Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Hajjajj. Nehéz erre a szabályok keretei közt bármit is reagálni, de megpróbálom. Elmehet a &{&{>*&c qr[#@ ez a társaság. Gondolom lesz majd helyette más jópofa adó. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

A legrosszabb az egészben, hogy a különadó miatt indított eljárás se hozott még eredményt..

Hihetetlen, hogy Brüsszelben is mennyire lassan őrölnek a malmok...

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) Syl válasza Def26 (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

És persze ezen eljárás végett kiszabott büntetésre is lesz egy jópofa adó...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) Narxis válasza Syl (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Adó adó hátán lesz, soha véget nem érő lánc. Mindenki húsz szorosan fog adózni.

Thanos was right.

(#6) Def26 válasza bolondember (#3) üzenetére


Def26
félisten

Mit nevezel eredménynek?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) Rickazoid válasza Narxis (#5) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szerintem ha összeszámolnánk, hogy hányszor adózol, amire beszerzel egy terméket, hogy hozzájuthass, ha nem is húsz, de 10 feletti adó biztos előkerülne és persze bár négy-öt kivételével egyik sem téged terhel, mindegyik nem téged terhelő beleszámolódott az árába annak a bizonyos terméknek, át van hárítva.

Syl: Seven of Nine, jajj, kedvem támadt Voyagert nézni :D

(#3) bolondember: szerintem jelenleg kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy a néhai Magyar Köztársaság nem igazán tisztességes intézkedéseit vizsgálgassák 24/7.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) bolondember válasza Def26 (#6) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bármiféle eredményt nevezek eredménynek.
Megszüntetést, büntetést, stb.
2,5 év alatt még nem sikerült eldönteni, hogy mizu. ez pedig nem vet jó fényt az EU-ra szvsz. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#9) Def26 válasza bolondember (#8) üzenetére


Def26
félisten

Sztem büntetés lesz a vége. :(

...és ha sokat szájalunk vissza akkor még gyengébb lesz a forint, akkor még többet kell költeni az államadósságra, és még több adót hajtanak be rajtunk az államháztartási hiány tartása miatt. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) bolondember válasza Def26 (#9) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem is lehet más a vége, mint büntetés.

Le van írva feketén-fehéren, hogy telkó cégeket csak úgy lehet megsarcolni ha a befolyó pénzt a fejlesztésükre fordítják.
Megszívták a franciák és a spanyolok is.

Mi biztos nem fogjuk. :U Nem örülök a várható (most már) büntetéseknek, de aki pofonért megy a szomszédba ne csodálkozzon ha... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) McSpy


McSpy
őstag

hogy az állam az adóból származó bevételeket nem a távközlési szektorra, az infrastruktúra fejlesztésére fordítja
Ha a 4.mobilszolgáltató mégis az állam lenne,akkor annak az infrastruktúrájára és egyéb tevékenységére fordított összeg esetén megszüntetnék a kötelezettségszegési eljárást :F

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#12) MageRG válasza McSpy (#11) üzenetére


MageRG
addikt

Ha a 4.mobilszolgáltató mégis az állam lenne...

Nem, mert egyben a nagy kalapba megy a zsozsó, nem csak az állami mobilcégbe.
És még ha úgy is lenne, az is törvénysértő lenne, mert nem a szektorba forgatják vissza, hanem annak egyik szereplőjébe.

Egyébként kiváncsi lennék, ha az EU elmeszeli Magyarországot, megállna-e a hűtlen kezelés a törvényalkotóval szemben egy itthoni bíróságon...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#13) Def26 válasza MageRG (#12) üzenetére


Def26
félisten

Sztem ez egy lavinát indítana el. Biztos, hogy más kárunk is keletkezne ebből. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) LuckyL válasza bolondember (#8) üzenetére


LuckyL
őstag

nem köti vajon semmiylen határidő őket, mikor kell döntést hozni?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#15) anulu


anulu
félisten

a) amikor kitalálták, már akkor tudni lehetett, hogy ez lesz a vége; b) a tákolmány (igen, kisbetűvel) "átmeneti" rendelkezései alapján amennyiben Brüsszeltől büntit kap Urunk és Parancsolónk ill hű társa Kuszaszem, akkor azt különadó formájában továbbháríthatják a lakosságra, mondván, hogy a költségvetési egyenleg (már ha a számokkal dobálózást lehet annak nevezni) nem borulhat ennek hatására.

szóval, térdelésre felkészülni... :(((

(ha nem voltam teljesen szalonképes, akkor elnézést attól, akinek a narancsos lelkébe belegázoltam, de őszintén megmondom, azok után amennyi bőrt lehúztak ezek már rólunk, torony magasról nem érdekel)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) Def26 válasza anulu (#15) üzenetére


Def26
félisten

A sógorom a Nemzeti Fejlesztési minisztériumban dolgozik (valami osztályvezető). [link] Én családi összejöveteleken, amit átélek... ahhoz képest Te teljesen alázatosan fogalmazol. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#17) McSpy válasza anulu (#15) üzenetére


McSpy
őstag

Az a baj hogy én nem nagyon látom politikai téren az alternatívát :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

azaz, hogy az állam az adóból származó bevételeket nem a távközlési szektorra, az infrastruktúra fejlesztésére fordítja, hanem a költségvetés egyensúlyának javítására.

hmm Felettébb érdekes... nem biznisz, ha nem tartozunk valakinek. :W

PS4

(#19) fordfairlane válasza bolondember (#8) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem meg a távközlési szektor ilyesfajta adókivételezettsége komplett marhaság, kizárólag a távközlési mamutok lobbizásának köszönhetően van még érvényben.

x gon' give it to ya

(#20) bolondember válasza fordfairlane (#19) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, szerintem más is van mögötte - lásd még a fokozatosan HATÓSÁGILAG csökkentett roaming díj, stb... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) fordfairlane válasza bolondember (#20) üzenetére


fordfairlane
veterán

Mi más lenne még mögötte? Gondolod, hogy nem sz*rnák telibe ezt az adót az EU-ban, ha nem a Tmobile-t, a Telenort vagy a hasonló nagy EU-s cégeket súlytaná, hanem a helyieket?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#22) bolondember válasza fordfairlane (#21) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

[link]
[link]
[link]
[link]

és csak innen mazsoláztam, mindenféle szűrő nélkül, beütve, hogy "roaming".

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23) MageRG válasza fordfairlane (#19) üzenetére


MageRG
addikt

...a távközlési szektor ilyesfajta adókivételezettsége komplett marhaság...

Lemaradtam valamiről? A telkók mióta nem fizetnek társasági adót, ÁFÁ-t?
Vagy arra gondoltál, vezessünk be jövedéki adót az elektromágneses hullámokra? - Frekvenciadíj címén valami ilyesmit is fizetnek.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#24) morfondőr


morfondőr
őstag

A legjobb az az egészben, hogy teljesen mindegy mi lesz az eredménye a brüsszeli hercehurcának! Amennyi pénzt most beszednek tőlünk, azt már úgyse kapjuk vissza! Persze áthárítani nem lehet! De valahogy mégis most kb. 1500 Ft-al nőtt a számlánk. És ugye az volt, hogy max 700 Ft lehet az adó mértéke lakosságiaknak! Így meg beszedik dupláját akkor is, ha csak 2 percet beszélek a hónapban! De végülis ilyen tétel nincs rajta, hogy "telekomunikációs adó". Ki volt ez találva, hogy a szolgáltatók járjanak jól! :W

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.