Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Na most ez így akkor lenne teljesen igaz, ha egy darab nem lenne, és senki nem juthatott volna Xbokchoz kb. január 20 után...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

hát én most növelném meg a konzolok árát kb 10-15% al ha igyis hiány lesz akkor legalább több profitom legyen :)

Okos Vok.

(#3) rudi válasza OkosTibiKing (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Egy fillért emelsz, és máris áttaszíthatod a potenciális vásárlót a másik gyártókoz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Bár nincs konzolom, és Wii-n kívűl nem is hixem, h lesz( phujj, phujj, phujj ), de xerintem ezt a "háborút" a játékok fogják eldönteni. Hány darab fog +jelenni, milyen minőségben és persze mennyiért ...

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#5) drizzt1666


drizzt1666
tag

Sztem meg a nagy nevek, a húzócímek fogják eldönteni, h mi lesz. Pl ilyen volt a Halo is (a microsoft jól meg is lovagolta a helyzetet) vagy a Devil May Cry sorozat. De ha mondjuk jönne egy új rész a Metal Gear sorozatból kizárólag ps-re, sztem az is sokat fordíthatna.

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#6) kpb


kpb
csendes tag

A konzol háborút a hosszú távú állóképesség fogja eldönteni. Azaz mennyire lesz elfogadható 2-3 év múlva egy adott konzol hardvere. Ennyi idő kell ugyanis, amíg a szoftverfejlesztők teljeskörűen ki tudják aknázni a konzol lehetőségeit (és nem más platformokat portolnak), megjelennek a nagy nevek és egyáltalán kellő mértékben elterjed a nép között, hogy a "sok játék van rá, megveszem a hardvert, sok hardvert adtak el, fejlesztek rá játékot" öngerjesztő folyamat korrektül beinduljon.
Véleményem szerint ebben a versenyben a PS3 áll a legjobban, mert azt eleve hosszabb távra fejlesztették. Az MS ott fog pofára esni, hogy a "félkész, bugos termékkel gyorsan lenyomjuk a konkurenciát, utána meg a piaci erőt kihasználva fenntartjuk a monopolhelyzetet" stratégia, ami a szoftveriparban bevállt, a hosszútávú tervezést és a megbízható, korrekt minőséget igénylő konzolpiacon nem működik.

(#7) mcwolf79 válasza kpb (#6) üzenetére


mcwolf79
veterán

Komám,hogy ezért Te mit fogsz kapni :Y :Y :Y

Egyébként egyetértek Veled :R Én is úgy vélem,a hosszútávon a PS3 lesz a nyerő, ezért döntöttem Én is inkább a fekete doboz mellett (Nem X360 Elite :)) ).Szerintem idén ki fog egyenlítődni a verseny az eladott konzolok terén, a durván odabaxós játékok is lassacskán megérkeznek. Csak győzzük pénzzel :W Egy érv az X360 mellett ;] Óccsó rá a játék :B
A multiplatformos címek is végre hozzák az elvárható színvonalat (Burnout Paradise,DMC4).
Tavasszal kánaán lesz: Condemned 2,Dark Sector,Rainbow Six:Vegas 2, GT5: Prologue, GTA 4,Haze (remélhetőleg kijön tavasszal).
Ugye most már az sem igaz, hogy "vazzeéncsakabluraymiattnemveszekps3at"(amit 1-2 okostojás kántált :DDD ),mert ha valaki HD-ban akar mozizni,akkor nem lesz más választása. Persze a várhatóan bekövetkező HD DVD halála után a Microfos valszeg kitalál valamit,hogy ismét megnehezítse a Blu-ray dolgát,mivel a pletykák szerint Billi bácsi a letöltősdiben látja a jövőt (és a pénzt).

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#8) hétalvó válasza mcwolf79 (#7) üzenetére


hétalvó
addikt

Pedig szerintem csak a BR győzelme miatt fogy jobban. Kíváncsi lennék a játékeladásokra is. A nagyokosok szerint ott az x360 vezet.

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#9) N4r4ncs válasza mcwolf79 (#7) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Ahogy mondod barátom :K

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#10) Keksz


Keksz
senior tag

Viszont sokan meg csak a backup lemezek miatt vettek wii-t, vagy x360-at. Őket az nem is fogja érdekelni hogy meddig húzzák majd, most menjen aztán kész. Meg persze hogy olcsóbb most.

(#11) OkosTibiKing válasza rudi (#3) üzenetére


OkosTibiKing
tag

hát akkor a háttérben megegyeznék a többi gyártoval, hogy ök is emeljenek 1 picsit :) igy ök jóljárnának :)

Okos Vok.

(#12) maszat válasza mcwolf79 (#7) üzenetére


maszat
senior tag

Idézet 2010-ből:
"A PS3 fog rövidesen nyerni."

Idézet 2012-ből:
"Bármelyik pillanatban nyerhet a PS3."

... :DDD

(#13) kokobe válasza maszat (#12) üzenetére


kokobe
senior tag

Jah viszont sokkal több game fogyott x360-ra azt bezzeg nem irják le:D

<---AMD___ATi--->

(#14) Skynet258 válasza OkosTibiKing (#11) üzenetére


Skynet258
veterán

Te csak eladni szoktál, venni nem, hogy ilyen lelkes vagy? ;]

https://geekpulse.hu

(#15) bubuka71


bubuka71
aktív tag

nekem a wii tetszik ,jó az irányítása ! a másik 2 drága

(#16) (Kolombusz) válasza bubuka71 (#15) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egy Xbox 360 Arcade-ot, a maga 60 ezer hufos árával nem neveznék drágának.

(#17) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Okos húzás a PS3 tól hogy hosszú távra tervezett. Míg az MS csak addig ameddig. Kiadták az xbox360at és valljuk be eléggé selejtesre sikeredett. Lukat lukkal tömnek, a szervízelések miatt, ami eléggé visazveti a vevőforgalmat. Más kérdés hogy nagyon sokat adnak el belőle ami az ára miatt van, hogy jó áron van. Az is biztos, hogy amíg a ps3 "dübörögni" fog addig az MS ki fog adni egy annál is jobb konzolt ergo xbox 360 megy a föld alá, míg az utód elvileg tarol mert ezerszer szebb és izgalmasabb játékok fognak rá kijönni.
Nem hiába voltak a pletykák hogy hamar le fogják váltani az xbox360at, mert valóban így lesz.
Az ms is remélhetőleg be fogja látni, hogy a HD DVD nek semmi jövője sincs és BD-t fogja belepakolni a cumóba, talán még írni is tudnak majd....

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#18) OkosTibiKing válasza Skynet258 (#14) üzenetére


OkosTibiKing
tag

nem csak hülye mikro ökonomia jutot az eszembe :)
ott kellet minél nagyobb profitot elöálitani :) most, hogy hiány van igy biztos, hogy nöne :)
venni meg konzolt nem fogok ugyhogy nekemaz ára mindegy ;)

Okos Vok.

(#19) kokobe válasza Mr.Grincs (#17) üzenetére


kokobe
senior tag

Ne mfogják hamar leváltani hidd el semmi érelme se lenne meg az ujjat kibaszottul nem vennék annyi hog az ms most khoz majd idővl külső blu-rayt addig meg simán ellessz a nép vele főleg mert kiba jó gamek jönnek rá és vannak is rá mint ps3 és aki játszani akar annak ez számit mint pl nekem is de etől függetlenül jó konzolnak tartom a ps3 is csak hát gamek miatt és design szempontjából az x360 felé húz a szivem!

<---AMD___ATi--->

(#20) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Majd elválik mi lesz, én nem tartom rosz konzolnak az XBOX 360at, de kicsit jobban oda kéne fogyelni, hogyan gyártják le vagy tervezik meg. A jövőben kicsit fel kéne tuningolni gyárilag, hogy versenyképes legyen a PS3mal szemeben. Most hogy már kiesett a képből a HD DVD itt az idő valamit lépni valami fele, hogy ne a PS3 vigye el a vevőket. Vagy húzzák le a rolót és közösüljön a két gyártó és alkossanak együtt.
Igaz, ez is egy megoldás de erre nagyon kicsi a valószínűség.
Jómagam is szeretnék konzolt de tökölök még mert nem tudok választani, le kell mondanom vagy erről vagy arról.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#21) PPeter válasza Mr.Grincs (#20) üzenetére


PPeter
addikt

"közösüljön a két gyártó"

:))

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.