Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És valaki már árulja is

Live-Die-Respawn

(#2) james001


james001
veterán

Ahogy írtam a találgatós topikban,ez bűn ronda :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) exec79


exec79
tag

no majd szépen lenyomja az árát az elődnek:)

közepes vga áráért....nem olyan rossz

[ Szerkesztve ]

(#4) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Direkt méregettem a saját PS4-em és ez kb. csak laposabb. Kétszer akkora most a gép, mint a Blu-ray slot és ez a Slim is.

Eközben az Xbox S designer részlege:

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5) Def26


Def26
félisten

Nem valami szép. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez ugyanakkora. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#9) juhasz22 válasza Mister_X (#4) üzenetére


juhasz22
aktív tag

:D

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#10) okibots


okibots
aktív tag

A felettem szólókkal értek egyet, NEM szép, de még csak nem is markáns...
De arra biztos jó lesz, hogy a "fat"-et kicsit megpiszkálja árilag :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#11) Akee92


Akee92
tag

Nekem speciel tetszik az új design. Nem tartom egyértelműen szebbnek az előző változatnál, de semmiképp sem csúnyább nála. Vastagságra azért látszik a különbség, meg nüanszokkal széltében és hosszában is. Épp ezért nem is gondolom, hogy a méretbeli differencia lenne a konzol elsődleges eladási szempontja. Sokkal valószínűbb, hogy itt is a 4k-s videóformátum lesz az egyik újdonság, mellé talán az XBOX One S-hez hasonlóan HDR támogatás társulhat hozzá + a konkurenciát követve minimálisan megemelt órajel... :)
Persze amíg nincs hivatalos megerősítés csak találgatni lehet, hiszen egyenlőre az sem 100% hogy nem fake a cucc, bár igaz ami igaz, a képek alapján én is valószínűtlennek tartom hogy hamisítvány legyen. Mindenesetre innentől kezdve sanszos, hogy nem kell megvárni a Sony leleplező konferenciáját, ugyanis a japánoknak muszáj lesz reagálniuk erre valamit... :)

[ Szerkesztve ]

(#12) TESCO-Zsömle válasza oriic (#6) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A neve szerint "Slim", vagyis "vékony" kiadás.N em feltétel, hogy az alapterülete is kisebb legyen. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elég gagyi hatást kelt

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) kriszpontaz válasza Sirandrish (#13) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kb. mint a legutolsó PS3 a pottyantós WC-s csúszkával a tetején. Na az volt az igazi igénytelen kinézet.

(#15) oriic válasza TESCO-Zsömle (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, de akkor is. :D

Live-Die-Respawn

(#16) arpi6k


arpi6k
addikt

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. :K

Intel & ATI

(#17) keIdor válasza arpi6k (#16) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem sincs vele baj. Bár nálam a 1216 már marad a Neo-ig. Sok különbség hangban sem lehet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) XuChi válasza kriszpontaz (#14) üzenetére


XuChi
addikt

A világ legundorítóbb konzolja a ps3 super slim :W

Gagyi optika, recsegő gagyi műanyag ház stb.

Ezek a slim dolgok semmiről nem szólnak, csak a olcsóbb, gagyibb gyártásról. Nekik olcsóbb, nekünk kész ráfizetés. Sosem vettem slim konzolt és nem is fogok. :)

(#19) kovsol válasza keIdor (#17) üzenetére


kovsol
titán

Én még a megjelenés első napján vett gépet használom, de tökéletesen teszi a dolgát. :) Majd a Neo-ra lecserélem.

May the Force be with you!

(#20) Sirandrish válasza kriszpontaz (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem olyan volt és tetszett. Mármint kinézetre. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) keIdor válasza kovsol (#19) üzenetére


keIdor
titán

Én a megjelenés hónapjában. Talán október? Már nem emlékszem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Viper26


Viper26
nagyúr

Ez miért jó?
Gondolom a kialakítás miatt még rosszabbul is szellőzik.

Pixel 7 | FR955

(#24) kovsol válasza Viper26 (#23) üzenetére


kovsol
titán

ha az új 14nm gyártástechnológiát használva adják ki akkor kisebb fogyasztás miatt lehet hűvösebb

May the Force be with you!

(#25) erahurka


erahurka
félisten

Na már csak jól be kell árazni és meg van a kövi konzolom :))

Elsőre nekem is hányingerem volt tőle, de már egész szépnek találom. Bár ezt a ferde kialakítást nem érdem, hátul is a tetejét kellett volna vágni, hogy jobban kilökje a meleget, ne szoruljon be alá, nem?

(#26) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Következő konzolom szerintem Xbox One S lesz. Nagyon tetszik az új forma és az új feature-ök

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#27) ribizly


ribizly
veterán

Én még emlékszem a PS2-höz képest milyen volt a slim. Na, ez nem olyan... :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) idegen lény válasza oriic (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

"A videó nem található." Lehet, hogy habszivacsból van kifaragva? A képek alapján ez volt az első benyomásom. Így már akkor nem csak slim, hanem light is lenne. Vagy a Sony letiltotta a videót.

De ha igazi, akkor örvendetes, hogy immáron figyelembe vették a tervezésnél a Feng Shui szabályait. Muszáj is nekik, ha el akarják adni Ázsiában is, a legnagyobb piacon. Már pedig el akarják.

"A feng shui nem tanácsolja ugyanis éles tárgyak vagy éles, sarkos bútorok használatát a lakásban, ezek ugyanis szétszórják a chit a lakás különböző pontjaiba, vagy túlságosan felgyorsítják azt, aminek következtében egy idő után az otthonodban megszűnik a harmónia, helyét pedig feszült, ideges légkör tölti be. Az élek által keletkező, úgynevezett vágóenergia ráadásul hosszútávon komoly egészségügyi problémákat is okozhat. A metszett, éles kristályok is hasonló gondokat okoznak: felaprítják a pozitív energiát, a lakás központi területén elhelyezve pedig az életed minden területén problémákat szülnek."

Ezek után remélem, minden retro-PS4 tulaj magába száll, és azonnal kivágja az ablakon azt a szart, és már gyűjti is a pénzt az új, pozitív energiákat sugárzó Shui PS4-re. De jó, hogy nem vettem meg a régit, már lehet, hogy rég a pszichiátrián kezelnének!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#29) erahurka válasza juhasz22 (#26) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor lenne a box igazán killer, ha menne rajta egy rendes Windows. Lehetne választani bekapcsolásnál, melyik módban indítod, konzol vagy PC. Amire én PC-t használok, arra elég lenne a box (vagy akár a PS4 hardvere is), megspórolhatnám egy gép árát.

(#30) erahurka


erahurka
félisten

(#31) oriic válasza erahurka (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt is törölték. Úgy tűnik, hogy az új DS4 lesz már a gépben.

Live-Die-Respawn

(#32) oriic válasza oriic (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt a videó

Live-Die-Respawn

(#33) idegen lény válasza erahurka (#29) üzenetére


idegen lény
őstag

Majd a Scorpio talán már ilyen lesz! Ebben reménykedem én is. Azzal már tényleg ki lehetne váltani a PC-t is. Mekkora lenne, ha futnának rajta a PC-játékok is egy elfogadható szinten! Persze kinek mi az elfogadható.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#34) idegen lény


idegen lény
őstag

[PS4-SLIM VS XBOX ONE-S: PS-Slim: rosszabb a kontroller, nincs 4K Blu-Ray, nincs HDR, nincs 4K Streaming, nincs fejhallgató kimenet, nincs dizájn, nincs kanál... a vesztesek választása]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#35) Sirandrish válasza idegen lény (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy megveszik a tökéletesen szuperáló, és az Xboxra majd minden tekintetben köröket verő PS4et (a "ducit"), és sz*rnak a világra :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) erahurka válasza idegen lény (#34) üzenetére


erahurka
félisten

Miről beszélsz? Ez egy PS4 vs Box One összehasonlítás, a PS4 Slimről még nem tudni lesz-e 4K meg HDR támogatása.

(#37) idegen lény válasza erahurka (#36) üzenetére


idegen lény
őstag

Már javítottam.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#38) erahurka válasza idegen lény (#37) üzenetére


erahurka
félisten

És te készpénznek veszed amit ez a csávó mond? Komolyan. Honnan veszi hogy nincsenek benne ezek a funkciók? Abból a lövöldözős játékból amit a szöveg alá rakott? Nevetséges...

(#39) idegen lény válasza Sirandrish (#35) üzenetére


idegen lény
őstag

Ahogy mondod. Egyelőre még mindig az a legjobb konzol, ár/érték arányban ez a Slim szerintem nem fogja megérni az árát csak a VR támogatás miatt.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#40) idegen lény válasza erahurka (#38) üzenetére


idegen lény
őstag

Talán onnan, hogy ezek a Neo-ban lesznek.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#41) erahurka válasza idegen lény (#40) üzenetére


erahurka
félisten

Neóról is annyit tudni biztosan kb., hogy lesz. Jók ezek a YouTube-os megmondó emberek 0 valós infóval :U

(#42) idegen lény válasza erahurka (#41) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem tudom. De több helyen is írják. Szerinted, ha bírna ezekkel a jellemzőkkel, akkor nem írták volna fel őket a dobozára hatalmas betűkkel? A dobozán csak valamiféle VR támogatást látok írva.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#43) idegen lény válasza idegen lény (#42) üzenetére


idegen lény
őstag

Összevetésként az XBox One Slim doboza: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#44) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Azért ez a 4K és HDR dolog szerintem nem sok embert mozgat meg. Asszem 1 db Bluray lemezem van.
Sokan még napjainkban is az SD anyagokat töltik le és azt nézik.
Sok megjelenítőt kell még eladni és venni is hogy terjedjen és menjen le az ára egy emészthető szintre. Szvsz.

(#45) idegen lény válasza oriic (#32) üzenetére


idegen lény
őstag

Ezt is letiltotta a Sony.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#46) belan válasza oriic (#7) üzenetére


belan
addikt

hát ez nem sokall kisebb ,szerintem rendes ps4 szebb

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.