Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dilipok


dilipok
veterán

Na szep, meg az alapba sem volt idom belekezdeni, de mar DLC is jon. Mondjuk az dicseretes h 15%al no a terulet.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2) anulu válasza dilipok (#1) üzenetére


anulu
félisten

valamivel le kell húzni a népet.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) dilipok válasza anulu (#2) üzenetére


dilipok
veterán

le. De legalabb ad is valamit, nem csak 2 fajta uj hajat, vagy akarmit :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#4) Nordic válasza dilipok (#3) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én majd arra leszek kíváncsi, hogy játékidőben mit fog nyújtani, mert az hogy 15%-al nagyobb lesz a terület az semmi, ahhoz tartalom is kell.

(#5) dilipok válasza Nordic (#4) üzenetére


dilipok
veterán

Bizakodo vagyok az alapjatek miatt. Ahogy olvasgatom, nem eppen szukolkodik jatekidoben :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Lehet, hogy féltek attól, hogy hamar feledésbe merül a játék, ezért gyorsan toltak hozzá egy újabb DLC-t?

(#7) DrTroglodyte válasza dilipok (#5) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Kb. 35 óra alatt toltam végig, úgy, hogy az utolsó kb. 1/4-ében már csak a főquestet nyomtam. Túl gyorsan lesz az ember túl erős, a játék felétől kb. már nem volt kihívás. Normal módban. De azért tetszett, eléggé addiktív.

(#8) dilipok válasza DrTroglodyte (#7) üzenetére


dilipok
veterán

sajnos ugyanez a problema a skyrimnel is :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#9) Nordic válasza DrTroglodyte (#7) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát ez azért hihetetlen...max úgy ha csak a fő irányvonalat követed. Nekem úgy van benne 50+óra, hogy majd minden questet megcsinálok, gyors utazást használok. Talán a játék felénél járhatok. Az meg, hogy túl erős vagy. Majdnem mindig belefutok olyanba, hogy kis híján kif*ngatnak.

(#10) Scooby Dou válasza Apika (#6) üzenetére


Scooby Dou
tag

nem hiszem hogy erre gondoltak.szerintem pont azert jon ,mert tudjak hogy sokan fogjak venni a DLC-t.:)

hmm..

(#11) StormMan


StormMan
tag

én most járok a 53. órában és a játék felénél, lvl 28as szintel. ha csak egyszerűen számolunk az alap játék lesz 110-120óra ha nem csak a főküldetéseket vesszük bele. erre még rájön egy plusz kontinens és a 15% plusz idő akkor azt mondom, kivételesen nem lehúzás a dlc hanem van értelme. Ami mondjuk egy mafia2-nél nem volt elmondható értsd: az alapjáték kb a demoval volt egyenlő ami csak a dlckkel vált értelmes játszhatóvá félig mddig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.