Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Nekem van egy ilyen rcoket-em, de az eloxálás kifejezetten egyenletlen és vékony.
Az oldallapokat tartó csavarokat működtetni különösen nagy odafigyelést igényel, pillanat alatt össze lehet b@szni a környékét, ráadásul meg sem lehet úgy fogni az oldallapot, hogy ne érjen hozzá be és kiszerelésnél az éle, a többi hasonlóan érzékeny részekhez.

Van/volt egy csomó alu házam, azokhoz képest ez nagyon idiótán van kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#2) E.Kaufmann válasza #16939776 (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Pedig Árukereső szerint nem egy Satelite árszínvonal, hanem vagy 5-6x drágább.
A Satelite-tel szemeztem, de nem volt szimpi sem a paláston a lukak kivitelezése, sem a lógó 230V-s kábel, ami hozzáérhet a hűtőbordához, bár kicsi a sansz, hogy felsértse, vagy megolvassza, de azért mégis.
Egy picivel drágább Sharkoon-ban meg legalább a vázhoz kötegelőzték gyárilag és ha vékony is a 4 oldallap, de maga a belső váz elég merev szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Előre is elnézést kérek, de az én véleményem:

"Kolink blog: miért is jók a kis gépházak?" -- arra, hogy jóóóó messzire elkerüljem azokat....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) flashpointer válasza tibaimp (#3) üzenetére


flashpointer
őstag

Csak amiatt mert a haz meretenek csokkenesevel negyzetesen emelkedik a belevalo alkatreszek osszevalogatasanak gondossaga, meg nem kell egybol feladni :)

(#5) tibaimp válasza flashpointer (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én elég sok gépet rakok össze, a bazi lapát kezem miatt....

szerk: a saját gépem, éppen ezért, egy HAF932-esben van :)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) paljani válasza #16939776 (#1) üzenetére


paljani
aktív tag

Nekem is van. Az eloxálás nálam nem probléma, hanem adnék egy tippet. Ha lefekteted a házat, akkor simán le tudod venni (és visszatenni) az oldallapokat anélkül, hogy azok bármihez is hozzáérnének... :K

Amúgy nagyon szép és okos kis kuckó, tudom ajánlani bárkinek aki ilyesmiben gondolkodik.

(#7) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

A Citadel majdnem jó, csak az üveget kellene lecserélni acél- vagy aluminiumlapra. Kár, hogy a nagyobbak nem a HDD-t, hanem az SSD-t akarják halmozni. El sem tudom képzelni azt a valós szituációt ahol ez a felállás. :U

[ Szerkesztve ]

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Több Itx-es házam volt, de még a nagyobbaknál is mindig szívtam, hogy nem jó bele a vga a kis hely miatt stb. Mióta visszatértem sima Atx-re azóta megint minden szuper.... :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Tetsuo válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Persze, de ott van a megadott méret, amihez lehet igazodni.

(#10) velizare válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

igen, mostanában nagyon elharapóztak a 3slotos vga-k, azt meg flexelés nélkül nehéz beleheftölni egy mitx házba.
a radeon 295x2 minden további nélkül befért a haf 915be a radiátorával és a csöveivel együtt, és még a ház oldala is simán felfért, most viszont gondban vagyok az evga 2070 superével.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

Mostanában alig játszok, de ha rá is feküdnék a témára, nem kéne lecserélnem a Metis Plus-t. RTX 2070-ből vannak picikék, az meg a legigényesebbeket kivéve kábé mindenki másnak elég. Idővel meg lesznek erősebbek is.

Szóval aki középkategóriás konfigban gondolkodik, simán tervezhet itx-es házzal.

(#12) kromatika


kromatika
veterán

Én mAtx méret alá nem szívesen mennék.

(#13) GreatL válasza kromatika (#12) üzenetére


GreatL
őstag

Már én sem... 2 vízhűtéssel jobb a matx, bár mitx-szel is megoldottam...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.