Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) sb válasza #72042496 (#23) üzenetére


sb
veterán

A fenti hsz elég pozitív volt, de eddig én is azt olvastam mindenhol, hogy az Androidos rendszerük és a régi klasszik is elég gyenge volt, sebességre és stabilitásra is.

@mepet:
Emellett a feature lista sem volt régen acélos a Philipsnél. Emlékszem, hogy kb. 10 éve az 1:1 pixel mappinget is úgy kellett náluk vadászni mikor már kezdett általános lenni máshol, kodek támogatások gyengék voltak (később is), stb...

A feldolgozó elvileg jó volt mindig, de erről is megoszlottak a user vélemények a tesztekkel ellentétben.

LG-n most én is a beépítettet használom, Webos, van Plex, de Embyt használok eddig. Benyomtam és megy, mindent lejátszik. Ráadásul wifin átjön olyan 50-60mbit(+hang)-ig a 4k HDR is.
10 éve HTPC-vel nyomom, de inkább a kényelem, nem a minőség miatt. Ide is terveztem egy droid boxot, de annyira flottul megy így, a box-szal meg azért kéne bűvészkedni, a wifi felejtős, stb... szóval nekem bejött.
De nem vagyok hozzászokva itt a fórumon, főleg a (kép)igényesebb rétegtől... sokan eleve madvr alá se lőnek, szóval nemhogy HTPC, de erőmű kell rögtön alá. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.