Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Ezek a hatalmas csúszótalpak ... :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) _Atesz válasza vaakuum (#1) üzenetére


_Atesz
addikt

Igen, nekem is azon akadt meg a szemem..

(#3) #97716736


#97716736
törölt tag

Ennyi pénzből 2db IME 3.0 egeret veszek, legjobb egér :K

(#4) _Atesz válasza #97716736 (#3) üzenetére


_Atesz
addikt

Honnan? Nem is forgalmazzák jó ideje.

(#5) #97716736 válasza _Atesz (#4) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ebay, én is onnan vettem 3db-ot takasától, megbízható nagyon, sose volt vele bajom ;)

(#6) Mans20 válasza #97716736 (#5) üzenetére


Mans20
addikt

Azoknak biztos jó akik szeretnek hadonászni a 400dpi-vel,Én 2-3cm-et mozdítok az egéren.

(#7) #97716736 válasza Mans20 (#6) üzenetére


#97716736
törölt tag

Igen, én a Counter Strike-ban low senses vagyok, szóval én sokat rántok az egérpadon.

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

7k korul jo vetel ek tunik. Bar g100s is megvan 5k korul, csak sokat kell ra varni. :)

(#9) kekjjoe


kekjjoe
csendes tag

Sajnálom, hogy csak a marketing képek kerültek fel, és nem csináltak egy hasonlító képet. Pl. Egy emberi kéz mellett már jobban látszott volna, hogy mekkora. Vagy az Explorer 3 mellé is lehetett volna rakni, ha már ennyire közismert. Sajnos, nekem nem volt szerencsém hozzá.

(#10) d@vee


d@vee
őstag

Én teljesen elégedett vagyok a kis 3 éves, 800ft-os Genius egeremmel :D Játszani is tudok vele :) Haverom 10 rugós gamer egerét kipróbáltam, kényelmesebb volt sokkal az igaz, de nem játszottam vele jobban ugyanazt az fps játékot.

Ja

(#11) #10691584 válasza Mans20 (#6) üzenetére


#10691584
törölt tag

Én is "high sens"-es vagyok és 4-5centin "hadonászok" (fordulok 360 fokot) IMO1.1-el, igaz egy kis trükkel :)

Az IMO1.1, WMO1.1 és Blue ugyanazzal a szenzorral (STmicro Olt4) van szerelve, mint az IME3.0 még a lencse is ugyanaz. A világ legpontosabb egerei :K (Ráadásul tartósabb anyagokból vannak, mint itt fent ez a szerencsétlen hibrid CM..)

(#12) rudi válasza kekjjoe (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Ma már annyiféle egér van a piacon és annyira sokféle olvasónk van, hogy nem igazán létezik egér, amit szélesebb körben ismernének. A kézbe fogással meg az a gond, hogy mekkora kezű emberrel fogasd meg. Ezért került az alábbi rész a cikkbe:

Ha már a számoknál tartunk, a CM Storm Alcor a maga 125 mm-es hosszával, 40 mm-es magasságával és 60,4 mm-es szélességével nagyjából átlagos méretűnek mondható.

Keress egy vonalzót, és mért hozzá a sajátodat, akkor nagyjából megtudod majd, mekkora valójába az Alcor.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) rudi válasza #10691584 (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért ez a "szerencsétlen CM" is eléggé jó Avago-3090-es szenzorral van felszerelve, nem véletlenül került fel erre a listára, az MS legendás megoldásai és a Razer Deathadder vagy a Logitrech MX518 mellé ;)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) #10691584 válasza rudi (#13) üzenetére


#10691584
törölt tag

"Ráadásul tartósabb anyagokból vannak, mint itt fent ez a szerencsétlen hibrid CM.."

A hangsúly a "tartósabb anyagokból vannak, mint itt ez"-en volt (ami fontos; az egyik WMO1.1-em pl. 12 évig bírta és akkor is csak mikrokapcsolókat kellett cserélni benne. Persze a 10+ év nem lehet elvárás ma már, de pl. az új DA-k is jó ha bírnak 1-2 évet problémamentesen, sokuk még törik is, ha kíméled, ha nem)

"Szerencsétlen" meg annyiból, hogy a bal oldala zsenge IME3 utánérzés, a jobb oldala, főleg a seggénél Logitech MX5xx@/Gxx szériára hajaz, az eleje, főleg a gombjai meg 10x éves samsung irodai egérre emlékeztetnek, szóval csupa "hozott anyag", semmi egyedi konstrukciót nem látok. Így értettem.

Ha megnézed pl. a BST project (első) egerét, abban is van ennyi innováció (talán több is egy kicsit) pedig eléggé egyszerű forma, akár a faék, de legalább a "gémer" közösség véleményét és tapasztalatait kikérve, pro gémerekkel közösen, hosszasan (sajnos NAGYON hosszasan) próbálgatták, azért (attól) lett ilyen. Mondjuk az meg tiszta MX300/G1/G100 alap :DDD (amúgy az Aurora is kb.. ebben az árban van szóval..)

Egyébként könnyen lehet, hogy rosszul látom a dolgot, mert ha ezen logika mentén haladok, akkor a zowie és steelseries egerek legalább fele belecsúszik ebbe a "koppintósdiba" (WMO/IMO csak kicsiben) de legalább nem 3 féle formából vannak összegyúrva :DDD

Az avago3090 tényleg egy baromi jól eltalált szenzor, az tény, az egyik legjobb, de volt már hogy rossz lett a végeredmény olyan egerek képében, amikben ez a szenzor volt, ugyanakkor a zowie is előszeretettel használja és panasz nem lehet rá(juk) igaz kb. dupla ennyiért. De a firmware, anyagminőség, az optika és maga az elektronika is ugyanúgy beleszól a végeredménybe, mint a szenzor, ami köré építik szóval.. (lásd: olyan egyszerű és alap dolgok, mint forraszanyag; ólmozott, vagy alacsony élettartamú, ólmozatlan ROHS)

Nem ennek az egérnek a fikázása volt a célom, hanem a másik hárommal való összevetés, meg hogy annak az arcnak segítsek, aki kevesellte a 400 DPI-t (ami azzal a driverrel/szűrővel már egyáltalán nem zavaró) Bocs, ha nem elég árnyalt :)

[ Szerkesztve ]

(#15) kekjjoe válasza rudi (#12) üzenetére


kekjjoe
csendes tag

:)
Köszönöm a javaslatot, értékelem. Bevallom nem gondoltam rá, hogy méricskéljek.
3. utat jártam be. Megnéztem a youtubeon.

(#16) meakín


meakín
csendes tag

Nem tunik rossznak ennyiert es a formaja se rossz, de inkabb a mizar-t vennem.

PTR.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.