Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Robert07


Robert07
aktív tag

Tenyleg nem egy eromu, meg a routeremben is erosebb processzor van. :DD

Viszont amit hasznosnak talalhatsz, az a H264ify kiegeszito chrome-hoz. Azzal a chrome is hardveresen fogja gyorsitani a videokat es nem fogja annyira meriteni az akksit.

(#2) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Az Asus név is benne van :D Kb hasonló story volt amikor barátnőmnek lestünk lapost.Ott egy Acer lett a befutó 4 magos cerkával stb...árban kb ennyiért.

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt

Ha 1600*900-on nézed, akkor mindegy, hogy FHD, 2K, 4K... az akkor is csak 1600*900. Persze, hogy viszi.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) Robert07 válasza Victoryus (#3) üzenetére


Robert07
aktív tag

Ez nem egeszen igaz, mivel a videot 4K-ban fogja streamelni es dekodolni, es csak utana skalazza le a kijelzo felbontasara. Ezert van az, hogy 1080p-s monitoron is lehet latni a kulonbseget egy 1080p-s es 4K-s stream kozott, mert a 4K-s verzio tobb informaciot tartalmaz, es meg leskalazva is jobban nez ki, mint a nativ 1080p az alacsonyabb bitratajaval.

(#5) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Hűtéshez pár gondolat.

Ha ez a video a te gépedet mutatja, akkor az lehet a baj, hogy a laptop alatt van a kis terítő. Mivel láthatóan gyűrődik, elzárhatja a laptop alján lévő szellőző nyílást. Használd simán csak az asztalom (terítő nélkül) vagy tegyél alá egy kemény fedeles könyvet.

Ha nem a te géped van a video-n, hanem csak netről linkelted be, akkor pedig nézz körül a bios (UEFI) -ban. Hátha lehet állítani valamit.

Ha egyik sem használ, akkor az ASUS mérnökök így dolgoztak. Max kell nézni valami szoftveres venti-szabályzót.

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#6) Lalikiraly válasza istvankeresz (#5) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Az én volt gépem van a videón, ugyanis időközben jött a nagy Lenovo akció és azt vettem. Arról is írok cikket.

Nem terítő nélkül is ment a venti.
A Lenovo notimnál is főleg első két nap ordított a venti, mostmár halkul és nem kapcsol annyit ki be 5 másodpercre.

Sem az Asus nál sem a Lenovonál semmilyen szabályzási lehetőség nincs. Nem tudom a Speedfanon kívül van e program ami felülvezérelné.

De köszönöm tanácsodat :)

Ha tudsz ilyen programot, akkor ne titkold :)
Köszönöm!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#7) hege8888 válasza Lalikiraly (#6) üzenetére


hege8888
aktív tag

Ezekből az N-es procikból van 4 magos, cserélhető ezeken a gépeken a proci?

Kéne itthonra net + office + adóbevallás egy 17" masina, valami ilyesmiben gondolkodom.
Ha van valakinek tippje, ne szégyellje...

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#8) Lalikiraly válasza hege8888 (#7) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Amennyire tudom, nem cserélhető a proci.

Én most vettem meg az Auchanban a Lenovo 320-as gépet 17 collos. AMD-s 76000 forintért.
2CPU + 2GPU mag van benne, 4 gb ram, 500 vinyó. 2 usb, hdmi, wifi, lan, kamera, mikrofon, dolby audio rendszer. Telljes billentyúzet. Ennyit röhögve megért. Nekem több mint elég netezni. Néhány játék is elmegy rajta. De írok róla részletes cikket. A windowst rátelepíteni, nettó szívás volt.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) hege8888 válasza Lalikiraly (#8) üzenetére


hege8888
aktív tag

Hello!

LENOVO 320 - 80XW001GHV -ra gondolsz?
De mért van kijelzőméretnél 43176 írva?
Meg az 500-as HDD is SDDhez van feltűntetve.
Ez a 17" mekkora felbontással van 1600x900, vagy 1920?

Melyik Windowsal küzdöttél? Driverek mennyire nyűgösek?

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#10) Lalikiraly válasza hege8888 (#9) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Igen ez az a gép!

A kijelzőméret csak rosszul van kiírva. 17.3-as
Matt kijelzős

Sima 500GB Toshiba merevlemez van benne.

Windows 10 el küzdöttem, nekem csak Dvd ről települt. A pendrive valamiért nem akarta az igazat.

A felbontás 1600x900

A drivereket a lenovo oldaláról szedjed, de van program ami automatán megcsinálja a lenovo vantage.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.