Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cpt_sanya válasza ddekany (#48) üzenetére


cpt_sanya
tag

Rengeteg embert ismerek akinek PC-je van , és azt is preferálja. Ha nem lényeg a hordozhatóság.
Ugyanazért az összegért sokkal jobb Pc-t összetudsz rakni. Aminek hatékonyabb a hűtése. rugalmasan bővíthető. Könnyebben szerelhető/ szervizelhető. ÉS ha megsérül 1 kábel gyorsan találsz hozzá olcsón csere alkatrészt. Nem kell vadászni egy szerencsétlen szallag kábelre aminek minden mm-e aranyárban van. Mert ugye a gyártók nem adnak ki alaktrészeket a piacra. :W :W

(#52) ddekany válasza cpt_sanya (#51) üzenetére


ddekany
veterán

Desktop PC-t leginkább IT-sek/buherátorok vesznek gondolom (mint pl. én). Máshol inkább azt láttam, hogy kizárólag otthoni használatra is a notebook a természetes. A desktop ahhoz képest komplikáltnak és ormótlannak tűnik, rakás kábel, stb. Na meg nem lehet vele átmenni a másik szobába, ha zavar a gyerek/szülő. Illetve átlag ember gondolom nem vágyik arra, hogy ő alkatrészt tudjon összeválogatni, meg cserélni, mivel kínai neki az egész. Amit már nehezebben értek, hogy a notebookokhoz nincs általában külső monitoruk sem, sőt egyeseknek egerük sincs. Így húznak le minden munkanapot, vagy minden estét, kucorogva a billentyűzethez ragadt minimonitor előtt, pepecselve a tapipaddal. Gondolom mobil lejebb vitte az elvárásokat ezen a téren is, és ahhoz képes a csupasz notebook is ergonómiai csoda.

(#53) p a s s e r válasza ddekany (#52) üzenetére


p a s s e r
őstag

nekem a pc "a" központ a lakásban... monitorok lógnak rajta, erről megy a tv, az újság, a játék, a munka, a zene... amúgy szép kocka nappaliba is és nem világítós... :) el nem cserélném laptopra, az max másodiknak kéne, főleg mert kényelmetlen és dolgozni sem lehet elég hatékonyan az általad említettek miatt...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#54) Memora


Memora
senior tag

Megadrive controller nincs, csak Genesis? :DDD

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.