Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Soha életemben nem játszottam Tekkennel, de már tudom miért. Nem is tudom mit gondoljak.
A MK leggagyibb karaktere Bo Rai Cho. Na ezek az a szint x6! :)
***fly away***

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) , válasza wolfman (#1) üzenetére


,
addikt

A videót elnézve bennem is hasonló gondolatok támadtak.
Ez mégis hány évesek részére készült?

(#3) szupermacs válasza wolfman (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Bo Rai Cho már abból a MK szériából van, ahol nem is MK volt a játék. Csak néhány sikeres karakterével eladták a verekedős játékot ilyen névvel. Nem hiába csapták ki az újabb részekből az előbb említett karaktert.
Egyébként a maga idejében még a Tekken 3 is jó volt. Persze sosem ért fel a Soul Calibur és MK sorozatokhoz.

(#4) Wesder válasza wolfman (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a 2 karakter màr a 3-ban is benne volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) ribizly válasza , (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Meg @(#1) wolfman
Ha még nem játszottatok a Tekken széria egyik részével sem, akkor teljesen érthető az amit írok.
Viszont játékmechanikában a Tekken eléggé ott van a toppon. Egy nagyon komplex kombó-rendszerrel megáldott játék, ahol minden egyes karakternek teljes mértékben saját stílusa van és mentes a ranged attack jellegű támadásoktól.
Nem állítom, hogy valamennyi karakter érdemes a bemutatásra (mint ahogy ezen videó és a rá érkezett reakciótok is mutatja :DDD), de ez tényleg egy nagyon jó verekedős széria, ami nem kellett soha igazán megújuljon, mert már az első részétől kezdve profin lett összerakva. Ez persze magával vonja egyből azt is, hogy ha játszottál valamelyikkel, akkor az összeset láttad... :U
PC-n viszont eddig nem tette tiszteletét, úgyhogy ha a verekedős téma bejön nektek, akkor az MK nagyon is megférő cím. Nálam egyértelműen az MK-val egy szinten lévő game-ről beszélünk (nem úgy, mint a Street Fighter meg a Killer Instinct, amelyeket nem is tudok érdemben elhelyezni a palettán Sorry, ha rajongók vagytok, de nekem ezek nem jöttek be).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) szupermacs válasza ribizly (#5) üzenetére


szupermacs
veterán

Street Fighter sosem volt jó verekedős játék. Nekem Tekkenben a medve és egyéb hihetetlen abszurd karakterek nem jöttek csak át. :DDD

(#7) _drk válasza ribizly (#5) üzenetére


_drk
őstag

Sokkal egyszerűbb kezdőknek! Legalábbis élvezetesebb! Nem kell tudni a különböző kombókat, az egyszerű csépelés is nagyon szórakoztató.
Mortalt gyorsan meguntuk mert nem volt kedvünk gyakorolni a kombókat.
Viszont hogy ez most pc-n must have!

(#8) vilmose33


vilmose33
őstag

Nagyon várom, a kedvenc verekedős játékom. :C

A jövő most van

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Nekem ami nagyon bejött még anno, az a Rise of the Robots. Mindegyik robot más stílus volt, jó hangulattal. Na azt kellene felújítsák + 3-4 robotot hozzátéve.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) , válasza wolfman (#9) üzenetére


,
addikt

Az nekem is tetszett annak idején.

(#11) ribizly válasza wolfman (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Az amúgy tényleg nagyon poén volt, de a hibátlantól igencsak messze állt.
Tényleg kaphatna egy remake-et, csak nem úgy, mint a Killer Instict... :N

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) RIC5I


RIC5I
tag

remélem azután jön ki hogy veszek video kártyát érte :D meg hogy a pc nem lesz tele hackerekkel -,-

bár ez pont az a 2 karakter ami funra van véve és sose szerettem velük játszani de jó hogy mostmár nincsenek komolyra véve és a játék lazábban kezeli az ilyen stilusu karaktereket :D

jó lenne megjelenési dátu hogy tudjam mikor van R.I.P szabad idő :D

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#13) , válasza ribizly (#5) üzenetére


,
addikt

Nekem a Virtua Fighter volt még a nagy kedvencem annak idején.

(#14) troller21


troller21
csendes tag

Ebben a több mint 1 percben annyi japánságot láthattunk , hogy így most jól is laktam vele egy időre . :)

(#15) ribizly válasza , (#13) üzenetére


ribizly
veterán

Az is nagy kedvenc volt! :)
Egyébként tényleg igaz a Tekken-re, hogy könnyű, de csak bizonyos karakterekkel, és így élvezetes is. De az is igaz rá, hogy vannak olyan karakterek, amelyekkel kifejezetten kihívás legyűrni egy egy meccset.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#16) szupermacs válasza ribizly (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

Soul Caliburra ugyan ez igaz.

(#17) ribizly válasza szupermacs (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Valamiért azt kevésbé éreztem mindig is "kontrolláltnak"...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) szupermacs válasza ribizly (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Eddig csak a 2-3-5 részekkel játszottam, de mindegyikben volt karakter amikkel könnyen lehet kezdőként boldogulni, meg olyan is, akivel szinte lehetetlen. Mindig ugyan azok voltak az ilyen karakterek. Persze lehet, hogy neked van igazad és nem fordítottak elég figyelmet rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#19) lmno


lmno
őstag

DOA 5 a legjobb. Csak elég gáz, hogy sokadjára adják el ugyanazt a részt, ahelyett hogy jönne egy 6.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.