Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redcaster


Redcaster
őstag

Valaki nem tudja, hogy hol lehet letölteni ezt a Ha/ver című filmet? Régóta meg szeretném nézni, de sehol nem találom.
Am jó a videó, hajrá Gamerek!

(#2) Cucuska2


Cucuska2
őstag

:C

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezért ne baszakodjatok soha a vérpistikékkel :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#4) Dani811


Dani811
aktív tag

Ezek nem tudják? Szemüvegest nem illik bántani :D Én a helyében a levert monitorral kezdtem volna el csapkodni őket. :DDD

(#5) F_Zolee válasza Dani811 (#4) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah. Súlyfölény volt a gémereknél azért. :DDD

(#6) castiel


castiel
aktív tag

Az ilyen f****opó rablók, huligánok annyira feltudják bas*ni az agyamat, azt hiszik mindent megtehetnek, én addig ütöttem volna őket, amíg eszméletüknél vannak..

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#7) aero. válasza Redcaster (#1) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

letölteni? biztos, hogy jó helyen teszed fel az ilyen jellegű kérdéseid?

[ Szerkesztve ]

(#8) menalcas


menalcas
őstag

Nem hogy a sarki fűszerest próbálták volna kirabolni, de nem, nekik kő kemény gamereket kellet kifogni akik CS-n meg Street Fighter-en nőttek fel :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#9) ]Phobos[ válasza Sicilian (#3) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Már mint a kocka vérpistikékkel. Van, akinek az életénél is fontosabb a játék gépe. :DDD
Ez mekkora LoL. Már látom is a film adaptációt: Drágán add a konzolod, vagy A konzolom nélkül soha! és stb. :))

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#10) 64b0r válasza Redcaster (#1) üzenetére


64b0r
aktív tag

Talán ha az angol címével próbálkoznál... :U

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#11) Zolás válasza ]Phobos[ (#9) üzenetére


Zolás
addikt

Ők is a GTA4be látták hogy lehet rabolni meg kocsit lopni meg vandálkodni. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12) g4mer


g4mer
senior tag

g4merek győznek mindig :P ;]

Sic Parvis Magna

(#13) Dani811


Dani811
aktív tag

A srác ha megtanult volna egy-két Fatalityt akkor komoly vérengzés lett volna ott :DDD

(#14) Gude


Gude
senior tag

Így is elég komolyan leharcolta őket.Bár nem értem miért nem az első bekapott ütés után durrant el az agya.Lehet megtervezte a stratégiát? :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#15) Zolás válasza Gude (#14) üzenetére


Zolás
addikt

Azt hitte körökre osztott a harc(Heroes effektus) :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16) Narxis válasza ]Phobos[ (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe! :D

Thanos was right.

(#17) Siera


Siera
senior tag

Ezek engem is nagyon fel tudnak b*szni.Elég vicces,hogy ez a 2 kocka hogy kizavarja a másik kettőt.Bár ahogy nézem,azok abból a pattogós keménykedős fajtából valók :U

(#18) Sub-ZeRo válasza Gude (#14) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Úgy volt vele biztos, hogy az első kör a terroristáké, a másik meg counter-gamer terroristáké. :DDD :))

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#19) dunc


dunc
nagyúr

Szemét rabló banda !!!! :Y :W :(((

(#20) PCrevRM válasza Zolás (#15) üzenetére


PCrevRM
tag

ROFL :D Ez ütött! Pihent vagy...

We are Outcast Consensus 1

(#21) LurkerSheik válasza Gude (#14) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

megtervezte. 2nappal azelőtt viszont biztos BIA-t tolt... hagyta h bekapják a horgot a pultossal aztán akcióba lépett :DDD .

mit mondanak azok majd a sitten miért kerültek be...égő :C

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#22) mephi666


mephi666
nagyúr

így kell ezt csinálni... szerintem mostantól elég sok netkávézóban ott fog lapulni a "fa testápoló" a pult alatt, hasonló helyzetekre ;] az ilyen f@szparasztok meg is érdemlik... fejjel bele kellett volna húzni őket kint 1-1 kukába és addig rugdosni, míg ki nem érnek a rendőrök... hadd csengjen a köcsögök füle még napokkal később is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Findzs


Findzs
addikt

az ilyen férgek engem is felbasznak

egyszerűen le kellene vágni a csuklójukat úgy mint régen oszt utána faszkodjanak a férgek

:W :(((

15# Zolás beszólása fergeteges :K :R :)) :)

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#24) Fortissimus válasza Gude (#14) üzenetére


Fortissimus
őstag

csak laggolt :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.