony Ericsson T707
Szèp dizàjn. De 4 òràig tartott mire belevaràzsoltam a magyar nyelvet. Most,hogy màr megvan. Csak 5 perc kell hozzà.

+36702778032

(#614) Lasy


Lasy
veterán

Mint látom 2009. Március 27.-én már volt egy blog bejegyzés a telefonról de ott nagyon sok minden nem lett kivesézve.

Sok helyen olvastam, hogy nincsenek megelégedve a telefonnal, de miért nincsenek?
Egy aprócska gondja akad mindenkinek, hogy a Magyar nyelvet sajnálatos módon kihagyták belőle, míg a W508-ba belerakták.
A megjelenése csak júniusban volt. Melyről bővebben itt olvashatsz.

Sajnálatos módon a mostani külső nem a legszebb állapotban található, de ha nem viszik el tőlem akkor szerzek rá egyet. ;)

Itt az utolsó képen látszik is, hogy csak az előlap csere nem árt neki.
Külsőre csak az előlap ami nagyon kopik. De ehhez szerintem hozzájátszik, hogy zsebben nem csak a telefon volt az előző tulajnak. :(
Arab nyelvel és függően érkezett hozzám, és nem volt benne Magyar nyelv sem. Sima flashelés után sem került bele, mert nincsen hozzá Central Europe FS.
Na itt adódott az első gondom, hogyan tudnám meg belevarázsolni a Magyar nyelvet.
Elkezdtem keresni a neten W508 szoftot FBN kiterjesztést, hogy legyen egy nyelvi fájlom hozzá. Na persze sehol nem találtam olyat ami jó lenne. 3óra után sem találtam ezért feltettem a w508 FS-t, és lementettem.
Ha ezt az elején csinálom meg spóroltam volna 2,5órát.
A lényeg a lényeg, hogy most már megy. Viszont sajna egy apró BUG került bele, az opera minit nem tudom futtatni ha a magyar nyelv van kiválasztva. Csak újraindul a telefon.
Illetve bármilyen olyan résznél ahol hosszú szöveget kell írni, sajna ebbe az SMS írás is beleesik.
Viszont Angol nyelven ha a # hosszan megnyomjuk kiválaszthatjuk a standard rész és az tartalmaz ékezetet.

Szervező funkció, és telefonkönyv meg ilyenekről nem szeretnék semmit sem írni, mert nincsen semmi változás minden ugyan az mintha az ember egy másik SE telefont fogna a kezében.
SMS kinézet ugyan az mint a C510-ben.
Multimédia terén nem rossz alap esetben walkman 2.0 került rá.
Akusztikához nem is kell nyúlni tökéletes a hangzása, még hpm-77 fülesen is.

Mivel a telefon DB3200 ezért a VKP-k, és ELF-ek nem futnak rajtuk 95%-ban.
Ez nekem mint tuningolós emberkének igencsak rossz hír, de grafikai tuningot még fogok tudni készíteni rá.
Főmenü a szokásos, de itt alap esetben már 1 téma kivételével mind flash.
S mivel a teniszezőnőt szponzorálta a Sony Ericsson ezzel a telefonnal így belekerült Ő is egy flash menüvel.
2db alap játék van benne:
Bubble Town, és a Real Football2008
4db alkalmazás:
YouTube - ezt ugye mindenki tudja mi
AccuWeather.com - gondolom ezt is, de időjárás progi
Comeks Strips - ez egy képszerkesztő, de nagyon gyenge
Emotional PIM - ez pegid egy sima flash óra mely kitehető háttérképnek is.

Akkumulátora egy BST-39 mely a w910ben is jól szerepel, de ebben sokkal jobban. HSDPA hálózaton internetezve, mert ugye ezt is tudja a kicsike.
5óra után az akkumulátor csak 30%on volt.
youtube videónézés, facebook, twitter, és a hirdetések uppolása sem hiányozhatott belőle.

Tesztképek hamarosan lesznek.

+36702778032

(#615) Lasy


Lasy
veterán

Látom mindenki nyaral.
Egy KP500 tuning 1 óra alatt. :D
youtube

+36702778032

(#616) Icewind


Icewind
aktív tag

Szia Lasy,

nagyon cool ez a topic, csak ámulok nagyon szép moddingok grat :C

elérkezett az idő nálam egy telefoncserére, és erősen szemezek a w995-el :U
Ahogy néztem a topicban még nemigen fordult elő, tudod esetleg hogy ahhoz mennyire jók ezek a progik, milyen platformot használ, mennyire customizálható..stb?

üdv :R

(#617) Lasy válasza Icewind (#616) üzenetére


Lasy
veterán

Teljesen használhatók ezek a funkciók azon is.
Ha bármi kell szívesen segítek.

+36702778032

(#618) R̲e̲m̲ válasza Lasy (#617) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

Lasy!
a köv lenne a kérdésem:
k660i-t lehet vkp-zni különösebb barmolások nélkül?
pl nem akarom átállítani barnára, meg ilyesmik.
tehát csak kapásból ráhúzni. am cid52 es a teló
(seportalon kicsit kihalt a téma)
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#619) visityu


visityu
csendes tag

Segítség!!!
Kezdek megőrülni, és biztos, hogy bennem van a hiba!
A babe2raw progival a main-ből csináltam RAW fájlt. Ezután az ImgToolDB2020 progival módosítottam a telefonom (K800i) főmenűjének ikonjait az általam kiválasztottakra.
Ezt elmentettem vkp fájlként.
A kérdésem, hogy ezt hogy a manóba kell felvarázsolni a telefonra, hogy azok az ikonok legyenek láthatók, mint amiket kiválasztottam?
Olvasgattam X++ -ról, FAR manager-ről, JDFlash-ről. Próbálgattam is, de az egyikkel nem tudok csatlakozni, amásik hibaüzenetet ír ki.
Szájbarágósan valaki le tudná írni, hogy mi kell hozzá? (programok, driverek, stb) Esetleg linkekkel a programokhoz és szükséges fájlokhoz?
Akkor talán sikerülni fog.
Pedig komolyan mondom, hogy egy két helyen tényleg jól le vannak írva, de valahogy nekem nem akar összejönni.
Egyáltalán melyik a legegyszerűbb módszer. Van ahol epiusb.sys prolémát ór, pedig már feltelepítettem a driverekhez azt is.
Szóval elakadtam. A telóm az CID52-es SE K800i.

Előre is köszi a használható segítségeket.

(#620) visityu


visityu
csendes tag

Még annyit, hogy a következő progijaim meg vannak:
Babe2raw
Main2raw
DFX Replacer
FarManager (JDflash és SE.. pluginnel is)
ImgToolDB2020
SETool2_Lite_v1.11 (itt pl a quick access patch-et nem találom, vagy nincs fent)
XS++ (3.2)
Win USB Driver old pack

Mi kellhet még, a tudáson kívül?

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#621) visityu


visityu
csendes tag

Végül is sikerült a VKP fájlt feltöltenem a telefonra, viszont a bekapcsolás után próbáltam rámenni a menüre és a következő hibauzenetet kaptam:

Error occur in the
menu.ml file. This
may render the
menu unusable.

Szóval mi az amit elrontottam, vagy semmit, csak kellene módosítanom a menu.ml fájl tartalmát is a telefonban?
Arra van valami tanácsa esetleg valakinek, hogy hogyan kell?
Nem ott vannak megadva a telefonon a menuben használt képek és az elérési utak, vagy valami hasonló?
Vagy más valami a hiba oka?

Előre is köszi

(#622) Lasy válasza R̲e̲m̲ (#618) üzenetére


Lasy
veterán

Tsiga001:
lehet VKPzni, de sajna kicsit bele kell lépned a telefonod lelki világába. :D
itt egy kis segítség hozzá.
lehet még java alapon is, de akkor sajna minden indítás után el kell indítani a java fájlt is.
bővebben...

visityu:
pontosan mivel szeretnéd feltenni a vkpt?
cidtől függetlenül
fontos lépés lehet ez a része ami eléggé részletes lett.
ha csak a menü ikonokat szeretnéd lecserélni akkor elég csak ez neked.

+36702778032

(#623) visityu válasza Lasy (#622) üzenetére


visityu
csendes tag

Lasy,

Köszi a segítséget.
Alapjában véve a flash, és függetlenítéssel kapcsolatos linkedet megcsináltam. Nagyon jól, érthetően le van írva, és tökéletesen sikerült is.
Ezután az általam készített vkp-t is felmásoltam a telomra, de gyanítom, a problémám az volt, hogy:
1., én nem módosítottam a menu.ml fájl tartalmát
2., az általam készített png ikonokat sem másoltam fel a telefonra.

Innen kezdve meg szegény telefon honnan tudja, hogy én milyen ikonokat akarok berakni?

Vagy az ImageTool programmal módosított ikonoknál ezt nem kell megtenni?

Tehát amit megcsináltam, az az, hogy az image tool programmal lecseréltem a főmenü ikonjait., Elkészítettem a vkp fájlt.

Ezek után melyik lépéseket kell végrehajtanom?
Pl. menu.ml módosítás?
png fájlok telefonra másolása?
vagy elég ez az ikoncsere a programmal? A vkp fájl viszi a szükséges többi tartalmat is a megvelelő helyre?
Igazán nem tudom, hogy mit csinál a vkp feltöltése.
Vagy esetleg egyszerűbb, ha az ikonokat felmásolom a megfelelő könyvtárba a telefonon, és módosítom a menu.ml fájlt, mindenfajta ImageTool program használata nélkül?

Egyébként ilyen NFL Fan vagyok, és néhány csapat logo-ját szeretném látni a menüm gyári ikonjai helyén.
A céges nokiámra találtam egy készet, de NHL logokkal. Onnan hiányzik 2 ikon.
A sajátomat (K800i) szeretném NFL logosra megszerkeszteni.

Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#624) Lasy válasza visityu (#623) üzenetére


Lasy
veterán

Nos a K800ad elő van készítve VKP-ra? Mert ha nincsen akkor érdemes előbb azt megcsinálni, a VKP felrakása csak akkor megy ha ez már megvolt.

+36702778032

(#625) visityu válasza Lasy (#624) üzenetére


visityu
csendes tag

No látod a problémám itt kezdődik. Mit jelent az, hogy elő van-e készítve vkp-zásra.
Az általad írt függetlenítés és teljes flashelés minden típusra részt megcsináltam a telón, valamint fennt van rajta a K800i R8BF003 CID52 szoft (már ha ez lényeges.)
Bocsi, ha valami nagyon triviálissal nem lennék tisztában, de hát még nem nagyon mélyen foglalkoztam a témával, viszont érdekelne. Az elsőhöz meg ugye kell egy kis segítség. Főleg már az én koromban.
Előre is köszi.
STY

(#626) Lasy válasza visityu (#625) üzenetére


Lasy
veterán

Ez pontosan azt jelenti, hogy megvan.

Szükséged lesz a VKP-ra amit felszeretnél rakni, de cask a saját szoftodhoz való jó hozzá.

Ennek felrakása több félképpen lehetséges

FAR megapack ajánlatos.

1. teló kikapcs akku ki és vissza.
2. adatkábelt rádugod a gépre
3. elindítod a FAR.exe fájlt
4. alt+F1 0 (nulla)
5. SCRIPT résznél kiválasztod a QA2020-at
6. belépsz a BFLASH mappába
7. jobb oldalon kijelölöd a .vkp kiterjesztést, és F5-el copy-zod a fájlt.
8. katt az OK-ra
9. bal oldalon legfölül a ".."-ra katt addig míg ki nem írja, hogy biztos hogy kilép. azt leokézod, és bekapcsolhatod a telefont.

+36702778032

(#627) Lasy válasza Lasy (#626) üzenetére


Lasy
veterán

de mint írtad már megcsináltad az alapot, tehát értened kellene.
9. Far alt+f1 és 0, a kapcsolódásnál qa2020 válaszd!
10. Bflash mappa és egyesével ebben a sorrendben a REST, Quick_asses.vkp, remove-simlock.vkp

ezzel ugyanis 2 .vkp fájlt is felmásoltál. :D
a quick_acces.vkp, és ha csináltál függetlenítést is akkor a remove_sim_lock.vkp-t is.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#628) visityu válasza Lasy (#627) üzenetére


visityu
csendes tag

Akkor mondjuk, hogy ez a része megtörtént.
Az mit jelent, hogy csak a saját szoftomhoz való vkp jó nekem.
A saját telómra felrakott K800i R8BF003 main-ből csináltam egy raw kiterjesztésű fájlt, amit utána az ImageTool programmal megnyitottam.
Az ikonokat Photoshoppal megcsináltam arra a méretre amit az Image Tool is mutatott mint méret. (91x69 és 73x53 pixel). A képeket png kiterjesztéssel elmentettem.
Ezután az általam gondolt ikonokat lecseréltem azokra a png kiterjesztésű képekre.
A kisebbeket az unselect ikonja helyett, a nagyobb a selected.
Ezután az ImageTool programmal elmenteetm a projectet, meg a fájlból készítettem egy nfl.vkp fájlt.
Ezt feltettem a telóra az általad leírt módon, de a már korábbiakban leírt hibaüzenetet kaptam a telefonon. Hiába nyomtam az ok gombot, nem csinált semmit. Egy ideig kint volt ez a hibaüzenet, azután visszajött a standby képernyő.
Ha próbáltam ujra bemenni a menube, akkor jött ismét a hibaüzenet..
Tehát akkor lehet, hogy értem a dolgot, de valami még hibádzik a teljes sikerhez.

(#629) visityu válasza visityu (#628) üzenetére


visityu
csendes tag

Lasy,
Királyság van
Az előbb válaszoltam neked az új javaslataidra, tanácsaidra, hogy mit csináltam és hogyan.
Gondoltam próba cseresznye megpróbálkozom vele még egyszer, a leírásod alapján step-by-step..
Azt kell mondjam sikerült. Felraktam, és tökéletesen működik.
Ha minden igaz 3 hét múlva meg lesz a másik telóm is, akkor majd jövök a másik fórumra azzal is.
A terv egy SE X10i mini pro. Naon teccik, és a tesztek, hozzászólások többsége is abszolít pozitív irányba befolyásol.

Köszönöm a segítséget!!!

(#630) R̲e̲m̲ válasza visityu (#629) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

azt nem fogod tudni vkp-zni, mert ha minden igaz androidos :)

(#631) visityu válasza R̲e̲m̲ (#630) üzenetére


visityu
csendes tag

Igen azt tudom, nem is terveztem vkp-zni, de köszi az infot.

Még egy K800i-s kérdésem lenne. A családban még van 2 db K800i tipusú telefon amit később vásároltunk és már Live!-os menü és gombok vannak rajta. A gombok nem is annyira zavarnak, de a Live!-os menűt lecserélném rajtuk.
Az én telefonomon ami még CyberShot-os feliratú, nem volt vodamenüs, azon simán ment. (XS++)
De ezeken a vodásokon nem boldogulok vele.
Tudnátok adni valami segítséget hozzá.
Annyi még a különbség, hogy az a másik kettő az CID53-as.

Előre is köszi

(#632) Lasy válasza visityu (#631) üzenetére


Lasy
veterán

Igaz, hogy androidos, de ezt nem is kell VKP-zni csak rootolni, és sokkal könnyebb mint a VKPzás. :D
Részletes leírás:

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#633) visityu válasza Lasy (#632) üzenetére


visityu
csendes tag

Ezt a leírást amit ismét javasoltál már próbáltam a saját telóm mintájára, csak a CID53-as verziót.
Az a problémám, hogy a FarManager a telefon csatlakoztatásakor a következő hibát írja, amit nem tudom, hogy miért, és mit jelent:

Itt csak OK a lehetőség, és akkor kilép.
Szóval próbálom alkalmazni a CID53-as leírast az adott linken, de nem jutok tovább ennél a pontnál.

(#634) Flex Sharp


Flex Sharp
csendes tag

Sziasztok!

Egy SE W395 gyárilag független telefonnal rendelkezem. Olcsón jutottam hozzá ezért vásároltam meg de azóta látom, hogy ezzel a telefonnal a telefonáláson kivül kb semmit nem lehet kezdeni :/ gondoltam legalább "feltuningolom" egy kicsit hogy gyoesabb szebb legyen de ehhez a telefonhoz nincs semmi még a SEUS se támogatja.. :S Nem tudnátok segíteni, hogy legalább a szoftverét frissíthessem vagy valami elfogadható hangzást kicsikarjak ebből az elméletileg walkman mobilbol ó hatalmas guruk :R !?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv, :)) Peti!

(#635) felix93


felix93
újonc

helo Lasy! Látom te vágod a k660 telefont. Légyszi segítsmár hogy mit lehet ezeken módosítani. Előre is köszi. Itt az msn címem... szegedi_felix@freemail.hu

(#636) Lasy válasza Flex Sharp (#634) üzenetére


Lasy
veterán

Sajna w395 csak az omnius kezelte, de mivel az fizetős lett, így nincsen rá megoldás, hacsak nem garis, és azt megcsinálják az üzletben.

+36702778032

(#637) Lasy válasza visityu (#633) üzenetére


Lasy
veterán

Sajna pontosan nem tudom mit csinálsz, de mennie kell.

+36702778032

(#638) Lasy válasza felix93 (#635) üzenetére


Lasy
veterán

[link]
Ezt mind tudod csinálni a K660 telefonnal...

+36702778032

(#639) visityu válasza Lasy (#637) üzenetére


visityu
csendes tag

Pontosan azt és pontosan úgy csinálom ahogy a megadott linkeden, a K800i R8BF003 CID53 leíráshoz tartozó rejtett szövegben van.
A probléma: amikor kéri, hogy a C gombot nyomva csatlakoztassam a telefont, akkor kiírja azt az üzenetet. Erre csak OK a lehetőség, ekkor meg kilép, azaz visszajön az alapképernyő a FarManagerben..
Megpróbálom még egyszer, de már többször próbáltam ugyan azzal az eredménnyel.
Lehet, hogy valami driver, vagy egyéb ehhez a telóhoz hiányzik a gépemről?
De akkor a leírásod alapján a saját gyári menűs K800 telómon miért ment simán a dolog?
Nem értem és ez borzasztó. Pedig mindent úgy csinálok!!
Én is azt gondoltam, hogy az első készülék után simán fog menni a dolog, de valamiért nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#640) nogec


nogec
csendes tag

valakinek van-e nagyméretü órás hátérképe se k750i-re

(#641) taxy88


taxy88
aktív tag

Haliho!
Valaki tudja ,hogy hová kell másolni(A2Uloaderrel) az általam kreált RIGHT_SOFTKEY_HOOK.itm , LEFT_SOFTKEY_HOOK.itm és a CENTER_SOFTKEY_HOOK.itm fájlokat??
Én a TPA/PRESET/CUSTOM-ba tettem és nem történt semmi :(
:R

(#642) taxy88 válasza taxy88 (#641) üzenetére


taxy88
aktív tag

Megoldódott!
A tpa/preset/system/custmenubol ki kellett törölni a cust_menu_data.dat és a cust_menu_done_unpacking.dat fájlokat.Így már tökéletes:)

(#643) visityu válasza Lasy (#637) üzenetére


visityu
csendes tag

No az én problémám még mindíg fennáll ennek a vodás K800i-nek a függetlenítése és gyári szoft felrakása ürügyén.
Ha az XS++ -ra rácsatlakoztatom, a következőket írja ki:
11:56:56| TURN OFF PHONE!
11:56:56| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
11:56:56| You have 30 seconds...
11:56:56|
11:57:01| Baseband ID: 9900
11:57:01| Protocol Version: 3.1
11:57:02| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:K800)
11:57:02| ...using GDFS name
11:57:02|
11:57:02| Profiling SEMC phone...
11:57:02| Platform: DB2020
11:57:02| OTP CID: 51
11:57:02| EROM CID: 53
11:57:02| EROM Color: Red
11:57:02| IMEI: 35427102xxxxxx
11:57:02| Phone ID: K800
11:57:02| Region: VFE_LIVE_2
11:57:02| CDA: CDA102511/25 R12A
11:57:02| Firmware Version: R8BF003
11:57:02| EROM: R3A022
11:57:02| Ready for operation!

Ezután kiválasztom az általam megfelelőnek tartott FS fájlt
(K800_R8BF003_FS_CENT_EUROPE_RED53.fbn)
Kiválasztom a Customize file system ablakot.
Kiválasztottam a listából a CENT_EUROPE (CDA 102568/2)

11:57:19| ~~~~~~~~~~ Custpack information ~~~~~~~~~~
11:57:19| Custpack: CENT_EUROPE (CDA102568/2) (K800)
11:57:19| Generic(non-branded) custpack: No
11:57:19| Allowed languages: en, pl, cs, sk, hu,
11:57:19| ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Majd rákattintok a Flash gombra, és a következőt írja ki:

11:57:28| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED
11:57:28| Error: Cannot send flash loader
11:57:28| Error: Flashing failed
11:57:30| Disconnected... Unplug the phone

Ezt csak azért tettem ide be, mert itt látszanak a teló adatai, és jelenlegi szoftja.
Eredetileg a FarManagerrel is próbáltam, de ott meg a korábban már jelzett (633-as hozzászólás) hibát írja ki.
Azt jól tudom, hogy az EROM CID-et kell nézni ?
Szóval esetleg valami ötlet, hogy mi az amit nem csinálok jól?
A saját eredetileg gyári szoftos CID52-es telóm simán ment a leírás alapján. Gondoltam ez sem lesz egy nagy ördöngösség, de hát elakadtam.

Előre is köszi

(#644) Lasy válasza visityu (#643) üzenetére


Lasy
veterán

CID53-at még mindig a FARral tudod megoldani csak.

+36702778032

(#645) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Helló Lasy!

Egy barátom szeretné a voda menüs W910i-t átalakítani sima gyári menüsre. (értsd: nem kellenek neki a vodafonos vackok a menüben) Hogy lehetne megoldani?

Üdv.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#646) Lasy válasza Mr.Csizmás (#645) üzenetére


Lasy
veterán

A2uploaderrel kell megoldani.
kettő lehetőséged is van.
1.
A2uploader + SEUS
[link]

2.
A2uploader
[link]

W910 R1FA035 a legfrissebb szoft rá.
MAIN
FS

custom:
ha nem találtok custom fájlokat akkor ezt mentsétek el customize.xml névvel.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<customization xmlns:scs="http://scs.sonyericsson.net/xsd/CDAGInput.xsd">
<info>
<model>w910</model>
<country>Hungary</country>
<language-variant-name>CENT_EUROPE</language-variant-name>
<allowed-language>hu</allowed-language>
</info>
<clock>
<date>2009-10-12</date>
</clock>
</customization>

+36702778032

(#647) Mr.Csizmás válasza Lasy (#646) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

köszönöm! továbbítom neki.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#648) visityu válasza Lasy (#644) üzenetére


visityu
csendes tag

Azzal próbáltam már 1000x de az istennek nem megy.
Mindig azt a hibát írja ki amit már beraktam egy korábbi hozzászólásomban.
Ötletem sincs, hogy mi lehet a baj, miért nem megy.
Pontosan a leírásod szerint csinálom, és nem megy.
Akár melyik voda menűs telót próbálom, ugyan azt az üzenetet írja ki.
A sajátommal perfekt működik, de az CID52.

[ Szerkesztve ]

(#649) Lasy válasza visityu (#648) üzenetére


Lasy
veterán

A FAR manager nem ad ki ilyen hibát, ha mindent úgy csinálnál, akkor már készen lenne.

mindenféleképpen a gyári szoft az első, utána mehet a többi.

+36702778032

(#650) PH-User


PH-User
addikt

Hi!

Lasy nem jutottál előrébb semmivel sem?
Kb. fél éve írtam neked SE fórumon egy VKP-val kapcsolatban.
Itt feltettem újra, hátha valaki tud segíteni. :(((

Üdv.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.