Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jelenleg én is Vodafone mobil netet használok, és az elvileg korlátlan netem (internet szabadon csomag) 5 GB adatforgalom átlépése esetében 150 kilobit/sec sebességre korlátozódik, ami elég harmatos teljesítmény az adott hózárás idejéig.
A Vodafone közlése szerint ez a sebességlimitálás dinamikus, azaz napszakonként más és más. Ebben annyi ráció van, hogy majdnem sikerült egyszer a 350 kilobit/sec-os sebességet elérnem a büntetésem alatti időszakban. Hurrá, a 3G max sebességét majdnem elérte... :U

Jelen állás szerint nekem pl. célszerű lenne migrálnom a Medium csomagra, ami +1GB felhasználható adtforgalomat jelentene, azonos - azaz 6000 forintos - havidíjért, viszont a telefonos operátortól kapott válasz értelmében az 1 éves tarifahűség idejében a migrálás nem megoldható.
Ez fájó dolog, mert bizony az a plusz egy gigabájt nekem pont elég lenne hózárásig, és nem kellene tütymörögnöm pár napig...

A Vodafone Internet szabadon csomagját én nem ajánlom senkinek!

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.