Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"A jobboldali pedig a fő kulcs, ami még elemcsere után sem volt hajlandó működni."

Újra kell párosítani az autóval. Biztosan van megoldás rá a neten.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) Lalikiraly válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Sajnos nem. Chiphibás. Megnézték géppel. A kövi részben kiderül. Azt mondja magáról hogy ő a 8-as kulcs... De egyszerüen rossz jelet ad és a led sem világít. :(

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) csoki46


csoki46
aktív tag

Sok sikert az autó feltámasztásához/fenntartásához. Én most vesztettem el az érdeklődésem teljesen. Ilyen nyúlfarknyi "bejegyzésekként" haladva soha véget nem érő mese lesz. Nekem így inkább bosszantó a dolog, mintsem érdekes.

(#4) Lalikiraly válasza csoki46 (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát én annyit tudok mondani, hogy egy használt autó mindíg egy véget nem érő mese.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) buherton válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


buherton
őstag

Nem feltétlenül az. Nekem egy 12 éves Priusom van, amit két éve hajtok és a szó szoros értelemben semmi gondom nem volt.

Tényleg lehetne hosszabb, mert ennyi szövegért inkább meg sem nyitom, majd csak 1 hónap múlva, amikor összegyűlik néhány rész.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#6) Lalikiraly válasza buherton (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát mert a priusoknak nincs is baja :D
Ez tény... Nem ígéret :D

De sajnos ezek a régi merciknek a nagy része már kétszázszor vagy ki tudja hányszor megkerülte a földet, a 90-es évek ruppótlan zsírosnyakú vállalkozójától kezdve, a fillérvadász taxison át, a nem napon barnut galeri is használta őket. Persze költeni egyik sem szeret rá... De olyan szinten, hogy semmi. Csak amíg gurul.. Amikor egyszer megáll, akkor a jobbik fajta annyira megcsináltatja, hogy eladható legyen. És nekem ez már 15+ éves tapasztalatom.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) Mr X válasza Lalikiraly (#4) üzenetére


Mr X
veterán

A fórumtárs arra gondolt, hogy ne szabdald szét ennyire a bejegyzéseket, mert ezekben így konrétan nincs nagyon tartalom.

(#8) Lalikiraly válasza Mr X (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Persze értem. Jól van, akkor most majd egy hosszabb fog jönni, csak közbe van még utazós meg notebook bemutatós blogpostom is.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) Napfénysüti válasza Lalikiraly (#8) üzenetére

Én is támogatnám a hosszabb bejegyzéseket. Lehetne úgy hogy kissé ritkábban írsz posztot de akkor több mindent beleveszel képekkel bővítve. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10) Lalikiraly válasza Napfénysüti (#9) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

A kövektkező részekben már jönnek szépen sorba a képek. Pedig csak le lett mosva :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#11) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sok sikert a feltámasztáshoz. Én egy E36-al menetelek a felújítás ösvényén. :D

(#12) Lalikiraly válasza kovbandi82 (#11) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm szépen.

Az az igazság, hogy még egy két kör és tulajdonképpen látom az alagút végét. :)

Még olyan cirka 150 000 Forintot fog elnyelni. És kishillyán toppon lesz.

A tiéd mit tud? Muti :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#13) kovbandi82 válasza Lalikiraly (#12) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Írtam 2 cikket róla, a blogomon el tudod olvasni. Jelenleg indul, megy, nincs bajom vele. Jövőre folyt. köv. Fényezést javítom, kipufogó rendszert pimpelem kicsit és az audio rendszert. Pici kasznis munka is kesz, meglátom tavaszra mi rügyezik ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.