Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ithomas


ithomas
őstag

Egy másik site-on láttam videókat, erről a bizonyos Black Friday-ről...hát öregem, ez valami félelmetes.
Komolyan mondom, hogy eddig azt hittem hogy a South Park Walmart-ról szóló része csak egy agyontúlzott poén rész..de NEM,egy az egybe mint az eszetlen droidok az eladókat, és egymást agyontaposva, rohannak, mintha az életük múlna rajta... :O

Real eyes realize real lies!

(#2) mephi666 válasza ithomas (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

jól látok? :Y

Xbox 360 4GB Console with Kinect Bundle for $100 (Out of Stock)

azért ez az ár szerintem durván odab@szós és "érthető", ha a suttyók agyontapossák egymást miatta...

#4: ennyiért itthon se kinect-et, se pedig box-ot nem kapsz... (újonnan semmiképp) ...kinti fizukhoz mérve meg 100$ nekik még annyira sem megterhelő, mint nekünk

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

amerika amilyen nagy annyira nemnormális is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) Kvelstadt válasza mephi666 (#2) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja ilyen áron. szerintem dvd lejátszó helyett is ezt vitték :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5) Angel1981 válasza ithomas (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Az USA-ban ez jelenti a "válság"-ot.....

Egyébként szép teljesítmény a 360-tól!

(#6) Blom


Blom
aktív tag

szép :C

(#7) pilóta


pilóta
nagyúr

Most akkor a Sony ennyire lúzer, hogy nem tudott erről az USA vásárlási szokásról, vagy direkt maradtak le róla, vagy csak a hír nem számol be erről és lesz egy másik hír, hogy kétmilliót PS3-at adtak el 50$ áron? ;]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Youri válasza ithomas (#1) üzenetére


Youri
veterán

(#9) menalcas válasza mephi666 (#2) üzenetére


menalcas
őstag

Én a 2vel alattin akadtam ki "Sony Cyber-Shot DSC-TX10 16.2 MP.......... for $169" :Y
Régen ilyet akartam venni, de itthon még most is 70K az alja :W
Szerk.: jah és persze 100dodért a box szett is nagyon dúrva :K

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#10) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nálunk miért nincsenek ilyenek mint a black friday , vagy a cyber monday. :(

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11) Kvelstadt válasza Gergosz2 (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mert itt az éri meg nekik hogy nappal vásárolj minnél drágábban. nem az hogy éjszaka olcsón. ki halott már ilyet..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Gergosz2 válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


Gergosz2
veterán

wtf? :F

(#5) Angel1981

miért ha tudnám hogy minden évben van ilyen akkor én akkor venném meg amit szeretnék. Sokan nem hülyék csak spórolni szeretnének.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#13) Brutális eb válasza Kvelstadt (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mert nálunk nem ez volt pár éve.
Az 1 kilós ki tudja milyen sajt 600 forint volt és verekedtek érte a szánalmas emberek.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#14) vhunor


vhunor
őstag

Ebből az 1 millióból gondolom vagy 80% olyanokhoz került akik csak azért vették meg, mert olcsó.

(#15) mephi666 válasza Brutális eb (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, csak akkor boltonként volt 3guriga sajt és szevasz... itt azért ekkora lakosságra vetítve is durva a majd milliós érték... mellesleg a box nem is alapvető táplálék, mint mondjuk a sajt :K gennymarket-ben nem is szeretek vásárolni: kicsi a készlet, hiába nézem az akciós újságot mikor/mi éri meg, délutánra 80%-a kifogy... (max csak a "jóárasított" drágább cuccokból marad: pecsenyekacsa, rákóczi szalámi, stb)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) Gergosz2 válasza vhunor (#14) üzenetére


Gergosz2
veterán

és te látnád hogy 100$ de amúgy 300$ körül van az ra nem vennéd meg?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) Youri válasza vhunor (#14) üzenetére


Youri
veterán

Meg sok megy az ebayre is...

RTX ON

(#18) ithomas válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


ithomas
őstag

Attól függ milyen áron....

[link]

Real eyes realize real lies!

(#19) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Ez nagyon durva.
Szerintem volt olyan aki többet is vett, és majd ha visszamegy az ára, eladja jó pénzért.
100dollárért én is inkább kértem volna kölcsön , csak hogy vehessek vagy kettőt.

(#20) Kvelstadt válasza ithomas (#18) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez de kemény!
én tuti nem mertem volna a bejárat közelében lenni mikor berontanak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) vhunor válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


vhunor
őstag

Két verzió lehetséges.

1. Használatra akarnék egyet magamnak. De nem akarok, akkor sem, ha nem 100, hanem 1 dollárba kerül. Pl. steamen se veszek meg minden szart csak azért, mert 80%-kal van leárazva.

2. Kereskedelmi megközelítés. Minek? Telített lesz a piac vele, már most is az, tehát azért, hogy továbbadjam kis haszonnal normális időn belül, nem venném meg. Ráadásul oda kéne állnom a tömegnyomorba órákra. Nem, nekem ennél drágább az időm.

[ Szerkesztve ]

(#22) WayneGace válasza ithomas (#18) üzenetére


WayneGace
őstag

Kulturált, illedelmes emberek. Miért nem lehet szépen nyugodtan bemenni? Egyébként azért van, lehet ilyen akció ott, mert van vásárló erő, ezért tudják olcsón adni. Ugyanis, ha van egy mosópor, amit a gyártó 30 dollárért árul, viszont a Wal-Mart rendel belőle 50 milliót, akkor nekik eladják 15 dollárért is ekkora megrendelés miatt. A Wal-Mart pedig árulja 20$-ért, ami 30%-kal olcsóbb, mint bárhol máshol. Ilyen üzleteket csak a legnagyobbak tudnak kötni. Korábban olvastam a HVG-ben, hogy a A Wal-Mart Európába is be akar törni Ázsia után, valószínű felvásárlással, elsődleges célpontnak a Tesco hálózatot nevezték meg. De egyelőre ebből nem lett semmi.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#23) Angel1981 válasza Gergosz2 (#12) üzenetére


Angel1981
veterán

Él barátom az USA-ban, tudom, hogy mit beszélek.
Az nekik már válság, ha nem tudja minden évben lecserélni a mobilját / számítógépét / tv-jét, az autót meg minden 3. évben.....

#24: így van, a jelei már mutatkoznak - sajnos ez nekünk is böjtöt jelent, akik hozzájuk képest nem is vagyunk jól lakva. Mondjuk annyira azért nem panaszkodom, jobb itt, mint pl. Zairében, vagy a világ másik 2/3-ában...

[ Szerkesztve ]

(#24) Youri válasza Angel1981 (#23) üzenetére


Youri
veterán

Meglesz ennek is a böjtje....

RTX ON

(#25) vhunor válasza WayneGace (#22) üzenetére


vhunor
őstag

Pedig ehhez 2 éve nagyon fű alatt még toborzás is ment Európában, fizetett amerikai képzéssel stb.

(#26) SzlobiG válasza mephi666 (#2) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hát ennyiért én is vettem volna.:U

(#27) Brutális eb válasza mephi666 (#15) üzenetére


Brutális eb
addikt

És ettől az amerikai nép szánalmasabb?
Ugyan már.
Ugyanez lenne nálunk csak itt halál is lenne hasonló feltételek megléte esetén.
Semmivel nem vagyunk jobbak sajna.....

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#28) vhunor válasza Brutális eb (#27) üzenetére


vhunor
őstag

Így van, szimpla jól nevelt fogyasztók.

(#29) joysefke válasza WayneGace (#22) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A Wallmart már korábban be akart törni Európába, Némethonban nyitottak egy csomó üzletet, néhány évvel később az egészet eladták a Metronak, akkora siker volt a terjeszkedés.
UK persze más tészta, ott még lehet sikerük...
J.

(#30) keIdor válasza ithomas (#18) üzenetére


keIdor
titán

Mint a zombik, amik épp készülnek betörni. Agyatlan idióták. Jó persze ha van pénz én is szeretek költekezni, hozzájárulni a gazdaság pörgetéséhez, de akkor is. Erre se lennék képes.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Gergosz2 válasza Angel1981 (#23) üzenetére


Gergosz2
veterán

értelek.

a mostani "válság" egy kreált válság ami bizonyos emberek malmára hajtja a vizet.
Azt azért be kell látnunk hogy összeomlás előtt állunk, nem csak M.o. hanem az egész világgazdaság.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) Findzs


Findzs
addikt

valószínű, hogy a 960 ezer darabon nem volt annyi haszon mint az első években 100 ezer darabon

#18:
ezek őrültek, józan ember ilyenbe nem vesz részt
így kellene kiszűrni az idegbeteg embereket, aki bent van mindenki mehet a diliházba

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) Youri válasza Findzs (#32) üzenetére


Youri
veterán

valószínű, hogy a 960 ezer darabon nem volt annyi haszon mint az első években 100 ezer darabon

A konzol olyan eszköz, ahol az eszköznél le kell nyelni a veszteséget, mert a tartalom bőven kitermeli a profitot

RTX ON

(#34) Gergosz2


Gergosz2
veterán

a box ára egyre csökkeni fog mivel már az új generáció egyre közelebb van.

Ne lepődjünk meg azon hogy a közeljövőben is lesznek hasonló leárazások.

(#33) Youri

ez így igaz.

szerintem a box termékéletgörbén szemléltetve az érett határ vége felé jár.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35) Findzs válasza Youri (#33) üzenetére


Findzs
addikt

ez így igaz, igazad van :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#36) Huma válasza ithomas (#18) üzenetére


Huma
addikt

Úristen. Primitív csürhe. Ezek azok az emberek akik veszély esetén (tűz, bombariadó, stb) lelkiismeret-furdalás nélkül agyontaposnak bárkit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.