Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) P@trick válasza joi29 (#50) üzenetére


P@trick
tag

Szerintem a procikupak polírra gondolt....

semmi

(#52) DigitXT válasza joi29 (#50) üzenetére


DigitXT
félisten

Hagyjuk, mert már magad sem érted, hogy milyen álláspontot képviselsz...:R
Szerk: vagy ha igen, akkor jól titkolod: lehet rossz egy procikupak, vagy sem?:U
Legközelebb akkor írj, ha már "zöldágra vergődtél" a "sufni király" polírozással.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) joi29 válasza DigitXT (#52) üzenetére


joi29
őstag

-Kicsit emlékeztetsz valakire

CPT.Pirk-Igaz hogy legkevésbé nekem kéne,de elnézésedet kérem hogy
a témátol ily messzire sodród tunk. :R

(#54) DigitXT válasza joi29 (#53) üzenetére


DigitXT
félisten

témátol ily messzire sodród tunk
Mivel kiderült, hogy procikupak gondja volt a kollegának, a legkevésbé sem...:DDD
Egyébként nem válaszoltál a kérdésemre, de ideges smileyt berakni azt tudsz.

(#55) P@trick válasza DigitXT (#54) üzenetére


P@trick
tag

Hagyjuk mán' :DDD :U

semmi

(#56) agressiv


agressiv
addikt

Tessék lássatok csodát :R Kupak

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#57) agressiv


agressiv
addikt

Boccs a Dupla comment-ért de csak így tudtam megoldani :R

A következő képen látszik, hogy a borda mennyivel jobban melegszik eggyüt a processzorral, ugyanis terhelés után nem hül le a proci kapásból ami annyit jelent, hogy a hidegen maradt borda nem tudta lehűteni mint a csiszolás előtti esetben mivel végre sikerült elérni azt, hogy ne maradjon hideg a borda :D

CPU

Hát még a borz.....

(#58) Ste


Ste
addikt

kellemes hangvételű és érdekes cikk :)

nekem most is xp-120am van és meg vagyok vele elégedve. a korábbi 939-en is az volt és soha nem ment 40 fok fölé terhelt állapotban. vagy a bios mérhet félre, vagy csak kevés neki a benti légáramlat (benti = dobozon belüli)

(#59) lapa válasza CPT.Pirk (#19) üzenetére


lapa
veterán

a képen 3 marha nagy borda van egy hasonlóan jellemezhető alutömbön, ami a procin meg az északi hídon pihen.

azért arra érdemes figyelni, hogy a polírozást nem célszerű késélezővel végezni... legjobb egy mondjuk 40 x 40-es jó vastag üveglap, arra meg az 500-as meg 1000-es vizes csiszoló.

jól jöhet esetleg szervízből kunyizott rossz foglalat (alaplapról leflexelve pl), mert elméletben pont (és csakis) a közepén kéne lefelé nyomni a munkadarabot a csiszolóra. a vízszintes síkban mozgatás pedig csak minimális erővel kéne történjen, 8-as alakban és bő nyállal / vízzel.

oldalt fogva a procit minden esetben domború lesz az eredmény, mert egyszerűen a fogás jellegéből adódóan mindig az irányba mutató széleken lesz nagyobb a nyomás.

akkor a jó, mikor érezhetően "cuppan" mondjuk egy üveglapon akár szárazon is. a "cuppanás" alatt azt a jellegzetes erőt értem, amit két igen jól illeszkedő test szétválasztásakor érez az ember, amíg a levegő be nem áramlik közéjük. nemtom ez így érthető-e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.