Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Barcsak igaz lenne :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#3) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Na gyerünk !!!!! Most mutasd ki vagy itt a lehetőség!

(#4) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

...eddig sem tették, ezután miért foglalkoznának vele??? :F

Zolka

(#5) MaxTorque


MaxTorque
tag

Ha tényleg lenne, én szívesen meg is vásárolnám.

(#6) Bici


Bici
félisten

Túl szép, hogy igaz legyen. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#7) Nigér


Nigér
őstag

Hát ez sajnos dizájnban is az Asha és a Lumia között van.
Jó, tudom ezek még pre fényképbolt képek... :B

(#8) bayarena


bayarena
aktív tag

Megértem, hogy van, aki az androidot szereti jobban és van aki a wp8at, de az a mondat, hogy talán ezután is lesznek még nokia okostelefonok....
Miért egy Lumia nem okostelefon?
Az emberekkel baj van:(

(#9) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Vagyis a Nokia a mobilos üzletágának eladásával nem a mobiltelefon-piacból fog kilépni, hanem csak megszabadul egy veszteséges vállalkozástól és a WP-től való függéstől.

Mint WP kedvelő, ez számomra rossz hír, de mint Nokia fan, jó, mert így a WP vonal is megmarad azS-nél, de a Nokia is tiszta lappal indulhat újra a mobil piacon. :-)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) atosan


atosan
addikt

Kíváncsi leszek rá. Gyárak híján majd adja a nevét és a szoftvert, legyártani szerintem meg örömmel teszi Kínában bárki.

Maine coon

(#12) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Hajrá Nokia! :))))

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#13) nightmare13 válasza bayarena (#8) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ezt úgy kell érteni, hogy a Microsoft el fogja hagyni a telefonokról a NOKIA márkanevet, és itt valószínűleg maga a NOKIA fogja ezt a készüléket kidobni.

Tehát az eddigi telefonrészleg a Microsoft tulajdonába kerül, saját márkajelzéssel, a NOKIA pedig újat épít fel (vagy a régi maradványaira, ha így jobban tetszik)

Ezért szerepel ez a kifejezés, hogy talán újra lesznek majd NOKIA okostelefonok, nem a WP leszólása volt :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#14) stamas80


stamas80
tag

Szerintem azért tudnának még okosságot fejleszteni a Nokiánál Androidra is!

(#15) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szerintem a kijelző alatti Asha dizájnt hanyagolni kellene, vagy kisebb területen megoldani. Ha egyáltalán lesz az egészből valami...

<< Heimdal >>

(#17) Blyan


Blyan
félisten

Emberek még így nem tapsoltak egy kamu FWVGA telefonnak. :D Vicc..

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) batai15


batai15
félisten

Hát asha köntösbe ,photoshoppolt viber ui-t komolyan kell venni? Jo legyen nokia android ha ezt akarjátok

(#19) Peterson_


Peterson_
addikt

Miért is van fele adat kitakarva a benchmark infóknál?:U
Amúgy Szép lenne, ha igaz lenne...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#20) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Nem úgy volt hogy a Nokia felhagy a telefongyártással? :U

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#21) Vassili_Zait válasza nightmare13 (#13) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Esetlegesen bérgyártat majd, de a gyártóegységeit most mind eladta... És az összes fejlesztőmérnökét is, valószínűleg csak Nokiás android lesz egy foxconn vagy flextronics álltal gyártott telefonon... Az igazi hardveres innovációk így biztos kimaradnak, és csak meglévő dolgokat pakolgatnak majd össze... szóval ne várjunk nagy csodát.. és persze a nokia összeszerelési minőség sem lesz többé... legalábbis ha a pletykákból valami is igaz... de ne nekem legyen igazam!

(#22) <Adamsky> válasza nightmare13 (#13) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Háát, Microsoft logo-val kicsit (nagyon) vicces lenne egy Android-os telefon. Bár szerintem így is az. :)
Egyébként meg várom már az új Nexus-t WP-vel :D

[ Szerkesztve ]

(#23) #13110016


#13110016
törölt tag

Hajrá Nokia!!!

(#24) MeGabee


MeGabee
senior tag

Nokia+Android???
Megbolygatná a langyos pisit vizet rendesen....elég sok ember van még (főleg az idősebb,40-50-es korosztály),akiknek a jó telefon még mindig egyet jelent a Nokia márkanévvel.
Én mindenesetre szívesen látnám őket az androidos piacon.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#25) Crafter32


Crafter32
őstag

Ha így lesz, szegény MS-nek jó alá tesznek. Akik eddig megvették volna a Lumia -t, mert ez volt a Nokia most majd nem teszik. Továbbra is van Nokia csak épp op rendszert váltottak. Még a végén újra a Nokia név lesz a legnagyobb? Van most pénzük bőven, azt csinálni ami csak jólesik.

(#26) sheep


sheep
addikt

egy androidos Nokia pure view-vel normális áron, én máris vevő lennék rá....

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#27) Bici válasza MeGabee (#24) üzenetére


Bici
félisten

Csak ki kell építeniük egy support-szervíz hálózatot.
Nem, tudom, mennyire reális ez az egész.
Szerintem, csak akkor érdemes belevágniuk, ha valami komoly van a tarsolyban.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#28) BobTail


BobTail
őstag

Na pont ez az a telefon, ami már nem Nokia lesz (ha lesz), csak a logó van ott... a minőség és az innováció minden bizonnyal a Lumia termékvonalon fog tovább élni.

(#30) Blyan válasza BobTail (#28) üzenetére


Blyan
félisten

Ilyet mondasz Te Nokia Ambassadorként? :Y Szégyeld el magad, de rögtön!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#31) Maxentius


Maxentius
addikt

Ez tuti trollkodás... :DDD

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#32) Воланд válasza Crafter32 (#25) üzenetére


Воланд
titán

"azt csinálni ami csak jólesik"

meg amit a purchase agreement megenged....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) BobTail válasza Blyan (#30) üzenetére


BobTail
őstag

:P hát bizony az aláírásom előbb-utóbb frissítésre fog szorulni...

(#34) tjb007


tjb007
nagyúr

AnTuTu screenshot bizonyítékként ?
Ilyet fél perc alatt bármikor tudok én is csinálni, és még Photoshopra sincs szükség hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#35) Blyan válasza BobTail (#33) üzenetére


Blyan
félisten

Lumia vagy MS Ambassador leszel? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36) k.kristof


k.kristof
őstag

Nem tetszik, ráadásul Android... Boldog-boldogtalan androidos telefont gyárt, kár, hogy a Nokia is beáll a sorba.

(#37) MeGabee válasza Bici (#27) üzenetére


MeGabee
senior tag

Inkább csak a support-ot.A szervízhálózatuk még megvan világszerte.
És kizártnak tartom,hogy a Google nem várná tárt karokkal őket,talán még segítenének is nekik. :K
Pénzük az meg van bőven,a MS teletöltötte a kasszát :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#38) A Zéé válasza Воланд (#32) üzenetére


A Zéé
addikt

abban nem az volt, hogy a Nokia márkanév is a Microsofté 10 évig, amit a butatelefonokhoz használhat?

Just a simple Lineman...

(#39) Lall válasza Blyan (#30) üzenetére


Lall
veterán

Ambassador. :U Márcsak, megtűrt személy. :D

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#40) Blyan válasza Lall (#39) üzenetére


Blyan
félisten

De az ajikat megtarthatja, remélem. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41) NGA válasza MeGabee (#37) üzenetére


NGA
addikt

"A szervízhálózatuk még megvan világszerte."

Azt is megvette a Microsoft.

(#42) Bici válasza MeGabee (#37) üzenetére


Bici
félisten

A szervízhálózatot tudtommal viszi az MS, hiszen az a telefongyártás része.

A többivel egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#43) Воланд válasza MeGabee (#37) üzenetére


Воланд
titán

"És kizártnak tartom,hogy a Google nem várná tárt karokkal őket"

2010-ben sem varta oket.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#44) Воланд válasza A Zéé (#38) üzenetére


Воланд
titán

de. meg az is benne van, hogy 2016-ig nem jelenhet meg nokia nev alatt okostelefon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#45) cairojack


cairojack
aktív tag

"vagyis lehetséges, hogy később újra lesznek majd Nokia okostelefonok" - a földhöz verném a hátsómat örömömben. Akár mekkora baromságokat is csináltak az elmúlt pár évben, akár mennyit szidtam őket (aminek nagy része inkább az MS-nek szól) azért mégis csak Nokiákon nőttem fel. Tényleg sajnálnám, ha telefonos fronton elveszne a márka.
Vegyék fel a régi mentalitást: jó telefonokat, emberi áron, széles termékpalettával, sokféle dizájnnal (vagy eggyel, de az legyen kva jól eltalált) és akkor imádni fogjuk ismét.

Persze, ha folytatja az elmúlt évekre jellemző idiótábbnál idiótább lépéseit, akkor olyan nagyon nincs miről beszélni.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#46) Blyan válasza Воланд (#43) üzenetére


Blyan
félisten

De azóta annyival öregebbek lettek!

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#47) BobTail válasza Blyan (#40) üzenetére


BobTail
őstag

Na, szépek vagytok Lallal karöltve! :DDD Hogy mi lesz az én titulusom a jövőben, az még kérdéses, de áprilisig még maradok a cégnél, folytatom a tevékenységemet, továbbra is küldöm az anyagokat a global social teamnek, és az ajikat megtartom :P

(#45) cairojack "Vegyék fel a régi mentalitást: jó telefonokat, emberi áron, széles termékpalettával, sokféle dizájnnal (vagy eggyel, de az legyen kva jól eltalált) és akkor imádni fogjuk ismét."

Ez teljesen igaz a mostani Nokiára is ;)

[ Szerkesztve ]

(#48) Blyan válasza BobTail (#47) üzenetére


Blyan
félisten

Áprilisig még simán kaphatsz egy PV Androidot alfatesztelésre. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#49) Воланд válasza Blyan (#46) üzenetére


Воланд
titán

jaja. rajottek, hogy mekkorat hibaztak. :K

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) nemlehet


nemlehet
őstag

Én is örülnék neki, ha ez igaz lenne. Nem akartam elhagyni a Nokiát, mert mindig is kedveltem a márkát, és amúgy a Lumiákkal sincs semmi bajom, cak hát az a fránya WP... Aki már belakott egy platformot és elköltött egy csomó pénzt alkalmazásokra az nem szívesen vált, főleg, hogy nem is tetszik a másik platform.
Ha kihoznának egy szokásos Nokia minőségű telefont droiddal tuti vennék egyet ha nem nagyon gáz a készülék (mondjuk ez az ami a képeken van az az :D )

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.