Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Csak tessék..tessék..Hölgyeim és Uraim...!...de azért nézzék meg a független árakat is!..

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#2) maxisama


maxisama
tag

őőh.. ugyan már rég vettem telefont, de már nem szokás jóval olcsóbban adni a készüléket, ha 2 éves hűséggel előfizetsz?
Ugyanennyiért, egy kis utánajárással olcsóbban, lehet kapni bárhol. Őrület :C

(#3) csab2


csab2
veterán

Az lemaradt, hogy két évig havi 10 000 forint a készülék díja. Legalább is Red esetén.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#4) mightymo3


mightymo3
tag

Iphone 6 16Gb A kategóriás előfizetéssel is kell még havonta fizetnem plusz 10 ha egybe leteszem az az összeget?

(#5) m@xsys


m@xsys
senior tag

Drága, drága, drága
MEGFIZETHETETLEN a 64GB

[ Szerkesztve ]

(#6) kengyel


kengyel
nagyúr

Kártyás csomagban a 64GB-os nem semmi árban kezdett !

kengyel

(#7) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Még hogy nem lesz 300 rongy a drágábbik...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) Dany007 válasza QwErTy42 (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Ugye ugye! :D
Aztan meg a 128gb-osat be se mutattak itthon... Az lessz vagy 320-335 ezer huf... :)

(#9) Gergőke88 válasza Dany007 (#8) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mit nem mutattak be?
6+ 128 gb 323900 függetlenül

(#10) QwErTy42 válasza Gergőke88 (#9) üzenetére


QwErTy42
addikt

Gondolom a cikkben foglaltakra utal: a Vodafone nem fogja árulni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#11) Fr0z3n válasza Gergőke88 (#9) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szerintem a Vodára értette. Trénél és a Telenornál is van.

(#12) HaZse


HaZse
őstag

A fikázóknak! Akinek drága, nem veszi meg.

Gondolom, hogy itt a legtöbben, akik fikázzák max. egy 20E Ft-os mobilt használnak és csak az irígység szól belőlük. (Nekem sincs annyi pénzem, de ha venni szeretnék, akkor én is rászletre venném, mert a független nekem nem ér annyival többet).

De itt a sok fikázó gondolom, hogy havonta szolgáltatót vált. És nehéz nekik felfogni, hogy igenis vannak olyan emberek, akik így veszik meg a telefont, mert nekik nem az a lényeg, hogy x hónap után továbbadják.

De bezzeg a note 4 több, mint 200k-s ára meg fasza.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#13) QwErTy42 válasza HaZse (#12) üzenetére


QwErTy42
addikt

Itt több mint 300 pénzről van szó és nem 200-ról.
A kettő között azért óriási a különbség.

Nem fikázunk. Megjegyezzük, hogy valóban 300+-30 rony az új széria, mert korábban sokan hangoztatták, hogy nem lesz annyi.

Ettől még nem feltétlenül lesz drága, rossz vagy ... Egy szóval sem mondtuk.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#14) Zolik válasza HaZse (#12) üzenetére


Zolik
senior tag

Elég korlátolt a gondolkodásod, hogy így becsmérled honfitársaidat!
Az emereknek nem az a baj, hogy "relatíve" drága, hanem a magyar bérekhez mértene luxus méregdrága!
300k-s telefon?? ez egy átlag fizetés duplája! Ha usa-ba 3000$ lenne egy iphone, hát sztem másnapra felégetnék a fél gyárat az tuti!

Nekem lenne rá pénzem és meg is tudnám venni, de ennyit NEM ér egy telefon se!
Azt meg elfelejted hogy mennyi és milyen adót vág rá a kedves állam amivel a saját zsebét tömi és amitől majd minimum 40%-al drágább lesz egy telefon! (áfa, bérek, szállítás, artisjus, amortizációs költségek, adók stb...)

a voda árai hozzák a szokásosat! a legdrágább csomag mellé is fizess még havonta 10ezer ft-ot (240.000 Ft....)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#15) mightymo3 válasza HaZse (#12) üzenetére


mightymo3
tag

Nem tudom miért kell a 10 hsz gerjeszteni a dolgokat. Itt nem irigységről van szó, hanem egy szaros telefon ami 200-300 ezer ftba kerül. Nekem nettó 250 fizetéssel is gondolkodnom kell mert nem tudom kihasználni a Apple-t mert csak applel kompatibilis ami viszont egy vagyon ha igy gondolkodom. A Reális értékekről pedig nem is beszélve.
A telefon tetszik meg engem is elkap a apple érzés de mikor ennyi pénzt kell kiadni már gondolkodoba esem. A konkurencia is elvan szálva
ZOLIK: A kategóriás reddel is havi 10 ezer plusz ami első befizetés van mellé?

[ Szerkesztve ]

(#16) Gergőke88 válasza QwErTy42 (#13) üzenetére


Gergőke88
addikt

tegyük hozzá, hogy a legnagyobb modell (128gb). A 16-s modellek ennél lényegesen olcsóbbak (220-250)
mightymo3: " Apple-t mert csak applel kompatibilis " ezen gondolkodjál még egy kicsit :U

[ Szerkesztve ]

(#17) mightymo3 válasza Gergőke88 (#16) üzenetére


mightymo3
tag

Jó természetes a kiegészítő készítő cégekre gondoltam, ami nokia vagy samsung lenne az 20 eft kerülne ami applenek készül az 40eft. Nézzük meg a funkciókat. Nfc szinte semmire nem jó Mo-n. Képernyő tükrözés, stb stb ilyenekre gondoltam

(#18) QwErTy42 válasza Gergőke88 (#16) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nehéz lenne a konkurenciához hasonlítani, mert ők leginkább 32 gigával mennek, az Apple meg kihagyta ezt a lépést.

A lényeg: magasabb áron kezd, mint amiről sokan meg voltak győződve az elmúlt hetekben.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#19) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Miért van az, hogy egyre drágábbak az elektronikai eszközök? 200 fölött nyitnak már a csúcsmodellek, ez nevetséges. 100k egy korrekt, középkategóriás telefon manapság, ami még nevetségesebb. Pár éve 50-60-ért már lehetett jó telefont venni, most meg alig van választék. Van 630-730-Moto G és kb be is zárult a kör. Egy-két LG meg Samsung még normális árért kapható, de ezeken kívül csak a kínai vackok vannak, amik meg is érik az árukat. Mi folyik itt? Ezek az iPhone árak meg vérlázítóak. 300 ezer egy sz@ros telefonért? Ne szórakozzunk már, van aki kocsit vesz ennyiért. És nem érdekel, hogy lecsóróznak, leproliznak, mert van az a réteg, akinek futja rá. Ezt ma normál, bérből élő ember nem tudja megfizetni Magyarországon. Vagy a szájától vonja meg az ételt, mert kell az ájfón. Persze kivételt képez pár főosztályvezető, meg igazgató, akik eleget keresnek hozzá.

(#20) Gengi válasza kolosanyi (#19) üzenetére


Gengi
senior tag

Infláció, euro-dollár árfolyam, túlnépesedés, nyersanyaghiány, növekvő k+f költségek, profitnövelés.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#21) Zolik válasza mightymo3 (#15) üzenetére


Zolik
senior tag

így van
Red Plus
Tarifa havidíja
13 990 Ft
Készülék ára
Átvételkor fizetve
49 990 Ft
1 Ft

Készülék havidíja
8 000 Ft (24 hónapig)
10 000 Ft (24 hónapig)

Teljes havidíj:
(Red Plus A)
21 990 Ft

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#22) Dany007 válasza Gergőke88 (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Tudom, láttam az Apple.hu-n...
Csak itt a Vodánál nem fogják árulni, ahogy asszem a Telenornál sem, csak a T merte bekockáztatni. :D

Ettől függetlenül biztos vinni fogják, mert egy jó telefon lett. Ahogy előttem írták, égnek a provident vonalai. :D Emberek ezrei képesek hitelre / részletre venni egy "telefont" csakhogy legyen...
Hát ez van. Kinek kedve, vegye.
Előbb-utóbb én is veszek egyet, mert kezdek megcsömörleni az androidtól, de az nem mostanában lesz.

Egyébként pont egy szomszédos topikban örvendezett a kollega, hogy a 6+ nem lett 300 ezer forint itthon... :D
Hát ja a 16GB-os nem is, de hát bki vegye meg 16GB-tal a mostani csúcstelefont 1080p-s videofelvétellel... Hajrá. Szvsz nevetséges ez a 16GB, ebben a kategóriában már semmit nem ér.
Tudom, mert nekem is 16GB-om van 3-4 éve 1080p-s videofelvétel szintén. Pillanatok alatt elfogy.
Meg ár-érték arányban is jobb vétel a 64GB-os, de aki igazán (ki)használni akarja az 128GB-tal veszi meg, mert az való ehhez a teljesítményhez, ehhez a csúcstelefonhoz. Ja, hogy az meg már drága? Hát ez van.
El kell dönteni, hogy akar-e valamit az ember, vagy csak villogni a többiek előtt és megveszi hitelre, providentre meg minden másra... vagy tényleg úgy veszi meg, hogy azt ki is tudja használni rendesen.
Btw ha már lenne 250 ezrem egy telefonra - vagy tudnám fizetni a havi 19900 forintos Vodafone számlát - akkor már azon a párezer forinton nem múlna és biztos 128-asat venném.
De persze egyelőre örülök hogy 3-4 ezer forint a számlám... ez is bőven elég nekem. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) sokol


sokol
tag

Jó lesz már végre ha a Digi is belép a szolgáltatói piacra, és remélhetőleg alágyújt egy kicsit a triumvirátusnak... :))

(#24) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Kicsit elszomorito, hogy a magyar szolgaltatok ennyire lehuzzak az arakkal a vasarloikat..
Megneztem az elofizetesi lehetosegeket es a hasonlo feltetelek (nem ugyanolyanok, hanem rosszabbak) megkotesekor konkretan 4X, azaz, NEGYSZERES arkulonbseg van a magyar es az itteni araknal!!

Egyszeruen felhaborito, hogy mit muvelnek a magyar szolgaltatok! Ahelyett, hogy olcsoban adnak es tobben tudnak megvenni, (tobb beveteluk lenne az elofizesetekbol) ahelyett inkabb dragan, kevesebbet adnak el.. Ami mashol teljesen jol mukodik es milliokat adnak el, neptelefonkent, abbol Magyarorszagon majdhogynem "luxus arkategoriaju" termeket csinalnak.. Ennyit mar reg nem egy egyetlen telefon sem...

(#25) bostone válasza sokol (#23) üzenetére


bostone
addikt

Ha nem lép be a kartellbe...

(#26) CptAdamica válasza Dany007 (#22) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, sokan sírnak, hogy jajjjj nincs pénz, milyen világot élünk. Aztán mindnek a kezébe ott van az új ájfón 8. Akár adósságba is verik magukat meggondolatlanul. :U

Megyen!

(#27) tatabike


tatabike
őstag

"mert az való ehhez a teljesítményhez, ehhez a csúcstelefonhoz. "

Aha, az 1GB memóriájával... 300ezerért tényleg csúcs... :C

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#28) Touch-ko válasza tatabike (#27) üzenetére


Touch-ko
őstag

Az az 1GB eleg.. Ha ertenel hozza, akkor nem irnal ilyeneket...

(#29) tatabike válasza Touch-ko (#28) üzenetére


tatabike
őstag

Aha, persze... :K Bocsánat... :DDD

Az a baj ezzel, hogy nagyrészt nem azok veszik meg, akik megengedhetik maguknak, hanem pont azok, akik nem. Ismerek embert, aki személyi hitelt vett fel csak azért, hogy telefont vegyen, és olyat is, aki hosszú évek óta vastagon a 20 leggazdagabb magyar közt van, 100 millás autókkal jár, de ha meglátja, mennyibe kerül egy ilyen "csúcstelefon", csak röhög egyet és továbbsétál... Gondolom nem hiába milliárdos, tisztában van azzal, mi mennyit ér valójában.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#30) sokol válasza bostone (#25) üzenetére


sokol
tag

Ha az internetszolgáltatói árképzésüket vesszük alapul akkor biztos nem.
Tartanak tőle(UPC.T-kom,stb) tűzzel-vassal(lefizetéssekkel) próbálják távol tartani őket az újabb területhódításoktól,mert kb durván leverik az árakat ahova belépnek... ;) :DD

[ Szerkesztve ]

(#31) tatabike válasza sokol (#30) üzenetére


tatabike
őstag

Az esetleg nem opció, hogy nem durván leverik az árakat, hanem inkább korrekt árakon kínálnak szolgáltatást? Mert a kettő nem ugyanaz. Nekem az, hogy durván leverem valaminek az árát, inkább azt jelenti, hogy az ügyfeleket akár veszteségek árán is átcsábítom magamhoz, hogy majd később hozzanak profitot, de szerintem itt nem erről van szó.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#32) szili.tamas1 válasza tatabike (#27) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Jovore az lesz majd az innovacio hogy tesznek bele 2 gbot. :) meg lehet hogy lesz vezetek nelkuli toltes is :)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#33) sokol válasza tatabike (#31) üzenetére


sokol
tag

Oké,fogalmazhatunk másképp is.

Árcsökkenésre készteti a konkurens,jelenleg pofátlanul drágán szolgáltató cégeket,azáltal,hogy ők maguk korrekt,megfizethető áron kínálják a szolgáltatásukat.

Így megfelel?

:))

[ Szerkesztve ]

(#34) tatabike válasza sokol (#33) üzenetére


tatabike
őstag

:K

szili.tamas, Jah, a vezeték nélküli töltés... az az, amit egy 60ezres Lumia is tud már... :C

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#35) szili.tamas1 válasza tatabike (#34) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Az nfc utan barmi megtortenhet :) :P

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#36) Paul119


Paul119
addikt

Jó drága flexibilis mobil ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Azt a kártyás árat magyarázza már meg valski, drágább, mint függetlenül az Apple-től. Kire számytanak vevőként vajon?

Nem a lényeg a fontos.

(#38) Touch-ko válasza tatabike (#29) üzenetére


Touch-ko
őstag

1GB: az iPhone6-omon most nyitva van 13 tab, a hatterben fut a Pages, FMI, videot szerkesztek iMovie-val,fut az iMessage es nem toltodott ujra oldal. A 13. Oldal megnyitasa utan toltodott ujra a legelso oldal.

Nalunk ez a telefon neptelefon.. Megveheti barki aki akrja. Nem nagyon hallottam meg olyanrol, hogy valaki nagyon akart volna iPhone-t de nem engedhette meg maganak aki dolgozik.

Ismerek olyan embereket, akik szinten borzasztoan gazdagok es nekik Apple cuccaik vannak a sajat cegenel. Egyszeruen iPad-et hasznalnak bizonyos dolgokra, mert remekul mukodik. Kulonleges halozatokat epitenek ki multi cegeknek, valamint videohivasos rendszereket terveznek. Nem skype, meg faceTime szinten, hanem annal joval professzionalisabb szinten mozognak es valami miatt megis csak Apple termekeket hasznalnak.
A tulaj hetvegi kocsonak egy mp4-et hasznal es iPhone6-tal rohangal.. Ezzel tud minden okoscuccot managelni a hazaban..

Az a baj, hogy Mo-n szarok a fizetesek es a szolgaltatok iszonyat dragan adjak a telefonokat elofizetessel.. Legyen az barmelyik modell egyszeruen gusztustalan modon lehuzzak a vasarlokat. Anno egy iPhone3G-t vettem 2 evre Mo-n es az meg valahog 54.000 korul mozgott havi 9k-s elofizetessel.. Mostanra mar nagyon elfajultak az arak.
Arrol nem is beszelve, hogy a magyar elofizetesek egyosszegben torteno nagyobb osszegbol itt nalunk 2, neha 3 ugyanolyan telefon elofizetest tudnal venni.. Csak itt a fizetesek 4-6X magasabbak.. Gondoloj bele, hogy mekkorat a kulonbsegek..

[ Szerkesztve ]

(#39) Braddock


Braddock
őstag

6 16gb kártyás áron drágább, mint függetlenül egy iphone boltban...

(#40) Dany007 válasza Touch-ko (#38) üzenetére


Dany007
veterán

Ritkan van ilyen, de piszkosul egyetertunk!
Lattam videot i6 meg random sok gb memorias androidos keszulekrol es gond nelkul vegigjartak ugyanazt a kort mindket telefonnal fele rammal...

Itthon tenyleg luxuskategotia. Atlahfizetes duplaja korul mozog a telefon ara. Ahogy mondod, mindegy melyik telefon, mindegyik brutal draga... itthoni viszonylatban.

(#41) Gengi válasza Touch-ko (#28) üzenetére


Gengi
senior tag

1GB: az iPhone6-omon most nyitva van 13 tab, a hatterben fut a Pages, FMI, videot szerkesztek iMovie-val,fut az iMessage es nem toltodott ujra oldal. A 13. Oldal megnyitasa utan toltodott ujra a legelso oldal.

Ha te értenél hozzá nem védenéd.

Nem releváns, hogy hány alkalmazás fut a háttérben, ha alvóban vannak, minden megnyitáskor újratöltődnek. Én is kipróbáltam amit írtál és nem volt jó. Ne védd ,ha nincs is miért ráadásúl. Nem tudták belerakni az A8 chipbe a 2 giga LPDDR3 memóriát, ennyi a történet. Ha belebírták volna, akkor ebbe is két giga ram lenne és nem lenne fölösleges keretek közé szorítva minden fejlesztő. Az AIR 2 A8X-nél már két giga külső memória van, mert ott van hely. Ha egy kicsit vastagabb lenne jó pár mm2-t nyertek volna az aksin és elfért volna benne még egy memória modul (vagyis 8 darab 1 Gb-s modul).

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#42) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...aztabetyármindenit milyen árak...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#43) Touch-ko válasza Gengi (#41) üzenetére


Touch-ko
őstag

Relevans, mert a hatterben futo alkalmazasok ujrainditasakor a memoriabol tolti be. Ha az elfogy akkor a memoria uriti magat es emiatt tolti be ujra.
Am Danny irta fentebb, hogy osszehasonlitva a 2-3GB-s csucs droidos csodamasinakkal, az iPhone6 meg igy is gyorsabban vegzett a tesztekkel.

Az egesz baromsag az ujratoltesek vegett indult... 13 tabnal az iPhone6 nem toltott ujra egyetlen tabot sem..

(#44) Gengi válasza Touch-ko (#43) üzenetére


Gengi
senior tag

"Relevans, mert a hatterben futo alkalmazasok ujrainditasakor a memoriabol tolti be."

A ugyan abból memóriából ugyan abba memóriába tölti :D?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#45) Enci1983 válasza HaZse (#12) üzenetére


Enci1983
senior tag

Senki nem fikázta a készüléket, csupán az árát. Amúgy meg igenis túlárazott mint minden Apple termék, túlárazott és túlértékelt. Nem hiszem hogy az irígység szólna itt bárkiből is, hiszen ennyi forintból kettő darab jobb készüléket kapunk és még pénzünk is marad.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#46) Paul119 válasza HaZse (#12) üzenetére


Paul119
addikt

z2 és s5 öt használok :) hidd el meg tudnám venni :) inkább vedd le azt a ronda almás szemüveget :D
Note 4 pedig kicsit többet nyújt mint az iphone :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#47) ntomi0730


ntomi0730
senior tag

Hihetetlen, hogy a Telenornál mennyivel "olcsóbb", mint a másik kettőnél...

(#48) tatabike válasza Touch-ko (#38) üzenetére


tatabike
őstag

Még az asztalimon se nyitok meg 13 tabot, pedig ott 8 giga ram van, na nem baj. Telefonnak meg elvagyok egy fél gigással is, nem irigykedek én senkire, akinek iphone-ja van, hanem inkább sajnálom némelyiket, hogy milyen áron és mennyi lemondás után jutott hozzá. Hogy lássák, hogy Neki az van. De egy csajt sem mer hazavinni, mert egy lepukkant, putri lakásban nyomorog hatodmagával, de iphone az kell... itthon ez a módi, gondolom tudod Te is. Ahogy az utakon futó új/fiatal autók 90%-a is a bankok tulajdona, úgy az iphone-t mutogatók 90%-a is valamelyik szolgáltató rabszolgája... :K

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#49) HaZse


HaZse
őstag

Tény, hogy drága az i6 és i6+. De aki apple telefont szeretne venni az sajnos ennyiért kényszerül venni. (Mióta wp-t használok - jelenelg L1020-at-), azóta nem nagyon érzem úgy, hogy apple telefonra kellene váltanom.

De azért az MM-ben meg fogom nyomkodni.

És az a baj, hogy itt kishazánkban drága csak a telefon és itthon nézik luxus telónak. Az összes többi apple cuccal, holott az apple cuccai is csak kommersz dolgok. (Kivéve a macpro-t)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#50) zsarkov válasza Touch-ko (#43) üzenetére


zsarkov
tag

Nem az a lényeg, hogy elég-e, vagy nem. Egyébként nem elég. Tapasztalat. 2015-öt írunk lassan. Egy 250 ezres telefonban 1 giga ram van és 16gb ram. Az Apple teljesen hülyének nézi a híveit, bármit el tud adni nekik. Én Note 2 után használtam egy 4s-t egy hétig intenzíven. Szerintem egy feature phone a Note szériához képest. Nem akarok bántani senkit, félreértés ne essék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.