Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#98) Frozen válasza hokuszpk (#95) üzenetére


Frozen
őstag

szerintem eltolta a duplázást az amd a 3d cache miatt.... , ne keverjük már ide az intelt ,mert ez amd cikk...
#91zooliii
Minél jobb egy gyártás technologia annál több a watt/perf arány.
Jelen esetben a korábbi modelek is benyalták a 140-150w ott annak ellenére,hogy nem is ennyi volt a tdp keret...
Ha most a tdp keret 170w az kb 200-250w ot fog eredményezni ami iszonyatosan sok egy cpu hoz mérten fölegg annak fügvényében ,hogy más gyártok ekkora feszültséget csak rövid ideig vesznek fel és nem folyamatosan.+ semilyen drasztikus dupla teljesítmény növekedést nem látni. Szóval mint mondtam ahoz képest hol járnak a gyártási technologia terén értsd csíkszéleség ugy sehol nincsenek a konkurenciával szemben.Ahogy észre vettem betaláltak jól a zen 1-2 vel a piaci szegmensbe kihasználták a konkurencia gyengeségeit az ujabb magok mint a zen3 és zen 4 nagyon ugy tünik ismét elvérzik a konkurenciával szemben még ha ez sok fanatikus szerint nem is így van...

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.