Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) mephi666 válasza The DJ (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is kompakt van, de pár dolog miatt hiányzik a tükörreflexes... az egyik dolog, ami nagy nyűg a kompaktokkal, az a manuális fókuszgyűrű hiánya... vannak olyan helyzetek, amikor csak nagyon szenvedve lehet elérni kompatknál, hogy oda fókuszáljon, ahova te is akarod... pl. az egyik ilyen helyzet volt, amikor egy nádasban kiszúrtam a víz alatt egy angolnát és le akartam fotózni... ez feladta a leckét a gépnek rendesen: fókuszált mindenhova, csak oda nem ahova én akartam... beállításokkal tudtam rajta alakítani, de így sem volt az igazi... (manuális fókusz módba is át lehet kapcsolni a gépet, de gombnyomogatással még mindig nagyon szenvedős... gyűrűvel 1pillanat alatt be lehet lőni rendesen)
a másik dolog, hogy nem lehet objektívet cserélni... vannak különböző helyzetek, amikor más paraméterekkel rendelkező objektívet érdemes használni a legjobb eredmény elérése érdekében... na, ez kilőve a kompaktnál...

nagyon amatőr vagyok fotózáshoz egyébként :B

ez még egy kedvenc képem :) (blogon 2008 balcsis képek között van júni végén)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.