Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Everman


Everman
addikt

"Németországban mutatja be"

"A helyszín és az időzítés nem lehet véletlen, hiszen a finn gyártó Linux alapú Nseries csúcsmodellje Nyugat-Európa számára nem lesz elérhető"

Valamiről lemaradtam? Németország már nem Nyugat-Európa? :D

(#2) Inarus válasza Everman (#1) üzenetére


Inarus
addikt

"Németországban mutatja be a Sea Ray belső néven fejlesztett Windows Phone mobilt."

"A helyszín és az időzítés nem lehet véletlen, hiszen a finn gyártó Linux alapú Nseries csúcsmodellje Nyugat-Európa számára nem lesz elérhető"

(#3) Everman válasza Inarus (#2) üzenetére


Everman
addikt

Helyszínről beszél, nem elnevezésről, szóval még mindig ellentmondásos a dolog :D

Vagyis Németországban mutatják be, mert Nyugat-Európában nem lesz elérhető. :U

(#4) keIdor válasza Everman (#1) üzenetére


keIdor
titán

Németország még Közép-Európa amúgy...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Food & drinks for free? Hol lehet jelentkezni? :D

(#6) Flash86


Flash86
tag

Nyugat Európában biztos nincs igény a linuxra, csak a csóró Keleten :D

[ Szerkesztve ]

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#7) zsarkov válasza Flash86 (#6) üzenetére


zsarkov
tag

Igen, a "csóró" keleten van igény a 180 ezres linuxos Nokiára....:)

(#8) #19617792


#19617792
törölt tag

félve kérdem, mielőtt egy vérnokiás leugat, a MeeGo-nak a WP7 mellett van létjogosultsága?

(#9) keIdor válasza #19617792 (#8) üzenetére


keIdor
titán

Nincs szerintem, ezt a Nokia is így gondolja úgy tűnik. Mondjuk nekem nem is tetszik az a rendszer... nem látom értelmét egy 4. erős rendszernek iOS, Android és WP7 mellett. Gyengékből/elbukottakból meg már így is van elég...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) amanoba válasza keIdor (#4) üzenetére


amanoba
őstag

nézőpont kérdése: gazdaságilag se,mentalitásban sem, történelmileg se igazán közép-európai.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) keIdor válasza amanoba (#10) üzenetére


keIdor
titán

[link]
Földrajzilag Közép-Európa. Gazdaságilag, mentalitásban már Ausztria is Nyugat-Európa lenne, ebben egyetértek, az egykori vasfüggöny nyoma a mai napig látszik, de földrajzilag Németország és még Svájc is Közép-Európához tartozik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Lennier válasza Everman (#3) üzenetére


Lennier
tag

Everman:
Németországban (és Nyugat-Európában) nem kerül forgalomba a (Linuxos) MeeGo-s N9, ezért viszik oda a Windows Phone 7-es készülék bemutatóját...
Két külön modellről van szó...

(#13) amanoba válasza keIdor (#11) üzenetére


amanoba
őstag

ezért írtam, hogy nézőpont kérdése.
gyakorlatilag a földrajzi tekinteten és egy-két Mitteleuropa elméleten kívül nem igazán lehet ide sorolni.

szerk. off

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#14) Straw válasza #19617792 (#8) üzenetére


Straw
senior tag

A nokia és az MS szemszögéből nézve nyilván nincs, egy ilyen megállapodás után az az ésszerű lépés ha nem erőltetik, viszont ha a usereket nézzük akkor egyértelműen van létjogosultsága szerintem, mert jó lehetőségek vannak benne, és nem mellesleg egy újabb szereplő sosem árt, ha már a Bada nem nagyon megy.
De majd más gyártó biztos rácsap, ha meg mégsem akkor még mindig ott az intel akinek lassan mindene meg lesz egy saját telefon gyártásához, cpu/soc- van nekik bőven csak a fogyasztáson kell kicsit csiszolni, rendszernek meg ott a meego.

42

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Érdekes a dolog.Kíváncsi vagyok h most akkor a füst vagy a láng lesz nagyobb.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) razzorr


razzorr
őstag

Köln...ott leszek :-D

[ Szerkesztve ]

(#17) Everman válasza Lennier (#12) üzenetére


Everman
addikt

Igaz, ezt benéztem :D

Tied a 10 pont :)

[ Szerkesztve ]

(#18) csatakacsa


csatakacsa
tag

Hátha letesznek már valami értelmes dolgot is az asztalra nokiáék.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#19) stewe780 válasza #19617792 (#8) üzenetére


stewe780
őstag

Félve kérdem, mielőtt egy vérwindowsos leugat, a WP7-nek a MeeGo mellett van létjogosultsága?

1ebkent azert nem lett androidos Nokia, mert akkor ledegradálódna hardver gyártóvá. A windowsal viszont most ugyanezt fogja tenni. A MeeGo megadná a lehetőséget, hogy valami egyedit nyújtson.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#20) Ricardo válasza stewe780 (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Csak jó pénzért teszi ugyanazt. Kisebb konkurenciával. Jóval kevesebb WP7-el foglalkozó gyártó van, mint "androidos".

[ Szerkesztve ]

(#21) Barthezz2 válasza stewe780 (#19) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csak a meego elterjesztése egy rakás pénzbe került volna nekik, míg a wp7 buli épp az ellenkezőjét tette. Ennek ellenére wp7-el is húzhatnának valamit, ami egyedivé teszi őket, bár az előzetesek, és majdnem egy az egyben N9 átültetésből született wp7 telefon nem ezt sugallja..

Mellesleg ha 2 éve jött volna ez a Meego, amit láttunk az N9-en, nyílván más lenne a helyzet. Most meg úgy kakukktojás csak az egész.. :U

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#22) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Aki temeti a MeeGo-t az nagyon meg fog lepődni :) Ha tényleg nem terveznének vele semmit , akkor nem adnák ki az N9-t. Ez egyfajta teszt lesz és a fogadtatás dönti majd el, milyen helyet foglalhat el a jövőben a rendszer. Arról nem beszélve, hogy a WP7 sikerére mi a garancia?!

[ Szerkesztve ]

(#23) Ricardo válasza =Mentor= (#22) üzenetére


Ricardo
félisten

Én remélem hogy így van, csak nem tudom milyen messzemenő következtetéseket akarnak levonni, ha a fontosabb piacokra nem lépnek be vele. :U

szerk: Nem féltem őket. Ekkora cég nem megy a sülyesztőbe, de ez a töketlenkedés szégyen.

[ Szerkesztve ]

(#24) Barthezz2 válasza =Mentor= (#22) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Jah, mert az elődei is messze jutottak nem? :U

Félreértés ne essék, nem kívánom a halálát, de ha már ők kommunikálják, hogy nem terveznek vele.. Gondolom a nokia igazgatótanácsának meg te sem vagy tagja, velem együtt, úgyhogy a kijelentésed, és okfejtésed a "szerintem" szóval kezdve helytállóbb volna.

Everybody lies.

(#25) Inarus válasza =Mentor= (#22) üzenetére


Inarus
addikt

"Ez egyfajta teszt lesz és a fogadtatás dönti majd el, milyen helyet foglalhat el a jövőben a rendszer."

Vótmá'

(#26) andersen32


andersen32
csendes tag

Csodás az hogy N9 alapú lesz a telefon, de nem úgy volt, hogy nem az N9, hanem az N8 nagyméretű szenzorával lesz felszerelve a W7-es telefon + a szokásos Carl Zeiss optikával ?

N9-es kis képszenzoros, alacsony iso-n is zajos képeket készítő telefont nem kérek, köszönöm!

(#27) RaveForce válasza Inarus (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

+1 :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) AMD Power


AMD Power
titán

Mikor jelentik be ,hogy megvette a Microsoft a Nokiát?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29) Ricardo válasza AMD Power (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

A Következő partin :DDD

(#30) #19708160 válasza AMD Power (#28) üzenetére


#19708160
törölt tag

:C

(#31) AMD Power válasza Ricardo (#29) üzenetére


AMD Power
titán

Mert én tutira veszem ,hogy ez lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#32) =Mentor= válasza AMD Power (#28) üzenetére


=Mentor=
őstag

Remélhetőleg soha napján hatkor! :W Én már Nokia-MS szövetkezést is rossz ötletnek tartottam, bőven van potenciál a MeeGo-ban, de mivel az idő szorít, valamilyen szinten azért érthető a lépés.

[ Szerkesztve ]

(#33) Ricardo válasza =Mentor= (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Pár éve megy már a meego fejlesztése. Ha nem cseszik el, most nem szorítana az idő. Ezért számomra annyira nem érthető.

[ Szerkesztve ]

(#34) zsirfecske válasza zsarkov (#7) üzenetére


zsirfecske
addikt

háhá, ez tényleg nevetséges, annak ellenére hogy vsz piszok jó mobil lesz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.