Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Kár a túlzásba esett csicsa miatt. Kicsit letisztultabban rohadt jól is kinézhetett volna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Soybex


Soybex
őstag

Nagyon dzsuké telefon lett ;]
Borzalmas a külseje..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Keresem a Lamborghini stílusjegyeket benne, de nem látom sehogy.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Ez nagyon gáz.
Viszont EZEN a BOOMBOX-on látszik hogy Lambo

[ Szerkesztve ]

(#5) no more


no more
addikt

Jézusom, de csúnya! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#6) jUUh


jUUh
addikt

Pfhejj de ronda :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hát igen.
Ferruccio Lamborghini most forog a sírjában...
Még jó, hogy nem láthatta....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) tixem


tixem
addikt

Az a háttérkép a 10 évvel ezelőtti mókolós Sony Ericssonos időimet juttatja eszembe, amikor mindenféle sz*rabbnál sz*abb brand-es háttérképpel és témával feszítettem, mert azt hittem fú de mennyire cool :D Pedig nagyon nem. Szivárványos neonos háttér előtt nike pipa és társai :DDD Vááá

Na ez pont ilyen. Végül is csak 10 évet késett.

(#9) Szabcsizz Hátdehátde.. Az arany drága meg kvaliti meg exkluzív. Mint a Lamborghini, nem látod az összefüggést? :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#9) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

De miért kell az,hogy legyen benne arany szín???Árulja már el nekem valaki..
Nem ettől lesz Lambos a telefon..

(#10) Mr.Silkó válasza Soybex (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1

(#11) Swinegod


Swinegod
őstag

Kövezzetek meg, de szerintem nagyon pofás cucc

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#12) forgonati


forgonati
őstag

Akkor most ilyet kell majd vennem hogy igazán menőn feszíthessek a Huracán-omban?

Keelah Se'lai!

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

Basszus, nem igaz, hogy senki nem nézte meg rendesen a képeket!
Tonino Lamborghini . A fél pálcás DM alsó polcos büdösítők márkája.

Egyébként ez nem lenne rossz kinézetre, ha a kamera környékén kissé normálisabban dolgoznak a designerek.

(#14) lexter00


lexter00
őstag

Köpedelem az a műbőr hátlap,merthogy az nem igaz bőr az 100%

(#15) Elementh


Elementh
aktív tag

Végeztek valami közvélemény kutatást Lamborghini tulajdonosok körében, vagy hogy jött ez az "ötlet"? El nem tudok képzelni egyet se ZTE telefonnal.. Pláne ilyen kinézettel..

(#16) atike


atike
nagyúr

....ezt a két nevet valahogy nem megy összekapcsolnom.... :U

(#17) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Biztos lesz vagy 1 milla a telcsi. Vertu 2.0 ;]

(#18) persil


persil
nagyúr

Abban is biztos vagyok - a fentiekkel teljesen egyetértve - hogy akik megveszik, azok közül 10-ből 9 az a tipikus lambirDZSiniző lesz :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19) #06658560 válasza atike (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Plusz mindenki más: Tényleg ilyen nehéz elolvasni a topikot kommentelés előtt? Köze nincs az autómárkához!
Ehhez azonban van: Tonino Lamborghini. És ide passzol is mind stílusra, mind árra, mind presztízsre.

(#20) persil válasza #06658560 (#19) üzenetére


persil
nagyúr

"Lamborghini készüléket fabrikál a ZTE"

"A luxusautó-márkát idéző telefon"
"...ami az olasz luxusautó jellegzetes vonásait jeleníti meg"
Stb.

Az a baj, hogy maga a cím és az egész poszt is teljesen rossz ILYEN SZEMPONTBÓL, nem csoda, hogy mindenki az autóval jön egyből. Szóval - kivételesen - nem a kommentelők a hibásak.
Nem mellesleg, ahogy elnézem ezt a cig, bazári stílusú márkát, ezt is a lamborghini, mint autómárka ihlette.
Ettől független, továbbra is azt mondom, hogy a célközönség az lesz, akiket fentebbi kommentemben említettem :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#21) #06658560 válasza persil (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Viszont a kedves kommentelők olvashatták volna a kommentemet, amelyikben már jeleztem ezt az eltérést!
Olyan apróságokról, mint a telefonon rendesen kiírt brand és a két márka eltérő logója ne is beszéljünk! Ahogy arról se, hogy egykor nem csak autó és traktor tartozott a Lamborghinihez, mégsem az autó inspirálja a szivattyúkat.

(#22) atike válasza #06658560 (#19) üzenetére


atike
nagyúr

Kicsit sokat kellene olvasni, ha mindig minden hír és cikk topicját át kellene rágni.... :)

[ Szerkesztve ]

(#23) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez kell. Még több ilyet.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#24) forgonati válasza #06658560 (#21) üzenetére


forgonati
őstag

Ezer bocs ha a cikk elolvasása után nem olvasom végig még az összes már meglévő kommentet kommentelés előtt. Lehet neked ilyen sok időd van, akkor ezért irigyellek. Jesszus...

Keelah Se'lai!

(#25) #06658560 válasza atike (#22) üzenetére


#06658560
törölt tag

De a tizenharmadik baromságot beböfögni minden hírhez muszáj. Hurrá!
Jelen esetben kemény huszonöt komment ezzel a topik. A kényes infót pedig a cikkbe illesztett mindkét kép is hordozza.

#24 forgonati: De akkor miért érzed kényszerítve magad, hogy kommentelj? Attól leszel boldog, hogy egy beszélgetésbe bele böfögsz valamit csak azért, mert lusta vagy?

[ Szerkesztve ]

(#26) atike válasza #06658560 (#25) üzenetére


atike
nagyúr

...mivel nekem választál ezért megkérdezem... Az, amit írtam, hogy a két nevet nekem nem megy összekapcsolni ez ennyire a lelkedbe gázolt? :F Ez baromság...? Nem kezdtem el semmilyen autós és/vagy luxus "szálat" ecsetelni, fejtegetni.... Miért nem jelezted a cikk írójának, hogy frissítse a cikket a megállapításoddal (ami amúgy tényleg fontos kiegészítés)? Akkor lehet kevesebb olyan komment születne... Miért baj az, hogy ha jön még a 14. és 15. emberke is aki esetleg ilyen véleményen van....? És ha immár tudva, hogy az autómárkához csak érintőlegesen kapcsolódik továbbra is az a véleményem, hogy még mindig nem igazán kapcsolom össze a két nevet...? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.