Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) energy4ever


energy4ever
addikt

A 3. reszben latott grafikat ha sikerul felulmulniuk, szerintem az egyik legszebb jatek lesz majd. Bar szerintem a Last of Us motorjat fogja megkapni, de remenykedek, hogy szebb lesz majd.
Kivancsian varom mar.
Amugy ez lesz az utolso Uncharted? :F

(#2) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Jól néznek ki a rajzok! :D

A Hideo Kojima Game

(#3) james001


james001
veterán

Uncharted 1 feeling,ez tetszik :K Remélem azért hamarosan valami új mozgóképpel is megörvendeztetnek :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#4) v-paci


v-paci
aktív tag

Van arról bármi infó, hogy a régebbi részeket újra kiadnák ps4-re?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#5) oriic válasza v-paci (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelore semmi.

Live-Die-Respawn

(#6) #20844032


#20844032
törölt tag

Az első képről nekem inkább az első részből a jetski-s szakasz ugrik be a tengerbe süllyedt várossal :)

(#7) KisTücsök válasza energy4ever (#1) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ne inkább az egyik legjobb legyen? Az talán fontosabb. Vagy mindkettő.

(#8) huszar90 válasza energy4ever (#1) üzenetére


huszar90
aktív tag

Én úgy tudom ez lesz az utolsó :(

(#9) Jeanne d'Arc válasza huszar90 (#8) üzenetére

Kár, de biztos méltó lesz a befejezés. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10) Abu85 válasza james001 (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Volt már mozgókép a játékból az E3-on.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) oriic válasza Abu85 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy full CGI: :DDD

Live-Die-Respawn

(#12) Abu85 válasza oriic (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem. Corrinne Yu kihangsúlyozta, hogy azt egy PS4-ről rögzítették a játék motorjával. [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) oriic válasza Abu85 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez viszont újdonság volt, köszi.

Live-Die-Respawn

(#14) Logen88


Logen88
aktív tag

Hangulatos rajzok, de jöhetne már valami trailer is. :)

The Last of Us is a masterpiece.

(#15) Garada


Garada
őstag

Eszméletlen jól néznek ki ezek a rajzok, bár tény, hogy ekkora részletességet nem kapunk a játékban az már biztos. :D

(#16) james001 válasza Abu85 (#10) üzenetére


james001
veterán

Úgy értem gameplay-el.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#17) tDr1v3r válasza Jeanne d'Arc (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Kreatív emberkék léptek le tőlük nemrég, úgyhogy én kételkedek... de legyen jó, a trilógiát imádtam, már ha a harmadik rész szintjét hozzák tökéletesen elégedett leszek.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18) energy4ever válasza tDr1v3r (#17) üzenetére


energy4ever
addikt

Elvileg utolso resz.
Eddigi sorozat sony alltal penzalt gyartok jatekai utolso resze nem volta legjobb.
Lasd: Ratchet, de hogy n.dog jatek is legyen jack and daxter.
Remelem jo lesz ettol fuggetlenul, bar azert lehet, hogy a sony nem kolt ra sokat, mivel nagy bevetelre szamithat, mar csak az elozo uncharted kedveloi alltal...

(#19) krx21 válasza energy4ever (#18) üzenetére


krx21
nagyúr

Gyakorlatilag 1. rész. Mert ez az első PS4-en... :K

(#20) kokobe válasza energy4ever (#1) üzenetére


kokobe
senior tag

Most ez komoly miért ne sikerülne felűlmúlniuk a 3. rész látványvilágát adott egy jóval erősebb hardver és a Naughty Dog nem ad ki hanyag munkát a kezéből szóval brutálisan komoly látványvilágra számíthatunk, nagyon ütős lesz a cucc véleményem szerint és még mindig nagyon dillemmázok melyik konzolt vegyem a ps4-hez az uncharted húz a boxhoz meg a forza...

<---AMD___ATi--->

(#21) energy4ever válasza krx21 (#19) üzenetére


energy4ever
addikt

Akkor ez lesz az elso, es az utolso uncharted ps4-re. Bar szerintem trilogiakent par ev mulva megjelenik ra az 1. 3db ps3-mas.

(#22) Peat;) válasza Abu85 (#12) üzenetére


Peat;)
veterán

Igen, vannak olyan több éves real time számolt tech demok amiket még ma sem közelítenek meg a játékok. Várjunk meg ingame jeleneteket kérlek, ezt már egyszer lezongoráztuk. Ne táplálj olyan reményeket amiknek semmi köze a valósághoz. Ezzel magad alatt is vágod a fát.

A képek nekem tetszenek, hangulatosak, már ezek is sokkal játék közelibbek mint amit az e3-on mutattak, lehet ez a cím lesz az ami miatt ps tulajjá válok.

(#23) Abu85 válasza Peat;) (#22) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ebben semmi olyan nincs, amit egy PS4 ne tudna megcsinálni. Sőt, ez a minimum szint az új generációban. A PS4 életciklusa végén pont ugyanúgy legyintesz erre a grafikai minőségre, ahogy most az Unchearted 1 esetében. Ez csak a kezdetet képviseli.
Ami miatt megdöbbentőnek hat a minősége, hogy soha nem használt technológiákra építenek. Ez egy paradigmaváltás, ha úgy tetszik, de ez lesz a norma, mert ez illik a PS4 hardveréhez. Viszont ahhoz, hogy ezt így lehessen használni teljesen a nulláról felépített motorok kellenek, amelyeket már úgy alkottak meg, hogy a GPU-t úgy kezelik, mintha az CPU-hoz mérhető tudással rendelkezni, mert a PS4-ben azzal rendelkezik, csak ezt ki kell használni.

Az meg a másik dolog, hogy a játék vezető programozójának a kijelentését nem hisszük el. Milyen jogon kérdőjelezzük meg az állítását, amikor ő dolgozott ezen a rendszeren másfél évet.

Nézd meg azt is, hogy PC-n mi történt a Sniper Elite 3-mal. A terveket sutba lökve nem csak Mantle rendert írtak hozzá, hanem újraírták a motort, hogy jobban kezelje a low-level API-kat. Ez a konzolon a néha előforduló 40-50 fps-es minimumokat eltüntette és már fix 60 fps a sebesség. PC-n a Mantle jobb textúrákat eredményez, mert bár a felhasznált tartalom ugyanaz, de az Asura régóta olyan rendszert használ, hogy ha telítődik a memória, akkor nem a legjobb minőségű textúrákat tölti be, ezzel próbálja a memória felszabadítására vonatkozó utasításokat minimalizálni. Most hogy átírták a motort a Mantle kód PC-n is állandóan a legjobb minőségű textúrákat tölti be a kamera elé.
Számtalanszor leírtam. Nem az a baj, hogy a hardverek nem tudnak semmit, hanem az, hogy messze nem úgy használjuk őket, ahogy működnek. És ebben akkora minőségi ugrás lehetősége van, hogy az jelenti majd a next-gen éra eljövetelét. Nem véletlenül mondta Dan Baker, hogy az új érában ideje minden 3D-s szakkönyvet eldobni, mert az azokban leírtak az új hardvereken már lassúak és rossz eredményt adnak.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#24) Peat;) válasza Abu85 (#23) üzenetére


Peat;)
veterán

Persze mint a deep down, szépen folyamatosan lebutítják a grafikát. Hagyjuk már ezt a máshogy programozunk és hirtelen lead a gép 50x teljesítményt. A konkrét videonál maga az emberke még hihető, bár már azon is 1000x élsimítás van, biztos in-game tudjuk, de amikor kizoomol és a környezet mutatja akkor érződik hogy ez egy animáció, amit ismételten írom, simán meg lehet csinálni a játék motorjával. Sőt akár egy jópár éves játékmotorral is megcsinálható ugyanez a minőség, real time, ahol max te vélnél felfedezni különbséget szakmailag. Amikor majd a buja növényzet minden elemét a gép számolja, fizikai kontaktusok vannak, robbanások, npc-k, ai stb stb akkor ez a tech demo szépen tovaillan a távolba és megint egy jóslatod megy az amd összeesküvés elméleti x-aktákba.
A programban érdekelt fazon meg majd nyilván azt mondja, hogy gyerekek, ez nem in game, ez csak átvezető. Hát persze. Ott van a the order, arról is írtál cikket micsoda áttörés. Aztán jött a valós in-game bemutató, a karakterek még csak csak megmaradtak de a textúra sok helyen ocsmány és grafikai effektekkel próbálták meg ezt elfedni. Pedig az első videokban....

(#25) Abu85 válasza Peat;) (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem analitikai élsimítás van rajta. Elég sok kutatás van ebben a témában. Az Ubisoft is bemutatott egy olyan megoldást, ami 4xSSAA szintű, temporálisan stabil eredményt ad, de csak 1-2 fps-be kerül, míg az SSAA ötödöli a sebességet. Nem hiszem, hogy akkora probléma lenne egy hasonló megoldást kifejleszteni a Naughty Dog számára. Ez egy tipikus példa a másképp programozásra, ami észvesztően magas sebességextrát kínál. Ha egy dolognál ez lehetséges, miért ne lehetne másnál is az?

Az AMD-nek ehhez semmi köze. Ők csak a hardvert adják. A szoftvert a Sony és a fejlesztők dolgozzák ki.

A The Order még mindig jó. Azért változott a grafika, mert időközben több effekt kész lett, így aktiválták azokat. Ez jellemző a fejlesztéseknél.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.