Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Huh, jó lesz ez. Remélem :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) beaglepuppy


beaglepuppy
tag

Már nagyon várom. :D

(#3) Feverke


Feverke
tag

Eddig valahogy a hud nem tetszett, foleg a rikito zold szine, de latom itt is at lehet allitani akar kekre is mint a new vegasban. jolvan, akkor mar nem izgulok:D

Sokan panaszkodtak a grafikara.. de sztem teljesen jo lesz:) bejelenteskor azt hittem szinte semmii nem valtozott, de most hogy gyorsan vegigtoltam a new vegast meg elotte, nagyon is sokat fejlodott es szep lett sztem. jaj de messze van meg...

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#4) Scholes9 válasza Feverke (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sztem is gyönyörű a grafika :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) rodrigez


rodrigez
senior tag

A játék biztos jó lesz, meg egy Fallout esetében nem a grafika az elsődleges, de én azért a gyönyörű jelzőt nem aggatnám rá. :) Ilyen mosott textúrákat a Bioshock láttam, de annak még jól is állt a víz alatti világban. :)

(#6) Scholes9 válasza rodrigez (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lehet, h kicsit túlzás, de ugye a grafikai összkép nem csak a textúrák minőségéből áll ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) rodrigez válasza Scholes9 (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

Nem hát. A jó dizájn, meg a művészi dolgok sokkal többet nyomnak a latba. :) De azért a grafikai részletesség is szerepet játszik a megfelelő atmoszféra megteremtésében. Ebben sincs különösebb hiba, csak vannak jócskán elnagyolt részek. :) 1-2 kép simán készülthetett volna a Fallout 3-ban is.

(#8) Peterson_


Peterson_
addikt

Eddig teljesen kimaradt a széria, de kezdek kedvetkapni hozzá.
Az más kérdés, hogy a laposomnak lehet, hogy nagy falat lenne.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) Csapoati válasza Peterson_ (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor játssz előbb a 3-mal, meg a New Vegasszal. :)

Tetszenek ezek a reálisabb színvilágú képek. Jövő keddre már meg is van a szabim. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Narasim


Narasim
aktív tag

én is várom, de azért emelett biztos vagyok benne, hogy kezdetben játszhatatlan bugtenger lesz az egész! aztán majd kb fél év múlva már lehet normálisan is tolni.

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#11) Šolaire


Šolaire
veterán

Jó lesz ez várós,addig előveszem a 3-at :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#12) danih válasza Csapoati (#9) üzenetére


danih
addikt

Egyik beosztottam a megjelenés dátumától kikérte az egész hetet.
Egyenes volt, mondta akkor jelenik meg a Fallout 4.
Azonnal approve-oltam :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Hiftu válasza danih (#12) üzenetére


Hiftu
senior tag

Meg több ilyen fönök kellene, mint Te vagy!

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#14) Griff55


Griff55
senior tag

Látványra kicsit 2009 feelingje van szerintem ;D de ha az élmény meglesz benne, senkit nem fog ez érdekelni

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#15) Scholes9 válasza danih (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Na ilyen a jó főnök :K :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Nekem tetszik, de akkor most döntse már el a játék, hogy most van árnyéka vagy nincs. :(((

Gondolok itt erre:

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#17) nonsen5e válasza vegitossj7 (#16) üzenetére


nonsen5e
addikt

Remélem ez valami PS4 screenshot, mert ez is, meg az asztalon álló Pipboyos kép ( 20. századi textúra, semmi árnyék, semmi shader) rém rondán néz ki.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#18) XuChi


XuChi
addikt

Szerintem rémesen ronda a grafikája, de ha a hangulata jó lesz akkor jöhet. :)

Bár most a Witcher 3 nagyon elkapott és nem ereszt :)

(#19) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jó, de azért tudjuk, h mozgásban, élőben minden sokkal szebb :) Sztem nem lesz gond a látvánnyal, most már tényleg nem sok van hátra :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#20) Z10N


Z10N
veterán

Mexikoiak. Biztos leesett a kamionrol :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#21) Blitz23 válasza nonsen5e (#17) üzenetére


Blitz23
tag

Tuti konzolos, PC-n a lemez nem tartalmazza a teljes játékot, steamen keresztül kell majd letölteni a maradékot. [Fallout 4 PC Discs Don't Contain Full Data, Partial Steam Download Required]
Steam meg kétlem,hogy 10.-e előtt engedné a dolgot. :))

(#22) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation 4 kiadásról vannak csak képek a neten. Az játszható egyelőre, a kiküldött sajtó példányoknál valaki nem tartotta be az embargót és kipakolta a képeket.

Live-Die-Respawn

(#23) Z10N válasza Blitz23 (#21) üzenetére


Z10N
veterán

Ez mondjuk nagy hulyeseg. Ha en peldaul 15+ ev mulva elo akarom majd venni nosztalgiazni honnan szerzem be az adatokat? A Steam nem garantalt. Persze addig meg ki fog jonni jo par GOTY es PACK, de akkor is.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#24) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Remélem azért a PC kiadásból jobb minőségű grafikát is ki lehet majd erőltetni, de ha nem, akkor is rendben lesz ez így, már ha a játékmenet hozza minimum a 3. rész színvonalát... :K

[ Szerkesztve ]

(#25) Blitz23 válasza Z10N (#23) üzenetére


Blitz23
tag

Valószínű ők is azt mondanák addigra kijön a GOTY. Mondták,hogy kifejezetten "kalózkodás" ellen vetették ezt be. Le is b@szták őket emiatt mondván,hogy a CD projekt hozzáállását kéne követniük,mert úgyse ér semmit. :DDD

A PC-s verzió elvileg NVIDIA-s lesz. Ha minden igaz lesz benne Gameworks.http://www.guru3d.com/news-story/fallout-4-will-be-a-nvidia-gameworks-supported-title.html

[ Szerkesztve ]

(#26) Z10N válasza Blitz23 (#25) üzenetére


Z10N
veterán

Az a baj, hogy egy performance tesztet nem lattunk meg. A 7870 es az 550TI sehogy sincs pariban.

"Bethesda announced that all 27 versions of Fallout 4 have been finalized and are ready to go." :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) Blitz23 válasza Z10N (#26) üzenetére


Blitz23
tag

Az 5 éves fejlesztés ad némi remény optimizációra. Meglátjuk, konzolokszervizétől már előrendeltem pólóval,kulcstartóval.

(#28) Tazsam01 válasza Z10N (#26) üzenetére


Tazsam01
tag

Mondjuk arra, hogy nincsenek pariban a gameworks adhat választ, ha tényleg így lesz akkor székeljenek szúrós állatokat, sokat

(#29) Z10N válasza Tazsam01 (#28) üzenetére


Z10N
veterán

Ettol felek en is. Az MGS5 mellet ez erdekelt egyedul. Mindkettonel 7870 a recommended.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#30) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ilyen a valóságban.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#31) nonsen5e válasza vegitossj7 (#30) üzenetére


nonsen5e
addikt

:Y
PS1-en láttam utoljára ilyen textúrákat.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32) Scholes9 válasza vegitossj7 (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Forrás?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) vegitossj7 válasza Scholes9 (#32) üzenetére


vegitossj7
addikt

PS4.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#34) Blitz23


Blitz23
tag

Ultra beállítás, kiszivárgott PC képek: Neogaf

(#35) Z10N válasza Blitz23 (#34) üzenetére


Z10N
veterán

Igy ultran ugy nez ki, mint a valami Skyrim+Stalker hibrid, semmi extra. Mondjuk erre szamitottunk. Videokon es mozgasban valahogy mashogy tunt. Sebaj legalabb jol fog futni. Eleg lesz a 7870 es majd jonnek modok.

Ui: Viszont GI eleg mosott. Az ambient occlusion alig latszik, ha egyaltalan van (diner). Nehol pedig az arnyekok teljesen hianyoznak. Pedig ezek mar jopar eve standardnak szamitanak. A texturat/mesht hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) XuChi válasza Blitz23 (#34) üzenetére


XuChi
addikt

Ez a witcher 3-hoz képest LOW grafika :( Ennél sokkal-sokkal többet vártam :(

(#37) Blitz23 válasza XuChi (#36) üzenetére


Blitz23
tag

Megértelek, nekem megfelel. Remélem GTX 680 mellett hozza majd ezt. Nekem mindig a felfedezés "meg a semmi közepén egy törött doboz alatt talált hunting rifle" az,ami számított. Modokkal meg sokkal többet is ki fognak hozni az emberek belőle idővel.

(#38) XuChi válasza Blitz23 (#37) üzenetére


XuChi
addikt

Természetesen, ha elkap a hangulata, akkor nekem is meg fog felelni ;)

A F3 is lekötött annó, ez is le fog :)

De előbb szeretném a W3+HoS párost 100%-ra letudni. Amennyi időm van (heti 1-3 óra), jövő karácsonyig elleszek vele :D Na és akkor már jöhet az F4 + Mod + Dlc adag :D

(#39) Blitz23 válasza XuChi (#38) üzenetére


Blitz23
tag

Fallout 4 PC Benchmark: Német GTX 960 kell legalább a MAX kivétel God Rays-HIGH grafikához 1920*1080 felbontáson.NVIDIA nyert megint. Valóban a GTX 780 ajánlott. A benchmark SPOILERT tartalmaz! (In-game képek)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.