Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) elektrotank


elektrotank
tag

Nekem nincs bajom az isekai lázzal, szeretem őket, bár tény, hogy vannak köztük gyengébb cuccok. A SAO-tól baromi sokat vártam, jó harcokat stb... erre valahol a rész közepe fele konkrétan volt 1 v 2 rész, ahol szó szerint nem történt semmi csak valami nyálas sz*r, szóval ja. Romantikus animének jó, másnak nem. Igaz, hogy néhol próbál drámai lenni, de csak próbál. A többi évadába még nem mertem belenézni...

Az Accel World meg a vége előtt pár résszel el is vesztett. Kezdve azzal, hogy a gyerek hitetlenkedik, amikor beleszeret a csaj, majd a vége felé, amikor a két csávó konfliktusának tetőpontja (ha van más is, sorry) az, hogy az egyik kamerát helyez a női öltözőbe vagy mosdóba, már nem tudom, konkrétan dedó szint számomra. El is dobtam.

Ha isekai, szerintem a KonoSuba az egyik éllovasa a műfajnak. Semmi egetrengető sztorit nem akarnak kisajtolni belőle, mégis azért vannak benne komolyabb monológok. Felhőtlen szórakozást nyújt, remek karakterekkel. A No game no life is hasonlóan jó, bár ott komolyabb témák vannak. Amikor nemrégiben megnéztem a filmet, azért hagyott bennem egy mélyebb nyomot.

A mostani isekai-k közül majd Maple-chan kalandja különösen tetszett, szerintem vérfrissítő volt. Jelenleg a pókos animét nézem, az nem tűnik rossznak. Illetve a Slime-s anime még kivételesen jó volt és öröm volt nézni az epizódjait. Vagy a másik slime-s anime, ahol egy középkorú férfi kerül egy 11 éves srác bőrébe és slime-kat gyűjtöget. Ott nincs semmi fight kb., a legtöbb esetben békés és jó minden. A slime-k felhasználása is viszonylag kreatív benne.

Ha shounen, akkor igazándiból nem tudnék egy komolyabb címet mondani. Régen a Fairy Tail vitte a prímet, legalábbis 120 részig, amíg meg nem jött a sárkány. Szerintem. Király zenék, szép kidolgozás és humoros. Utána ezzel az olimpiai történettel kicsit elvesztettek, aztán már nem is folytattam.
A mostaniak közül a Fire Force-t azért a jók közé sorolnám. A Soul Eater alkotójának tollából azért nem szoktak kisülni olyan rossz dolgok. A Fire Force-ba baromi jó hangeffektek vannak, iszonyú szép a látvány és vannak benne epic mommentek. Tamaki-t meg ugye szeretjük. ;] Csak mint a Soul Eater esetében, ennek a végét lehetőleg ne ba***ák el...

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.