Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) NGA válasza Totheground (#100) üzenetére


NGA
addikt

Végülis az, mivel az NFC-t nem engedélyezi 3rd appnak használni. Én remekül elvagyok az otp simple appal, amibe beregeltem a bankkártyámat, és ezzel fizetek. Gondolom itt az a helyzet, hogy az apple pénzt akar lehúzni a bankoktól a fizetésért.
"Egy valamire azonban biztos nem lehet majd használni az NFC-t, az pedig a fizetés. Az valószínűleg kizárólag az Apple Pay számára lesz fenntartva, és arról egyelőre semmilyen információnk sincs, hogy bármelyik magyar bank csatlakozna az Apple Pay-hez belátható időn belül. "

[ Szerkesztve ]

(#102) Giovan! válasza Blizzardking (#81) üzenetére


Giovan!
addikt

30 rugós kínai telónak nemigen adnám meg a banki adataimat, de tudom, te hiszel a nyílt rendszerben meg a szabad hozzáférésben, gondolom téged ilyen apróságok nem zavarnak.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#103) Blizzardking válasza Totheground (#90) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha jól látom, az iphone melletti érvként összefoglaltad, hogy teljesen felesleges egy iphone :DDD
De mit mazsolázom én a szavaidat, hisz kerek egész mondatban magad is megfogalmaztad:
"az órámon is elérhető az összes kártya, és meg telefonálni is tudok róla, szóval legtöbbször marad minden, csak az AirPods és az óra kell (a lakásba is be tudok menni az órával, így kulcs sincs nálam). A jack meg pont leszarós, utcán elég az airpods és nincs madzag, otthon meg megint csak van jobb eszköz."
Kicsit sajnálom hogy a battery packot kifelejtetted a felsorolásból, továbbá hogy ehhez nem kell más mint egy külföldi bank és egy lakás hifitoronnyal :C Te kivel vagy amúgy? Ennél jobban én sem tudtam volna definiálni a "felesleges" meghatározását.

"De legalább tolhatod a PS emut, bravó. Maradj is annál."
Ez kicsit mellément, azt Somatom írta. Nem baj, gyűjtő-személyeskedés, érthető a pillanat hevületének tükrében, nem haragszom érte.

"Az órával dettó, voltak is nagy meglepődések, hogy ez mi."
Ennek ne örülj nagyon, nem azért van mert a sok balkáni tirpák (aki itthon maradt ugyebár) síbottal megy a mozgólépcsőre, hanem azért mert mindenki valami óvodás gyerek olcsó játékszerének nézi. Még az is meglepő, hogy bekapcsol a kijelző ha magad felé fordítod. ;)
Melyik számlappal tolod? A Mikiegeres? :DDD

Giovan! - A fő kártyámat én se adnám meg, ebben igazad van.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#104) weberzolee válasza Blizzardking (#81) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Én is minden alkalommal elmorzsolok egy könnycseppet, mikor az eberek a kijelzőt nyomogatva némítják a telefonjukat, én meg zsebbe nyúlva átbillentem a kapcsolót...

(#105) B-Clone válasza Somatom (#95) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Nem mindenki tech buzi, hogy mókolgatni akar a telefonnal. Sőt a vásárlók jelentős többsége tojik rá, hogy lehet-e rootolni a telefont vagy össze vissza berhelni a rendszerén mindent. Ha csak ki akarod bontani és használni akkot még mindig az Apple az etalon.

De tovább megyek ha megkérdeznél az utcán 100 random android felhasználót, hogy rootolt-e a telefonja, 95 azt se tudná hogy miről beszélsz.
Szóval a rendszer testreszabhatósága kb pont ennyire szempont.

(#106) Blizzardking válasza B-Clone (#105) üzenetére


Blizzardking
őstag

"Ha csak ki akarod bontani és használni akkot még mindig az Apple az etalon."
Hát, az elmúlt év tükrében jól teszi a felhasználó, ha a kibontásba sűríti bele minden elvárását... :DDD
Wifi eldobálást javították már, vagy negyvenmillió ember routert cserélt? :U
:C

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#107) B-Clone válasza Blizzardking (#106) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Létezik ilyen probléma ?

(#108) NGA válasza weberzolee (#104) üzenetére


NGA
addikt

"Én is minden alkalommal elmorzsolok egy könnycseppet, mikor az eberek a kijelzőt nyomogatva némítják a telefonjukat, én meg zsebbe nyúlva átbillentem a kapcsolót..."

Én is, mert nekem elég csak egy pillanatra megnyomni hozzá a bekapcsoló gombot-

[ Szerkesztve ]

(#109) weberzolee válasza NGA (#108) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Csengőről rezgőre állítani?És mindezt root nélkül?Milyen teló?Veszek egyet :DD

(#110) Blizzardking válasza weberzolee (#104) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ilyen némító kapcsoló nekem is van. Soha nem használtam. Magát kapcsolgatja az időpont és a helyszín függvényében. Ha meg netán én akarom átrakni másik állapotba, csináltam hozzá egy kis felületet, ahol időzíteni is lehet a hangerőket, ne zavarj módot, és a repülő módot.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#111) weberzolee válasza Blizzardking (#110) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Na látod pont ez az. iPhone -on van egy gomb, csak azt tudja amire kitalálták, azt viszont egyszerűen. Androidon van rá 100 féle app, emiatt a megoldás bonyolultabb, nem out of the box, viszont a végtelenségig testre szabható. Mindkét filozófiának meg van a vásárlóköre. Nem minden Apple user agyhalott továbbá az Android userek nagy része csak telefonálni tud.

[ Szerkesztve ]

(#112) NGA válasza weberzolee (#109) üzenetére


NGA
addikt

Szerintem szinte minden telefonnál, ha csörög, a bekapcsoló gomb megnyomására elhallgat. Nálam a kijelzővel lefordítom az asztalra is működik. Mondjuk nekem mindig elég volt a bekapcsoló gomb megérintésével való némítás

(#113) Danny365 válasza NGA (#112) üzenetére


Danny365
őstag

De ő nem arról beszél, hogy ha csorog hogy nemitod le, hanem a mute switchről. A OnePlusokon van meg ilyen.

(#114) Somatom válasza B-Clone (#105) üzenetére


Somatom
veterán

Valami nem stimmel. Én egy szóval sem említettem rootolást, ROM -olást, meg hasonlókat. Ezeket itt mások képzelték bele a mondanivalómba.

weberzolee:
"Na látod pont ez az. iPhone -on van egy gomb, csak azt tudja amire kitalálták"

Na, itt a különbség. Én ezt úgy gondolom, hogy van egy plusz hardvergomb, amit vétek egy adott funkcióhoz fixen hozzárendelni. Mi van akkor, ha nekem hasznosabb lenne zseblámpakapcsolóként, mint némítóként? Ugyan, miből állna csinálni ehhez egy egyszerű módválasztó felületet?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#115) collecting válasza Blizzardking (#106) üzenetére


collecting
tag

Wifi eldobás? Én ilyet nem tapasztaltam egyetlen iPhone-omon sem, mondjuk Amplifi hd mesh rendszert használok, nem 5ezer forintos rútert.

(#116) NGA válasza Danny365 (#113) üzenetére


NGA
addikt

Miért? Nem ugyanaz a végeredmény? Mindkettő esetén nem csörög tovább.
Somatom: Ezen kívül tudja az elforgatás blokkolását is. Igaz akkor meg nem némít.

[ Szerkesztve ]

(#117) Danny365 válasza NGA (#116) üzenetére


Danny365
őstag

Hat az, hogy nem csorog tovább, illetve hogy alapból nem csorog, szerintem baromi távol áll egymástól...

(#118) NGA válasza Danny365 (#117) üzenetére


NGA
addikt

Kb ugyanaz. Az áll baromi távol egymástól, hogy csörög vagy nem csörög. Az egyik esetben hallom, hogy csörög, és lenémítom, a másik esetben hallom, hogy csörög, és átkapcsolom. Én azért nem szeretem tartósan lenémítani, mert úgy felejtem. És több ismerősöm is járt így. Ennél sokkal jobb az, hogy némítás 1 órára, mert akkor nem felejtem úgy. De igazából ez már csak fingfürészelés, hogy kinek melyik jön be.

(#119) Danny365 válasza NGA (#118) üzenetére


Danny365
őstag

Te vagy nem érted miről van szó, vagy nem akarod megérteni, de én inkább feladom.

(#120) #40359168 válasza NGA (#118) üzenetére


#40359168
törölt tag

Az, hogy egy hívásnál a telefon egyáltalán nem szólal meg, ugyanaz, mint hogy megszólal, majd némítod? Próbáld ki egy állásinterjún, majd rájössz.

(#121) <Lacy85> válasza weberzolee (#104) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha már csak ilyen ovis érvet tudsz felhozni az iPhone mellett, akkor tényleg baj van. :D

(#122) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Urak, ez nem az iPhone vs. Android topik, ez tartsátok szem előtt!

Thx!

(#124) Fred23 válasza aprokaroka87 (#123) üzenetére


Fred23
nagyúr

(#130) Butcher82 válasza Robi BALBOA (#39) üzenetére


Butcher82
senior tag

Teljesen egyetértek veled, ilyen árak mellett nem is szabad csodálkozni, ha a következő modell verni fogja az 500k-t az is viszik majd mint a cukrot.

***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

(#132) joey04 válasza Robi BALBOA (#39) üzenetére


joey04
titán

Ha jól látom, egy szót nem írtam az árakról. Annak örülnék persze, ha 0 ft lenne. Én a termékekről beszéltem, hogy amit és ahogy tudnak, az nekem nagyon megfelel, jobban, mint más márkák. Erre gondoltam az így tovább alatt. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.