Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

#PSExclusive #Faptime

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Crytek


Crytek
veterán

Sok horror elsőnek pcre jön aztán konzolra is. Remélem ennél is így lesz idővel csak fordítva.
Egész jónak tűnik

Next PC Upgrade: 2022

(#3) idegen lény


idegen lény
őstag

Akkor nevezhetjük ezt is PS4-exkluzívnak? Azt csodálom, hogy még földönkívülis játékot nem csináltak, ahol az idegen lények embereket rabolnak el, pedig az tényleg para lenne. Pláne azoknak, akiket már tényleg elvittek egyszer, és újra átélhetnék az élményeket.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#4) atike


atike
nagyúr

Ebben mi a jó, vagy mi az a hádenagy extra...? Számomra olyan semmilyennek tűnik.... :U

(#5) <Lacy85> válasza idegen lény (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Pláne azoknak, akiket már tényleg elvittek egyszer, és újra átélhetnék az élményeket."

:DD :DDD

(#6) hombre[EU] válasza idegen lény (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Wtf man? 😁

Life, Uh, Finds A Way

(#7) hombre[EU] válasza atike (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Sehol sincs leírva,hogy jó lesz 😀 szerintem ezerrel nyomják az outlast féle gagyi jumpscaret oszt csókolom

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) adrian14 válasza idegen lény (#3) üzenetére


adrian14
tag

Jó lenne egy Pataky Attila edition.

(#9) Crytek válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Crytek
veterán

Azt a 2dbot az első 5 percben? Onnantól gagyi az outlast is. Több kellett volna ezekből bele akkor még jó is lehetett volna

Next PC Upgrade: 2022

(#10) GodGamer5 válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Az Outlast 2 csúcsszuper volt. De ez egy századik Amnesia klón. Idegesítő semmitmondó bujkálás. A trailer is dögunalom volt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) KaitouP


KaitouP
veterán

Welcome to the family, S.O.N.! :DDD

Vagyis inkább nem, ez egy nagy nudli a trailerből itélve.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#12) haxiboy válasza idegen lény (#3) üzenetére


haxiboy
veterán

Xcom szériát nevezhetjük annak. De azért én nagyon paráznék mert nem tudnám álmodok, játszok, vagy megint itt vannak :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#13) saelin


saelin
veterán

BOI!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) AxBattler válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Egy idegen lénytől ez nem meglepő... :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) idegen lény válasza haxiboy (#12) üzenetére


idegen lény
őstag

Akkor már inkább ez. Az XCOM-nak nem túl sok köze van a valósághoz, és semmi para nincs benne.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#16) haxiboy válasza idegen lény (#15) üzenetére


haxiboy
veterán

Nyilván, de talán egyetlen elrablós játékról hallottam. Hum vagy the Hum...de már nagyon régi sztory nem tudom lett-e belőle valami.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) szupermacs válasza idegen lény (#3) üzenetére


szupermacs
veterán

(#18) idegen lény válasza szupermacs (#17) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Igen, ez már egész jó!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.