Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arabus


arabus
addikt

Köszönjük a bemutatót. :R

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#2) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

"de kinek kell a régi kinézet... Kb senkinek."
Na ebben ne legyél olyan biztos. :DDD

(#3) Lalikiraly válasza Tamás88 (#2) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Tudom tudom, sok ősmaradi, windows classic shell. Köszi, elmúltak már a dosos idők. Azt ne mondják, hogy egy ezred másodpercel gyorsabb lesz a gép és azért inkább kikapcsolt mindent, és inkább elhányja magát. Ennyi a szolid véleményem. Persze én is rengeteg fölös vackot kitakarítok a windowsból. Mert van benne bőven.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) Lalikiraly válasza arabus (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szívesen :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Én virtuálisba tettem fel. Viszont volt egy bakid, helyi fiókot csak teljesen offline telepítésnél lehet megcsinálni, azaz a telepítőben nem szabad hálózatra csatlakozni! Ha felcsatlakozol, onnantól nem ad már lehetőséget rá, csak a telepített rendszerben. Amúgy ez a kb.40%-kal gyorsabb dolog csak érzetre annyi, vagy valóban, mérhetően is kb.ennyi?

Fejlesztői verziót élesként használni, eléggé bátor dolog :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6) Hieronymus válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Van egy kérdésem.
Látom a Dolby támogatást.
Próba változat vagy leváltották a saját rendszerüket erre?
Magyarul próba idő után vásárolni kell vagy teljes értékű szoftver?
Illetve tartalma Atmos támogatást vagy az csak 12, 13 változatokban várható.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#7) KaitouP


KaitouP
veterán

Szia!

Milyen módon telepíthető a rendszer? Játékok futtatása rendben történik?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) Krugszvele válasza st3v3np3t3r (#5) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Én is élesre telepítem holnap délelőtt. nincs azzal semmi gond, ugyanezt végigcsináltam a 7-8-10-el is.
A 40% gyorsulás valószínűleg abból lehet, hogy egy régi, lelakott windowsról váltott? :)
Szerintem semmilyen gyorsulás nincsen, csak az animációk jobban elfedik, hogy mennyire lassú. (lásd iphone-ok)

Erre az offline fiók csak offline állapotban készíthető dologra ráfigyelek, a win 10-nél is ezt mondják, de ott simán működik - a legújabban is.

(#9) Lalikiraly válasza st3v3np3t3r (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia! Igen igazad van, a 10-esnél is így volt már. Offline kell telepíteni, amúgy sem szeretek bejelentkezni.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#10) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Én simán a letöltött iso filet a rufussal kiírtam egy pendrive ra és már ment is fel teljesen tiszta telepítéssel. Offline érdemes telepíteni, nem kell wifi be bejelentkezni..

Nos nekem az Iriiun webcam program, az OBS, a Videopad video editor, a Messenger, videólejátszó, spotify simán mennek. Egyszer adta meg magát a rendszer... De az is csak egy dupla telepítő indítás miatt.

A Dolby alkalmazást felrakja, nekem nem ír korlátozást, de laptopon annyira úgysem tudod kihasználni. Viszont nélküle még trébbül szól :D

Sebességérzet. Hát lehet az animációk miatt, de kifele is gyorsabban kapcsol a gép szerintem.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) TechRobot


TechRobot
aktív tag

De kell a régi kinézet ez nem mac... legyen baloldalt ahogy az kell.

Dikk egy százas...

(#12) ergoGnomik


ergoGnomik
tag

Lekerekített ablakok. Wow! Mekkora nóvum! Vagy várjál csak! Windows XP alapértelmezett téma.

VÓTMÁ! [hátongólya]

(#13) cskamacska válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


cskamacska
addikt

"ősmaradi"

Uh, ne is mondd, a népek nem tudják mi a jó. :(

Ilyen volt a lemezkezelés már Windows NT 3.51 óta
(Disk Administrator majd Disk Management még 25 évig)

Aztán a MS dizájnerek végre bevezették a 40. évezredbe :R


:P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#14) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szerintem amivel tudnának nagyot lépni, az a tálca átalakítása.

Sok helyről hallom, és én is osztom a véleményt, hogy miért nem lehet egy lebegő dinamikus méretű tálca? persze akkor már dokk. Dehát akkoris. fölösleges a képernyő egész alját elfoglalni.
Legyen minden ablak felett és jóidő. De csak éppen akkora legyen, ahány ikon és kirakott dolog van rajta. Valakinek lehet elég lenne egy start gomb és kész.

példa:

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15) KISDUCK válasza Lalikiraly (#14) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kapcsold be a tálca elrejtését és akkor nem foglal el helyet, ha nem használod.

(#16) Lalikiraly válasza KISDUCK (#15) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Persze ez evidens, de pl örülnék, ha csak egy start gomb fixen ott lenne. semmi más nem kell. Hátha egyszer megcsinálják majd. a Nexus dokkal félig meg tudtam csinálni...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#17) KISDUCK válasza Lalikiraly (#16) üzenetére


KISDUCK
addikt

Minek csak egy start gomb? Ha megnyomod a windows gombot akkor a start menü úgyis előjön.

(#18) st3v3np3t3r válasza Krugszvele (#8) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Régen ment, az új buildoknál ha érzékel netet, akkor fel sem ajánlja...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19) Hieronymus válasza Lalikiraly (#10) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A Dolby alkalmazást felrakja, nekem nem ír korlátozást, de laptopon annyira úgysem tudod kihasználni. Viszont nélküle még trébbül szól "

Köszönöm.
Akkor ez azt jelenti dobták a saját megoldást, ami jót jelent.

A viszont nélküle, placebo. A dolbyt támogató hangeszközök szinte kizárólag USB kapcsolatú eszközökön támogatottak.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#20) Tamás88 válasza st3v3np3t3r (#18) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Dehogynem, csak el van az dugva. VirtualBoxban sikeresen készítettem offline fiókot, csak először az utolsó pontot kell kiválasztani, majd a jobb oldali aláhúzottat.

(#21) Krugszvele válasza st3v3np3t3r (#18) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

A hetekben is telepítettem nagyjából tíz alkalommal legújabb buildet. igaz pro verziót, mindenhol ment ms fiók nélkül, offline fiókkal.
lehet, hogy a home verzió amihez feltétlen kell?

(#22) Lalikiraly válasza Krugszvele (#21) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

nyugi megy a home is offline. nemrég telepítettem úgy én is. csak most elfelejtettem a netet nem kiválasztani.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#23) Lalikiraly válasza Hieronymus (#19) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A fejhallgatókhoz szerezze be a dolby atmost. ennyit ír. mást nem.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#24) st3v3np3t3r válasza Tamás88 (#20) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

1hete tettem fel a 21h1-et egy samsung n150-re, azon is tesztetelm. ha a telepítőben csatlakozok a netre, akkor csak online fiókot ajánlja fel, a helyi fiókot nem. ha nem csatlakozok a netre, akkor automatikusan helyi fiókot hoz létre.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#25) cinemazealot válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ősmaradiként szerényen jelentkeznék... :B Én a mai napig nem vagyok képes megtalálni dolgokat a Windows 10-ben. Van, hogy úgy kell rákeresnem neten, hogy mit hol találok. A gyorsaság pedig nem feltétlenül csak a gép sebességében mérhető, hanem a felhasználó könnyű eligazodásában is. De a magánvéleményem is az, hogy a vezérlőpult és egyéb beállítások gépházba (és még ki tudja hány másik helyre) történő széthajigálása semmivel nem tette gyorsabbá a rendszert. :N

A tesztet köszi. :R Furcsa látni, ahogy az MS-nek is megvannak a maga korszakai: szögletes, kerekített, szögletes, kerekített... A középre rendezett tálca után már csak azt a pillanatot várom, mikor lesz alapértelmezett felülre rendezve az óra (a'la Mac). :D

Technikai megjegyzés: javaslom, hogy legközelebb állványról forgass, mert úgy egyfelől mindkét kezed szabad, másfelől a néző sem lesz tengeribeteg. ;)

(#26) nemlehet válasza cinemazealot (#25) üzenetére


nemlehet
őstag

Teljesen egyetértek veled. Bár a Win10 az ilyen totál öszvér egyes funkciók a gépházban vannak, mások a vezérlőpultban, megint egy csoport meg mind a 2 helyen.
Attól mai napig habzó szájú görcsben fetrengek a padlón, hogy kikapcsolod a windows defendert a vezérlőpultból, de egyes moduljai akkor is aktívak maradnak amik remekül el vannak dugva a gépházban. Ez milyen gány szar megoldás már?

Amúgy a 11-ben sikerült végre kukázni a régi UI elemeket? Nem mintha bármi bajom lenne velük, nekem nem a flat designtól lesz jó egy rendszer, csak jó lenne ha végre eldöntenék, hogy akkor legyen minden tabletszerű és gépház, vagy megmarad a control panel és desktop rendszer szeretnénk lenni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#27) Narxis válasza Hieronymus (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Válaszoljon már valaki erre!

Thanos was right.

(#28) arabus válasza Narxis (#27) üzenetére


arabus
addikt

Ez nem win függő feature szerintem.
Ha a hangkártya szoftver és driver tartalmazza/támogatja akkor működik ha nem nem.
Azt is tudni kéne milyen hangchip-hez kell.

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#29) Lenry válasza Lalikiraly (#9) üzenetére


Lenry
félisten

Home Windowsnál kell offline telepítés, Pro esetében ugyanúgy van lehetőséged lokális fiók létrehozására külön trükközzés nélkül

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) arabus válasza Narxis (#27) üzenetére


arabus
addikt

Pl: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#31) Narxis válasza arabus (#30) üzenetére


Narxis
nagyúr

:R

Thanos was right.

(#32) janeszgol válasza Krugszvele (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is. Eddig mindegyik Windowst a hivatalosan kiadott próbaverzióval kezdtem el használni élesben. Nem vacakolok virtualizációval.

Lalikirály: én talán középen hagyom a start menü gombot (ha zavarni fog, akkor megy vissza balra), viszont a meglévő W10-es kinézettel. Nekem az jön be.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) nevemfel válasza cskamacska (#13) üzenetére


nevemfel
senior tag

A régi felület átláthatóbbnak tűnik.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#34) bLaCkDoGoNe válasza Lalikiraly (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem csak az ősmaradiaknak kell a régi kinézet – személyesen ismerek olyanokat, akik nem a rendszer logikáját tanulják meg (már ahol van neki, mert pl. a korábban már említett Gépház - Vezérlőpult kettősségtől én is kész vagyok), hanem kb. azt, hogy hova és mire kell klikkelni. Na, az ilyen felhasználók alól teljesen kirántja a szőnyeget, ha elkezdik átvariálni a kulcs UI elemek helyét / kinézetét. Szomorú, de ez van.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#35) 7 válasza KISDUCK (#15) üzenetére


7
addikt

Jelenleg en is rejtett talcaval hasznalom a Windowst. A fo nehezseget az jelenti, hogy amikor egy aktiv ertesites miatt a talca (az elvarasoknak megfeleloen) felugrik, akkor kitakarja a kepernyo egyik szelet teljes egeszeben, amig ki nem nyomom. Erre mondjuk egy dock jellegu talca megoldas lehetne (vagy akar az, ahogy az Apple megoldotta, hogy valami animacio kereteben pattog az alkalmazas ikonja).

[ Szerkesztve ]

(#36) Lenry válasza Tamás88 (#2) üzenetére


Lenry
félisten

én pl tudom, hogy ha akármilyen szögben balra és lefelé mozgatom az egeret, akkor előbb-utóbb eljutok a bal alsó sarokba, ahol ott lesz a start gomb, nem kell pluszban keresni, ha ott kattintok egyet, akkor tuti, hogy a start fog megnyílni. ha berakják középre, akkor keresni kell.

az ilyen és ehhez apró nüanszok összeadódva szignifikáns különbséget tudnak jelenteni munka közben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Ezt az új tálcát át lehet állítani, hogy a bal oldalon legyen? Amióta 16:9 arányú monitoron dolgozom azt szoktam meg (start gomb meg fent van a bal sarokban).

sweetlou6.wordpress.com

(#38) DeltaPower


DeltaPower
őstag

de kinek kell a régi kinézet... Kb senkinek.
gondolom ez a középre helyezett tálca csak ikonos, ikonszöveg nélkül. akkor pedig nálam felejtős, nem fogok minden egyes alkalommal kétszer kattintani, közte ablakanimációt várni, hogy ki tudjam választani a 2-3 visual studio, 3-4 böngészőablak közül azt ami nekem kell. marad a balra tálca, szöveges gombokkal.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39) nemlehet válasza DeltaPower (#38) üzenetére


nemlehet
őstag

Nah jah itt ütközik a casual meg a professional user szempontja. Aki munkára használja annak fontos, hogy minden ugyan úgy legyen, muscle memory-ból lehessen kattingatni és kb irreleváns hogy néz ki. A Hilti fúrókat se tervezik évente hogy designosabb legyen :D

A casual usert inkább érdekli hogy néz ki, bár ők se annyira boldogok attól ha nem találnak meg semmit.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#40) MasterDeeJay

Na kipróbáltam. A telepítésnél a varázslóban hiába nyomok gombokat pl H hogy hungary nem ugrik oda, görgetni kell és kiválasztani. A testreszabás résznél berakhatták volna a nem egyezem bele semmibe dolgot.A telepítés valamivel lassabb volt mint win10 esetén de az is igaz hogy a régi telepítőt használtam és csak a wim file-t másoltam át, jelentősege nincsen.
Szóval a teszt gépen jóval gyorsabb volt mint a win10 (Dell E6400 notebook, P8700, 4gb ram, 128gb SSD) . Annyi csalást látok a dologban hogy az animációk mintha fel lennének gyorsítva (ki szoktam kapcsolni egyből de itt feltűnt hogy gyorsabbak)
Drivereket is szépen megtalálta.(bár HD4500-as őshalálgyorsítóhoz kell mókolni hogy menjen hw gyorsítás rendesen de az win10-nél is volt, ez miatt áttetszőség nem megy de nem is életbevágó)

Felület nekem tetszik pedig nem vagyok híve az újításoknak. Annyi hogy jóval kevesebb tartalmat jelenít meg, túl sok a térköz a sorok között filekezelőben.
Majd egyik asztali gépemen lesz hosszabb távra tesztelve, az hasonló mint ez. (core2 E6600, 4gb, SSD, 7200GS)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#41) Hieronymus válasza Lenry (#36) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A középre tett start gomb az érintés és/vagy toll támogatással rendelkező eszközöknél érdekes.
Az eddigi ismereteink szerint szabadon kiválasztható lesz a kívánt üzemmód.
A kész termékben automatikusan az optimalizálhatnák a hardver kiépítésnek függvényében a start gomb pozícióját. Mindenkinek ez a megoldás lenne a legjobb.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#42) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nos ha már felmerült így a kommentekben, természetesen én is gyűlölöm, hogy bizonyos dolgokat továbbra is csak a régi gépházban, még bizonyosabbakat pedig azon belül kb Win95 ös felület mellett lehet állítani. Ami már a szégyen kategória. Tehát jócskán lenne mit fejleszteni e téren. No meg a telemetria és hasonlókat ha feladnák na akkor gyorsulna.

Igen igaz, hogy a hétköznapi népnek fontos a design...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#43) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Most már az összes verziónál csak úgy lehet local fiókkal telepíteni, ha nincs internet... viszont mi a baj az online fiókkal? Telepítés közben tudsz regisztrálni egyet :)
adattolvajok@hotmail.com :)

(#44) Vesa


Vesa
veterán

Komolyan arról beszélgetünk, hogy új design? A W10-ben mai napig csak külső programmal lehet megoldani rendesen ey csomó dolgot, pl. rendszer fontok egyedi méretezését, és mai napig nem voltaqk képesek egy rendes dark módot implementálni. MS-nél a dark mód full fekete-fehéret jelent, mint a középkorban. Az ikonok rendszerszintű testereszabásáról meg ne is álmodjon senki, a Windows 1.0 óta jelenlévő, undorító citromsárga folder ikonokat csak mindenféle berheléssel lehet megváltoztatni, amihez a hardcore usereken kívül szerintem ember nincs a földön, aki nekikezdene. És akkor most az a nagy ötlet, hogy középen van a Start gomb. Parádés! :W

A tudomány a valóság költészete!

(#45) Lenry válasza Krugszvele (#43) üzenetére


Lenry
félisten

például mert ha nem én fogom használni a gépet, akkor külön meló hogy utána eltakarítsam az online fiókot, meg azért is, mert nem szeretjük, ha valamit ránk erőltetnek (ráadásul úgy, hogy nem nagyon látni az igazán egyértelmű előnyét, hogy miért is lenne ez nekem jó)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46) MasterDeeJay

Na most beraktam egy asztali core2-esbe, használható sebességű. Driverekből mindent megtalált, beleértve az integrált G41-es gyorsítót is. Nem volt gond a más AHCI driverrel sem.
Indulási sebességben veri a sima Win10-et ezen a gépen.

Ami gondja van hogy induláskor a .net 3.5-öt töltené le de nem sikerül neki. (inteles driverhez kell)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#47) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Nekem is kidobál néha az értesítési központba, hogy valamit nem sikerült letöltenie, de azt már nem értem hogy mit. Minden driver minden szépen felment. Sebességben magasan veri a 10 et.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#48) King Unique válasza Krugszvele (#43) üzenetére


King Unique
titán

Ez az információ amúgy honnan van? :D Csak mert eddig is evidens volt és a W10 topikban is már el lett magyarázva, hogy Pro kiadástól eleve adott a telepítésnél a helyi (offline) fiók kiválasztásának lehetősége aktív internetkapcsolat mellett is, + ugyanúgy W11 esetén is lásd az alábbi videót és screenshotot, meg az utóbbinál is max. Home kiadás esetén lehet problémás, de akár az utóbbinál is kitrükközhető, + lehet utólag is oda-vissza váltani helyi fiók és Microsoft-fiók között, stb. :))
A Microsoft-fiók használatának meg ugye lehetnek előnyei, lásd pl. Store teljeskörű használata, beállítások szinkronizálása egy új telepítésnél, hardverváltozás utáni újrakativálás, W11-nél a tálcán lévő widget is elvileg csak azzal működik vagy legalábbis nálam helyi fiókkal próbálva nem akart, stb.

[ Szerkesztve ]

(#49) King Unique válasza MasterDeeJay (#46) üzenetére


King Unique
titán

Mivel ennél a W11-nél lényegében összemosták a W10-et a gyengébb hardvereken jobban futó W10X-szel, megkapta előbbi az utóbbi funkciót és lett kiadva 11-ként, ezért reális a gyorsulás, de azért annyira nem drasztikus, meg olyan magasan nyilván nem veri, pl. a linkelt cikkben is 3 másodperc volt az eltérés a bootolási időnél.
Amúgy meg ugye Insider Preview Dev Channel ez a 21996.1-es build és még nem a végleges, vagyis nem meglepő ha itt-ott vannak még bugok, furcsaságok, pl. műveletközpontban nálam is dobálja állandóan az értesítést valamilyen sikertelen beállításról/telepítésről.

(#50) MasterDeeJay válasza King Unique (#49) üzenetére

Amit tapasztaltam hogy néha eltűnik az egérkurzor aztán restart javítja, bár most távoli asztalról megy ott nincs ilyen hiba. Ja meg be tudtam aktiválni, poénból beírtam egy 5 éve lejárt MAPS kulcsot win10 enterprise és simán beaktiválta.
Most SMB megosztás lesz a feladata egy chia/flax farmnak 24/7, meg néha próbálgatok rajta dolgokat.

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.