Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

Ha előbb jön ez a hír pár nappal esküszöm elhiszem, hogy ez áprilisi tréfa. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#2) #95462144


#95462144
törölt tag

Nagyon jó. Legalább az Iphone userek is megtapasztalhatják azt, hogy mennyivel kényelmesebb, ha az ikonokat le lehet tenni a kezdőképernyő aljára... Ez ami botrányosan idegesít Ios alatt. :DDD

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sajnos az én legnagyobb problémámon (a fájlszintű hozzáférés korlátozásán) nem segít, de jópofa ötlet. A Fortnite miatt lehet, hogy rá is harapnak a népek. :C

B.Cs.

(#4) roli543 válasza #95462144 (#2) üzenetére


roli543
őstag

Az iOS biztosít 4 fix ikont alul, ha arra gondoltál.

A cikkhez: hàt hiánypotló dolog az biztos :C nem értem amúgy a koncepciót, de biztos lesz aki elbohóckodik vele :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) #95462144 válasza roli543 (#4) üzenetére


#95462144
törölt tag

Nem, One Ui-n egyik ikon sem fix, oda teszed őket ahova akarod az Ios-en meg nem. Hiába üres a kezdőképernyő fele Ios-en akkor sem tudod alulra tenni az ikonokat, hanem maradnak fent.

[ Szerkesztve ]

(#6) GreenGoblin válasza #95462144 (#5) üzenetére


GreenGoblin
tag

IOS-en is megoldható hogy oda tedd az ikonokat ahova akarod csak mondom.
:K

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7) Ance válasza #95462144 (#2) üzenetére


Ance
őstag

Meg gondolom ebben a verzióban is benne van, hogy belassul, mint a csiga egy év alatt, mint minden samsung..... Ezt is meg lehet tapasztalni.

(#8) #95462144 válasza GreenGoblin (#6) üzenetére


#95462144
törölt tag

Tavaly használtam sokáig I11 Pro Maxot, azon nem lehetett. Egy screenshotot lőhetnél róla akkor, hogy rendszerszinten, hogy oldod meg például így ahogy nálam van:
Ha ezt tudja lehet visszaváltok mert szerettem.

#7Ance:
Ez régen lehet így volt, de ilyen lassulások már egyáltalán nincsenek. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) GreenGoblin válasza #95462144 (#8) üzenetére


GreenGoblin
tag

Transparent widget-tel meg tudod oldani

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#10) #95462144 válasza GreenGoblin (#9) üzenetére


#95462144
törölt tag

Szóval nem lehet. Nem használok widgetet csak azért, hogy letolja az ikonokat. Köszi. :)

(#11) Tibee86


Tibee86
veterán

Minden vágyam a "Galaxy élmény"... :D

(#12) GreenGoblin válasza #95462144 (#10) üzenetére


GreenGoblin
tag

Azt mondtad nem oldható meg hogy oda tegyem az ikonokat ahova akarom én meg mondtam igen erre téged nem érdekel.
Oké.
:C

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#13) titusz99xd válasza #95462144 (#2) üzenetére


titusz99xd
csendes tag

Ha egy kézzel eléred a kijelző mind a négy sarkát (mint egy iPhone SE-n) akkor nem szükséges lefelé pakolászni az ikonokat ;)

Dehogyis!

(#14) RIC5I


RIC5I
tag

Amikor jól csinálod a marketinget :C , csodálkozom hogy az apple még nem tiltotta ezt le ne hogy valaki át pártoljon

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#15) Inarus válasza RIC5I (#14) üzenetére


Inarus
addikt

Nem tudja, ez egy webapp. Szimpla főképernyőre tűzött weboldal.
Zseniális a maga módján.

(#16) szekra válasza Tibee86 (#11) üzenetére


szekra
őstag

Én is ezen röhögtem. :D

(#17) bigrock


bigrock
addikt

Hiányzott, mint vasorrú bábának a mágneses mező.

(#18) joey04


joey04
titán

hát ez aztán hiánypótló.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Párom is ránézett, az i4 óta használ iPhone-okat. Azt mondja tetszik neki, de az átszokáshoz azért nagyobb belelátás, több működő lehetőség kéne.
Ha ő mint megrögzött iPhone user, ilyen pozitívan áll hozzá, biztosan lesz olyan akit átcsábít.
Elég ügyes marketing húzás.

[ Szerkesztve ]

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Hat nem lepodnek meg, ha meg tobb iPhone user lenne az USA-ban. Nincs ertelme valtani. Plane annak nincs, aki evek ota iOS-t hasznal.
Raadasul meg az eszkozok sem dragak, es ha a Samsungot nezzuk, a kiegeszitok (ora, tok) sem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Postas99


Postas99
senior tag

Remélem van benne lagg is csak hogy tökéletes legyen a dolog.

(#22) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Hmm amúgy az ötlet nem is rossz...

Amolyan oktató jellegűnek is fel lehet fogni.

Bár nem tudom mennyire müködik.

Szerintem az Apple is megcsinálhatná azt hogy az új iOS " felületet " mindig felrakja a Play store-ba.

Azért lássuk be, aki pl hosszabb távon használ egy rendszert, azt megszokja, simán lehet hogy sok mindent, már fejből is tud.

Viszont ott a másik rendszer, ami meg kicsit máshogy müködik, vagy épp valami nem is oldható meg.

(#24) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

Kipróbáltam, nem kellett volna :D
Nem is olyan rég váltottam ios-re, de ez az "élmény" megerősített benne, hogy milyen jól tettem. Hogy a samsung még ios-re is tud egy laggolós alkalmazást írni az meglepett.. :D oké, lehet a webapp miatt van, mindenesetre szerintem ez max egy szánalmas - de kétségkívül ötletes - lépésként értékelhető a samsungtól.

[ Szerkesztve ]

(#25) gthomma válasza Postas99 (#21) üzenetére


gthomma
senior tag

Lagg nincs, de sajnos a bővíthető tárhely, a 120Hz képfrissítés, HE80, MIMO, 1024-QAM, USB 3.2 (Type-C, MTP, OTG, DisplayPort 4K 60 FPS),Dex sincs benne :(

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#26) Yeffy


Yeffy
veterán

miket ki nem talalnak lol

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

i12-n LAGGOOOOLLLLLLLL!!!! :DDD :DDD :DDD :DDD :C :C :C

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28) El Diabl0 válasza kakuk.tamas (#27) üzenetére


El Diabl0
junior tag

Legalább ez az app emlékeztetett, miért váltottam anno iOS-re...

(#29) Mishita


Mishita
tag

Jó pofa dolog. Igazság szerint pont olyan mint ha Samsung telefonon próbálnám. Ugyan annyira szaggat. :DD :DD

(#31) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Nem vagyok Samsung fan de mostanában volt szerencsém használni pár hétig egy 21 Ultrát, illetve most pár hete sima 21-et. Mindkettő gyors, abszolút LAGG mentes működést produkál/t. Ja, van itthon egy I11 és egy 8Plus is, csak mielőtt......

(#34) *RLaci* válasza #40993792 (#33) üzenetére


*RLaci*
addikt

Csak mielőtt vád alá esnék. :)

Sokat fejlődött a Samu rendszere. Ezelőtt S10e-m volt tőlük, na ott még nagyon gatya volt a rendszer, könyörgött az újraíndításért két-három naponta, hogy ne legyenek laggok, anomáliák, ennek most a 21-eknél nyoma sincs.

[ Szerkesztve ]

(#35) Tibee86 válasza *RLaci* (#31) üzenetére


Tibee86
veterán

Én ma gulyáslevest vacsoráztam, finom volt.

(#36) *RLaci* válasza Tibee86 (#35) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egészségedre.

(#37) Luck Dragon

Tréfás próbálkozás , de tetszik .
Bár jómagam nem fogom kipróbálni , mert volt Samsung készülékem és egyenlőre elég volt belőle kategóriába esett .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) El Diabl0 válasza Tibee86 (#35) üzenetére


El Diabl0
junior tag

:DDD

(#39) pcnet


pcnet
addikt

Kövezzetek meg a tudatlanságomért, de mit is kellene látnom? Ha a cikkben a linkre kattintok, nekem ez jön be:



Vagy pont ez lenne a lényeg, hogy vegyek Samsung telefont és hajítsam el az iPhone-t? :R :F

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#41) Yeffy válasza Tibee86 (#35) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#42) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Hmmmm...
Anno anyáztam, hogy a Galaxy Note9-em nem kapja meg a OneUI 3.0-t.
Sebaj, a 11 Pro Max-om megkapja. :DD

(#43) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Látom némelyeknek mennyire tetszett az almafanboy ide röffentése. :C

(#44) Tibee86 válasza *RLaci* (#43) üzenetére


Tibee86
veterán

Jaja, én vagy a fanboy, mikor te jössz a cikk alá bizonygatni, hogy milyen jó a samsung telód, pedig még senki nem is bántotta a kis szerelmedet. :D
A "röffentés" látom neked nem esett le, pont annyira volt idevaló, mint a te kommented. :P

[ Szerkesztve ]

(#45) gthomma válasza #40993792 (#32) üzenetére


gthomma
senior tag

A laggra muszáj volt reagálni, 6-7 éve a prémium samsung nem laggol. :))

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#46) *RLaci* válasza Tibee86 (#44) üzenetére


*RLaci*
addikt

Leírtam egy saját tapasztalatot az itt sokat fikázott Samsung, 21-es sorozatáról, ennyi történt.
Nincs itt semmi szerelem, általában 2-3 havonta más telefonom van.
A komment pedig még mindig ide valóbb volt mint a te beszólásod.

gthomma Sajnos még a 10-es széria is akadós, laggos volt.

[ Szerkesztve ]

(#47) <Lacy85> válasza gthomma (#45) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát....a monitor alatt pihenő Note9-em még 3 éves sincs. 11 Pro Max mellett....khmmmm...tényleg nem laggol. :D
Pedig asszem’ eléggé prémium kategóriás volt.

[ Szerkesztve ]

(#48) Juhaszatti válasza Tibee86 (#44) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Konkrétan 4 komment szólt ebben a topikban arról amiről ő írt, nyilván azokra reflektált. A te "röffentésed" közel sem volt annyira idevaló.

(#49) Tibee86 válasza *RLaci* (#46) üzenetére


Tibee86
veterán

"itt sokat fikázott Samsung 21-es sorozatáról"
Öööö, a sok helyett elég ha egy ilyet mutatsz innen.
Olvastad a cikket amúgy? Ez nem S21-et csinál az Iphone-ból, nem is egy app. (azt az appstore-ból tölti le az ember), egy webapp, ahol a One UI felületét látod (ami ha jól tudom nem csak S21-en van) és 1-2 dologra rá tudsz kattintani.
Fan nyilván nem vagy, hát azzal kezdted az irományod, én vagyok a fan, mert azt is leírtad. :C ;]

Juhaszatti: Mivel te ennyire pontosan megszámoltad, csak hármat mutass már ahol szidva van az S21. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#50) *RLaci* válasza Tibee86 (#49) üzenetére


*RLaci*
addikt

A szövegértési problémáddal nem tudok mit kezdeni, keresd a vesszőt a mondatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.