Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Gondolom csak Windows Mobile-os telókkal megy, bár nincs megemlítve.

[ Szerkesztve ]

(#2) -XadAnuX+ válasza BiP (#1) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Mivel Microsoft termék, így szerintem is eléggé valószínű.

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hátha jobb lesz az Apple-féle MobileMe-nél.

(#4) invidia


invidia
tag

hát ez igen jóra sikeredett. már egy ideje használom a dashwire alkalmazást, ami hasonlít ehhez, de jobban rámegy a "közösségesdire, megosztódsira" :) épp ezért feltételekkel használtam csak.
a myphone -al visszafelé is lehet szinkronizálni, feltallózod a kívánt doksi pl a havernál, aztán ha wifiközelben vagy már ott is van a telefonon...engem megnyertek velem. go winmo go! :D

[ Szerkesztve ]

invidia

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Én annak örülnék, ha normálisan lementené a windows mobile device center az sms-eim. És nem webre. Gondolom, ez ilyet nem tud.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) Taybore


Taybore
aktív tag

Fúúú ez tök jó!! Töltsük fel a Mikrofosnak az összes személyes adatunkat! Jippíí, üzenetek, névjegyek, mindent a hatalmas MS-nak, had turkáljanak benne. Kíváncsi vagyok mi lenne ha egy Redmond elleni bombatámadásról szóló sms-t szinkronizálnának a MyPhone-re :D
Én biztos nem használnám, még ha winfosos telóm lenne se. Nokiákhoz ott az offline PC Suit, bőven megteszi adatmentésre, miért kéne, hogy a netre töltsem föl a cuccaimat? (Ráadásul kapcsolati sebességtől függően a képek lementése baromi lassú folyamat lenne, szemben az USB-vel vagy SD kártyával.)

(#7) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

OVI for MS? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) invidia válasza Taybore (#6) üzenetére


invidia
tag

szerintem ezzel nem adsz egy fokkal sem nagyobb "támadási felületet" a microsoftnak a személyiségi jogaid megsértésére, mint a hotmail használatával. ugyanez a helyzet a google-el is.

nem vagyok paranoiás:) szerintem hasznos

invidia

(#9) LonGleY


LonGleY
veterán

Érdekes az a perjel a linkben. :]

SonyE-ra én a MyPhoneExplorer-t tudom javasolni, az mindent tud, amire csak szükség lehet. Az efféle online szolgáltatások viszont már gyanúsak. Ennek akkor lenne értelme, ha már az elterjedt nyílt oprendszereket támogatnák szabványosan, akár többfélét is. Fene építkezzen winmob-ra.

[ Szerkesztve ]

(#10) Taybore válasza invidia (#8) üzenetére


Taybore
aktív tag

Ezért nem használok hotmailt se ;) Gmailt azt igen, de ott se ado meg semmi személyes adatot, persze amit lehet (IP, log, netezési és levelezési szokások) úgyis lerántja a tudtom nélkül a google, de ez ellen nem lehet mit tenni. Direktbe nem szívesen adok ki ilyen jellegű adatokat senkinek. Ez csak egy magánvélemény, attól még lehet hasznos a szolgáltatás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.